شخصیت شناسی نامزدتان از طریق صمیمی ترین دوست او!

0
2033
شخصیت شناسی نامزدتان از طریق دوست صمیمی او

دوستان نزدیک معمولا انعکاس دهنده یکدیگر هستند، مخصوصا در آقایان . آن ها علائق و عادات شبیه به هم دارند درحالی که (معمولا) رازی بینشان وجود ندارد. اگر می خواهید بدانید نامزدتان واقعا عالی است یا این که فقط نقاب به صورتش زده و به طور کلی برای شخصیت شناسی او کافی است به رفتارش با دوست نزدیکش نگاه کنید تا به حقیقت برسید.

راهکارهای شخصیت شناسی:

1. مدت زمان رابطه دوستی با بهترین دوستش

این که چه مدت با بهترین دوستش رابطه دوستی برقرار کرده چیزهای زیادی درباره میزان تلاشی که برای یک رابطه نیاز است و او انجام داده می گوید. اگر او و دوست نزدیکش بیشتر عمر خود را باهم بوده اند می توانید حدس بزنید در بسیاری موانع و اتفاقات در این سال ها کنار هم بوده اند و همچنان می توانند برای یکدیگر بهترین دوست باشند و شغل، جابجایی، دوست دختر، مصیبت های خانوادگی و… هیچ کدام از این ها نتوانسته آن ها را از هم جدا کند. وقتی شریک زندگیتان یک دوست عمری دارد می دانید او تجربه و استقامت مبارزه در زمان های سخت زندگی را برای ساختن یک رابطه دارد اگر این رابطه ارزشش را داشته باشد. اما درمورد کسی که هر سال یک دوست صمیمی پیدا می کند نمی توانید چنین چیزی را بگویید.

2. هدیه مورد علاقه او

آیا دارید تلاش می کنید به مناسبت سالگرد ازدواج یا تولد نامزدتان برای او هدیه ای بگیرید؟ از دوست نزدیکش کمک بخواهید. همه ما علایقی داریم که دوست نداریم آن را عنوان کنیم و دوست صمیمی مان احتمالا این را می داند. افرادی که سرگرمی هایشان زیاد ساده و معمولی نیست بعضی اوقات دوست ندارند آنها را با کسی مطرح کنند، چون می ترسند مورد تمسخر قرار گیرند. اگرهدیه ای برایش بگیرید که مدت ها پیش خودش دلش می خواسته داشته باشد قطعا از آن خوشش خواهد آمد و شما هم راضی خواهید بود.

مطلب مرتبط:  همسر مسئولیت پذیر چه ویژگی هایی دارد؟

3. شخصیت واقعی نامزدتان

این که انتخاب کنیم با چه کسی معاشرت داشته باشیم بعضی اوقات نشان دهنده این است که خودمان چه جور فردی هستیم. ما معمولا با افرادی دوست می شویم که علایق مشترکی با آن ها داریم. کبوتر با کبوتر و این مسائل. اگر نامزدتان فوق العاده باشخصیت است اما دوست نزدیکش آدم افتضاحی است این موضوع باید باعث مکث شما شود. چرا باید یک آدم با شخصیت با یک بی شخصیت معاشرت کند؟ شاید نامزدتان آن کسی که فکر می کنید نیست یا شاید درباره دوستش قضاوت اشتباهی کرده اید. به هر صورت باید بیشتر تحقیق کنید.

4. چگونه خنداندن او

در یک رابطه جدید موانع زیادی بر سر راه شخصیت شناسی طرف مقابل وجود دارد. چه به خاطر رودربایستی باشد یا خوب جلوه دادن خودمان، همیشه خود واقعی مان را در همان دفعه اول نشان نمی دهیم. دیدن این که چگونه نامزدتان با دوست صمیمی اش برخورد می کند شما را با حس شوخ طبعی او آشنا می کند. وقتی بفهمید چه چیزی او را می خنداند سلاح قدرتمندی در اختیارتان قرار می گیرد.

5. طرز تفکر او در مورد شما

نامزدتان و دوست صمیمی اش همدیگر را خیلی خوب می شناسند. حتی اگر راجع به این موضوع زیاد صحبت نکنند (فکر می کنید مردها چند وقت به چند وقت با هم راجع به رابطه های عاطفی شان صحبت می کنند؟)، دوست صمیمی اش می داند او چه حسی به شما دارد. اگر دوستش با شما طوری رفتار می کند که انگار مهم نیستید علت آن شاید این باشد که برای دوستش مهم نیستید و در نتیجه برای او هم مهم نیستید. اگر دوست صمیمی اش با شما رفتاری مثل افراد مهم دارد علتش این است که می داند تمام دنیای نامزدتان هستید.

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید