شلوار جین – انواع شلوار جین و روش های ست کردن آن ها

1
15144
معرفی انواع شلوار جین و نحوه ست کردن آنها

شلوار جین بسیار ارزشمندتر از آن است که هر بار با همان تیشرت ساده پوشیده شود. با پوشیدن شلوار جین به سبک های جدید و امروزی استایل خود را بیش از پیش جذاب کنید. فرقی ندارد که استایل مورد علاقه شما برای پوشیدن جین کدام است؛ از اینکه کمی تغییر در سبک پوشیدن آن چقدر می تواند استایل شما را شیک کند متعجب خواهید شد. چه استایل مورد علاقه شما جوان پسند باشد و چه سنگین و مجلسی باشد، با خواندن این مقاله، لباس هایی که می پوشید بسیار شیک تر از گذشته خواهد شد.

*انواع شلوار جین و روش های ست کردن آن ها

همه ما متهم به این هستیم که بدون فکر کردن شلوار جین می پوشیم؛ اما اگر جین خود را به درستی انتخاب کنیم، می تواند تاثیر بسیار زیادی بر استایل شما داشته باشد. فارغ از اینکه شلوارجین جذب یا آزاد دوست داشته باشید، همه ایده های خلاقانه ای که برای جلوه دادن به شلوار قدیمی خود و تبدیل آن به یک شلوارجین جذاب نیاز دارید در این مقاله وجود دارد.

1

با شلوار جین جذب چی بپوشیم؟

شلوار جین جذب تبدیل به یکی از لباس های ضروری کمد هر خانمی شده است. این شلوار می تواند با یک تیشرت ساده هم عالی به نظر برسد، اما می توان آن را خیلی حرفه ای تر هم ست کرد. نکته اصلی در هنگام پوشیدن جین جذب، حفظ تعادل است. یعنی تعادل مناسب بین نسبت اندازه ها و همچنین بین استایل های جوان پسند یا کلاسیک زنانه. برای داشتن استایلی چشمگیر، جین جذب مورد علاقه خود را با کفش پاشنه بلند، لباس فیت، و کت پشمی ست کنید.

2

با شلوار جین پاره چی بپوشیم؟

برای داشتن استایلی فوق العاده، به جای این که شلوار جین پاره خود را کم رنگ جلوه دهید، آن را با یک لباس جداب ست کنید. همچنین می توانید اکسسوری خود را با همین رویکرد انتخاب کنید. اما زیاده روی نکنید. برای مثال، بهتر است لباس های پر زرق و برقی مثل بلوز آستین کلوش یا کفش های لوفر متالیک را با این نوع شلوار نپوشید.

3

با شلوار جین آزاد چی بپوشیم؟

وقتی دنبال یک استایل باحال و جوان پسند هستید نمی توانید از شلوار جین آزاد بگذرید. شکل گشاد این شلوار برای ایجاد ظاهری شل و ول و در عین حال شیک عالی است. این شلوار را با چکمه بدون پاشنه و یک کت چرم و بلوز آستین کوتاه بافتنی ست کنید و یک استایل حرفه ای بسازید.

مطلب مرتبط:  شلوار به انگلیسی – معرفی انواع شلوار
4

با شلوار جین کوتاه چی بپوشیم؟

شلوار جین کوتاه یکی از باحال ترین استایل های جین حال حاضر محسوب می شود و با کفش پاشنه بلند و یا چکمه عالی می شود. برای داشتن یک استایل شیک، آن را با کفش پاشنه بلند و یک تیشرت کلاسیک سفید بپوشید تا شلوارتان بیشتر به چشم بیاید. وقتی نوبت به کت می رسد، کوتاهی شلوارتان را با لباس دیگری که بزرگ یا بلند است متعادل کنید.

5

با شلوار جین مام استایل چی بپوشیم؟

ممکن است اسم شلوار جین مام استایل کمی غلط انداز باشد، اما هرکسی می تواند این جین های باحال را امتحان کند. این استایل که در دهه ۹۰ میلادی رواج پیدا کرد، پاچه راسته، کمر بلند، و رنگ آبی متوسط دارد. این جین های قدیمی وقتی با لباس های مدرن ست شوند بهترین حالت را پیدا می کنند. برای مثال، پلیور، یک کت بلیزر شق و رق، و چکمه های پاشنه بلند می توانند به بهترین نحو این شلوار دهه ۹۰ را به یک استایل به روز تبدیل کنند.

6

با شلوار جین فاق بلند چی بپوشیم؟

جین های فاق بلند برای بلند نشان دادن پاها و باریک نشان دادن کمر عالی هستند. هرچند می توانید مدل های مختلفی از این نوع جین ها را پیدا کنید، اما نوع جذب آن جذاب ترین گزینه محسوب می شود. وقتی شلوار مناسب خودتان را پیدا کردید، می توانید جذابیت جین خود را با ست کردن هوشمندانه آن با سایر لباس های خود افزایش دهید. مثلا اگر آن را با چکمه های کوتاه پاشنه دار بپوشید، قدتان بلندتر به نظر خواهد آمد. پالتوی بلند نیز اثری مشابه خواهد داشت. همچنین اگر بلوزتان را داخل شلوارتان بگذارید، قالب استایل تان را به فرم ساعت شنی نزدیک کرده و ظاهری جذاب پیدا خواهد کرد.

7

با شلوار جین راسته چی بپوشیم؟

هرچند شلوار جین راسته در دسته استایل کلاسیک قرار می گیرد، اما بعضی اوقات ظاهر آن کاملا بی روح و بدون جذابیت به نظر می رسد. برای افزودن کمی هیجان به آن، شلواری انتخاب کنید که پاچه های بزرگی داشته باشد و آن را با لباس های خاص ست کنید. تیشرت نوشته دار، کت بلیزر طرح دار و کفش های منحصر به فرد، همگی آیتم های عالی برای ست شدن با این نوع شلوار جین هستند.

مطلب مرتبط:  برندهای محبوب کیف دستی ستاره های هالیوود
8

با شلوار جین دمپا گشاد چی بپوشیم؟

جین های دمپا گشاد بازگشته اند و اتفاقا علاقه مندان به مد و فشن خیلی هم آن را دوست دارند. چه استایل خیلی آزاد را انتخاب کنید یا استایل کمی معمولی تر، این جین های شیک یکی از ضروریات کمد لباس تان محسوب می شوند. برای اینکه در این ترند بهترین باشید، جین دمپا گشاد خود را با آیتم های دیگر دهه ۷۰ میلادی، مثل کفش های لژدار و کت جیر ست کنید.

*با شلوار جین چه کفشی بپوشیم؟

ست کردن کفش و شلوار جینهنگام ست کردن کفش مناسب با شلوار، گزینه های شیک زیادی در اختیار خواهید داشت. برای مثال پوشیدن کفش های پاشنه بلند زنانه با جین، استایل شما را رسمی، و پوشیدن کفش تخت فرم باله با این نوع شلوار، استایل تان را روزمره و شیک خواهد نمود. اما استایل های بسیار بیشتری وجود دارند که باید در این فصل آن ها را امتحان کنید. مثلا کفش کتانی انتخاب فوق العاده ای برای امسال خواهد بود و نمایی اسپورت به استایل شما خواهد داد. از طرف دیگر، اگر دنبال پوشیدن کفشی پاشنه دار هستید، کفش های پاشنه کوتاه یا چکمه را امتحان کنید. همچنین برای این که توی چشم باشید، می توانید چکمه های بالای زانو یا چکمه های کوتاه مخمل بپوشید.

*چه نوع اکسسوری را با شلوار جین ست کنیم؟

اکسسوری مناسب برای شلوار جیناکسسوری ها بهترین راه کامل کردن استایل شما هستند، اما در استفاده از آن ها زیاده روی نکنید. یک کلاه ساده و دستمال سر برای زمستان عالی هستند و همچنین یک عینک جذاب در تابستان معجزه می کند. برای داشتن ظاهری ساده، آخر هفته یک ساک چرم همراه خود ببرید و اگر می خواهید استایل خود را کمی رسمی تر کنید، یک کیف مد روز و گوشواره هایی خاص و بزرگ را به همراه جین امتحان کنید.

*انتخاب شلوار جین متناسب با اندام تان

شلوار جین مناسب با اندام شما

اگر می خواهید بدانید چه نوع جینی شما را خوش استایل تر نشان دهد، باید فرم اندامتان را در نظر داشته و بر این اساس جذاب ترین شلوار را برای خود انتخاب کنید.

اگر می خواهید بدانید چه نوع جینی شما را خوش استایل تر نشان دهد، باید فرم اندام تان را در نظر داشته و بر این اساس جذاب ترین شلوار را برای خود انتخاب کنید. برای مثال، خانم هایی با اندام گلابی شکل، بالاتنه کوچک تر و ران های بزرگ تری دارند و این باعث می شود شلوارهای فاق بلند، انتخاب بدی برای آن ها باشد. در عوض، این افراد باید جین آزاد و یا شلوار جین کوتاه مناسب برای خود را انتخاب کنند. خانم های قد بلند معمولا پاهای بلندتری دارند و در جین های بلند، بهتر به نظر می رسند. اگر بدن شما به این شکل است از پوشیدن شلوارهای جین کوتاه خودداری کرده و در عوض، شلوارهای دمپا گشاد، جین پاره و جین های مام استایل را امتحان کنید. به همین صورت، شلوارهای مام استایل فاق بلند و جین های جذب، برای افرادی که اندامی به فرم ساعت شنی دارند جذاب هستند. البته اکثر جین ها، برای این فرم از بدن مناسب هستند.

مطلب مرتبط:  راهنمای خلق یک استایل فوق العاده با کاپشن پفی زنانه

اندام های چهارگوش ظاهری ورزشکاری و جذاب دارند، اما با پوشیدن بعضی لباس ها ممکن است هیکل آنها مردانه به نظر برسد. اگر بدنی چهارگوش دارید از آیتم هایی مثل جین های جذب و جین های مام استایل با کمر متوسط یا بلند استفاده کنید که به بدن انحنا می دهند. اندام های کوچک در شلوار جین، کوتاه تر هم به نظر می رسند و به همین دلیل بهتر است برای ایجاد تعادل در ظاهر کلی خود، از جین راسته کوتاه و جین های جذب استفاده شود. همچنین این افراد باید از پوشیدن شلوارهای فاق بلند خودداری کنند، زیرا این نوع شلوار بر روی اندام های کوچک بسیار زشت خواهد بود. خانم هایی با بدن برجسته تمایل دارند این ویژگی اندام خود را به نمایش بگذارند. پس این خانم ها به جای پوشیدن شلوارهای آزاد که اندام شان را پوشانده و حتی ممکن است آن ها را حجیم تر نشان دهد، باید فرم بدن زنانه شان را با شلوارهای جین جذب و یا جین های دمپا گشاد بروز دهند. شلوار جین سنگ شور شده تیره و همچنین جین هایی با کمر متوسط و بلند هم برای این فرم از اندام بسیار جذاب خواهد بود.

1 نظر

  1. خیلی عالی بود
    شلوار جین خیلی بین آدما محبوب شده و هم جوانها ازش استفاده میکنن و هم سن و سال دار ها و حتی بسیاری از نوجوانان با مقاله ی کامل و جامع شما میشه بیشتر روی ست کردن شلوار جین مانور داد و با ذهن بازتری خرید کرد.
    آدم ووقتی اینارو میخونه و میره لباس بخره میدونه که دنبال چیه و تو وقتش هم صرفه جویی میشه از شما بسیار سپاس که وقت میزارید و این مقالات رو برامون به اشتراک میگذارید
    موفق باشید

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید