شلوار کوتاه را چگونه بپوشیم؟ ۵ نکته برای بهتر پوشیدن شلوار کوتاه

0
7845
یک خانم با لباس سفید و شلوار کوتاه مشکی

یکی از استایل هایی که همیشه جذاب و قابل استفاده بوده است، پوشیدن شلوار کوتاه می باشد. فکر می کنید داشتن یک استایل زیبا برای افراد قد بلند آسان تر خواهد بود؟ وقتی موضوع پوشیدن شلوار کوتاه در میان باشد، این موضوع صدق نخواهد کرد. همه ی افراد با سایزها و اندام های مختلف می توانند احساس مشابهی در رابطه با استایل را تجربه کنند. تنها نکته ی این موضوع در این است که به سایز و اندازه ی مشخصی فکر نکنید، بلکه فقط به هماهنگی لباس با اندام تان توجه داشته باشید.

اجازه ندهید لبه ی شلوار از ماهیچه ی ساق پا بالا تر رود یک خانم با پیراهن سفید و شلوار کوتاه جین

ماهیچه پایتان را لمس کنید تا قسمتی که به آشیل متصل می شود را احساس کنید. این دقیقا همان قسمتی است که لبه ی شلوار باید قرار بگیرد. البته پایین تر از این قسمت نیز می تواند باشد.

شلوار کوتاه چسبان باید کمی بلندتر باشد یک خانم با پیراهن آبی رنگ و شلوار کوتاه تنگ

دیگر زمان پوشیدن شلوار های کوتاه چسبان تا زیر زانو گذشته است. با توجه به استریت استایل های امسال، شلوارهای کوتاهی که لبه ی آن ها به قوزک پا نزدیک باشد، بسیار مدرن و تازه تر و جذاب هستند. بهتر است قوزک پای تان را با پوشیدن کفش های تخت و یا کفش های مدل لوفر، متعادل کنید. توجه داشته باشید که شلوار کوتاه چسبان با کفش پاشنه بلند ، مربوط به چندین سال پیش است و امروزه دیگر جذابیت چندانی ندارد.

پاشنه کفش تان را با یک شلوار کوتاه گشاد به نمایش بگذارید یک خانم با شومیز سبز و شلوار کوتاه گشاد مشکی و کفش پاشنه بلند

از سوی دیگر، پوشیدن شلوار های کوتاه گشاد با پارچه های کتان لخت همراه با کفش پاشنه بلند برای مهمانی بسیار مناسب خواهد بود. همانطور که می دانید این روزها مد بیشتر به راحتی اهمیت می دهد. بنابراین اگر یک دامن شلواری کوتاه دارید، کفش مناسب برای این استایل تان، انواع نوک تیز آن خواهد بود. اما از پوشیدن یک شلوار زرق و برق دار همراه با کفش نوک تیز یا براق اجتناب کنید.

مطلب مرتبط:  چه لباسی برای تابستان مناسب است؟ راهنمای انتخاب لباس مناسب تابستان

شلوار کوتاه گشاد را با کفش تخت بپوشید یک خانم با شومیز سفید و شلوار کوتاه گشاد مشکی و کفش تخت

همیشه و در هر شرایطی نمی توان کفش پاشنه دار پوشید. بنابراین قبول کنید که می توان شلوار کوتاه گشاد را همراه با کفش تخت نیز پوشید. فقط باید مراقب باشید کفش تان خیلی فانتزی و براق و طرح دار نباشد تا بتوانید به روشی مدرن تعادل را در استایل تان برقرار کنید.

از مد مینیمالیستی پیروی کنید یک خانم با شومیز قرمز و شلوار کوتاه گشاد سورمه ای

چه شلوار های تنگ و چسبان بپوشید و چه شلوار های گشاد، شلوار کوتاه شما باید ظاهر و رنگ خنثی داشته باشد. ما در مورد پارچه های طرح دار وسواس خاصی نداریم؛ اما اگر می خواهید چشم ها را به خود خیره کنید باید کمی زیرکانه تر دست به انتخاب بزنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید