عطر لیلا حاتمی به بازار جهانی عرضه شد – با عطر تهران بیشتر آشنا شوید

0
4140
عطر لیلا حاتمی

لیلا حاتمی، بازیگر سرشناش بین المللی و یکی از پرافتخارترین بازیگران سینمای کشورمان، به تازگی پا در عرصه ای تازه نهاده است. او به جمع معروف ترین افراد و سلبریتی ها که عطرهایی با نام خود به دنیا معرفی می کنند پیوسته است. عطر لیلا حاتمی دارای مخاطبانی در سرتاسر جهان است. لذا برای موفقیت در چنین عرصه بزرگی، او با جمعی از برترین عطرسازان، طراحان و عکاسان جهانی همراه شده است تا بتواند نظر بازار جهانی را به خود جلب نماید.
لیلا حاتمی در مورد علاقه خود به عطر و عطر سازی می گوید: به عنوان فردی که عاشق عطر است، شیفته فرایند مرحله به مرحله ایجاد رایحه ای بودم که بتواند حواس بویایی جهان را جلب کند. از انتخاب بوها گرفته تا طراحی شیشه عطر، در تمام این مراحل دشوار درگیر بودم. لذا بسیار منتظر لحظه ای هستم تا طرفدارانم، رایحه عطرهای ساخته شده را امتحان کنند.

معرفی عطر لیلا حاتمی با نام تهران

عطر لیلا حاتمی که اخیرا رونمایی شده، تهران نام دارد که در دو مدل مردانه و زنانه روانه بازار شده است. مدل مردانه عطر لیلا حاتمی دارای رایحه چوبی و ادویه ای و مدل زنانه آن دارای رایحه گلی و شرقی است. لیلا حاتمی رایحه تهران زنانه را متناسب با خانم های امروزی و پیچیده و در عین حال مدرن و شیفته کننده توصیف می کند. هرم بوی تهران مردانه و زنانه عبارتند از:

تهران زنانه :
نت آغازین: گریپ فروت، ترنج، هلو، فلفل
نت میانی: یاسمین، گل بنفشه، شکلات
نت پایانی: نعناع هندی، وانیل، خزه، کارامل

مطلب مرتبط:  راهکارهایی برای خوش تیپ بودن همراه با حفظ حجاب برای خانم های مسلمان

تهران مردانه :
نت آغازین: ترنج، فلفل سیاه، هل
نت میانی: انگور سیاه، سیب سبز، نعناع هندی
نت پایانی: خزه، خس خس، بامبو

عطر تهران مردانه لیلا حاتمیهر دو عطر لیلا حاتمی در شیشه های ۱۰۰ ml عرضه شده است. شیشه تهران مردانه مشکی رنگ و شیشه تهران زنانه صورتی روشن است. روی هر دو شیشه عبارت Téhéran de LEILA HATAMI آمده است و امضای لیلا حاتمی به فارسی در سمت راست پایین شیشه قرار دارد.
لیلا حاتمی برای معرفی و فروش عطر های خود یک وب سایت اختصاصی دارد. در این وب سایت، مطالبی مانند معرفی عطرها، معرفی شخص لیلا حاتمی، معرفی برند و کمپانی تولید کننده عطرها و . . . به دو زبان انگلیسی و فرانسه ارائه شده است. همچنین هم اکنون امکان خرید عطر تهران برای ساکنین اروپا در این وب سایت فراهم است. قیمت هر کدام از عطر های تهران مردانه و زنانه برای خرید در کشور فرانسه ۷۶ یورو و برای سایر کشور های اورپایی ۷۹ یورو می باشد.

بیوگرافی مختصر و گزیده ای از چند واقعیت شنیدنی در مورد زندگی لیلا حاتمی را در اینجا بخوانید.

لیلا حاتمی در حال تست بوی عطر

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید