قطع رابطه جی جی حدید و زین ملک بعد از بیش از دو سال رابطه عاشقانه

0
9583
قطع رابطه جی جی حدید و زین ملک

زین ملک، خواننده سابق گروه “وان دایرکشن” و جی جی حدید، مدل معروف آمریکایی، پس از سه سال رابطه عاشقانه، از یکدیگر جدا شدند. این زوج جذاب که طرفداران بسیار زیادی دارند، امروز به طور رسمی در توییتر خود اعلام کردند که رابطه شان را بهم زده اند. جی جی و زین، هر دو بیان کردند که دوران خوشی را با یکدیگر سپری کرده اند و به عنوان یک دوست، احترام زیادی برای یکدیگر قائل اند. همچنین هردوی آنها از تمامی طرفدارانشان تشکر ویژه ای کردند.

در ادامه این مقاله با بیوگرافی مختصری از این زوج آشنا خواهید شد.

بیوگرافی زین ملک

زین ملکزین جواد ملک، عضو سابق گروه “وان دایرکشن” و خواننده و ترانه سرای بریتانیایی متولد ۱۲ ژانویه ۱۹۹۳ می باشد. این خواننده پرطرفدار، مسلمان سنی می باشد.

در یکم نوامبر ۲۰۱۶، زین ملک کتابی را منتشر کرد که توسط خود او نوشته شده و دربرگیرنده مجموعه ای از افکار و تمامی چیزهایی که به او الهام شده و فرازهایی از زندگی شخصی او می باشد.

زین ملک به عنوان یک خواننده جوان، تاکنون در مراسم های زیادی نامزد دریافت جوایز شده که در بیش از ۱۰ مراسم موفق به دریافت جایزه شده است.

او در سال ۲۰۱۱ با “پری ادواردز” خواننده بریتانیایی نامزد بود که این رابطه در سال ۲۰۱۵ پایان یافت. پس از آن، در همان سال با جی جی حدید وارد رابطه شد که این رابطه نیز در ۱۳ مارچ ۲۰۱۸ به اتمام رسید.

بیوگرافی جی جی حدید

جی جی حدیدجی جی حدید، با نام اصلی “جلنا نورا حدید” مدل آمریکایی مشهور، فرزند یولاندا حدید که خود جزو مدل های معروف و پرطرفدار می باشد، متولد ۲۳ آوریل ۱۹۹۵ می باشد. در سال ۲۰۱۴، حدید جزو ۵۰ مدل برتر models.com شده و در سال ۲۰۱۶ به عنوان مدل بین المللی سال، توسط British Fashion Council انتخاب شد.

مطلب مرتبط:  بیوگرافی شیوا صفایی و جزئیاتی از رابطه او با محمد حدید

جی جی حدید یک خواهر و برادر کوچکتر از خود، به نام های بلا حدید و انوار حدید دارد که هردوی آنها فعالیت حرفه ای در زمینه مدلینگ دارند.

او از سال ۲۰۱۵ وارد رابطه ای عاشقانه با زین ملک، خواننده بریتانیایی شد که همانطور که گفته شد، این رابطه در سال ۲۰۱۸ به اتمام رسید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید