لاغری ران پا در مدت زمان کمتر از دو هفته با بکارگیری ۵ گام موثر

0
22280
روش هایی برای لاغری ران پا

هر کسی در یک نقطه از بدنش چاق می شود؛ بعضی ها در قسمت بازوها، شکم یا حتی باسن چاق می شوند درحالی که در بعضی دیگر ران های پرتری دارند. هرچند نمی توانید به صورت موضعی چربی یک ناحیه از بدن خود را آب کنید اما می توانید با استفاده از روش های کاهش وزن، چربی کلی بدن خود را کاهش دهید. با شروع کاهش وزن، لاغری ران پا نیز اتفاق خواهد افتاد و ران ها شروع به کوچک تر شدن می کنند. کاهش وزن سالم زمانی رخ می دهد که هفته ای ۵۰۰ گرم تا یک کیلو وزن کم کنید. با این سرعت می توانید در دو هفته ۲ کیلوگرم وزن کم کرده و ران های لاغرتری داشته باشید.

۵ گام برای لاغری ران پا

گام اول

از رژیم روزانه خود ۲۵۰ تا ۵۰۰ کالری حذف کنید. باید کسری کالری معادل ۳۵۰۰ کالری ایجاد کرده تا نیم کیلوگرم وزن کم کنید. می توانید اندازه ی غذای خود را کاهش دهید، آرام تر غذا بخورید و وقتی دیگر گرسنه نیستید میز را ترک کنید؛ نه اینکه کاملا سیر شوید. وقتی ولع خوردن میان وعده دارید سعی کنید غذای کمی بخورید. برچسب روی محصولات را بخوانید تا از میزان کالری موجود در آن ها آگاه شوید.

گام دوم

از غذاهای کم چرب استفاده کنید. این غذاها معمولا کالری، چربی و شکر کمتری دارند. با کاهش میزان چربی و شکر در رژیم غذایی خود، به بدن خود کمک می کنید لاغر شده و از چاق شدن غیر ضروری خود جلوگیری کند.
پاهای یک خانم


گام سوم

هر روز تمرینات هوازی انجام دهید. برای کاهش ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم دیگر، باید ۲۵۰ تا ۵۰۰ کالری دیگر هم بسوزانید. ورزش هایی مثل دویدن و دوچرخه سواری، شنا یا طناب زدن و الپتیکال در هر جلسه بیشترین چربی را می سوزانند.

گام چهارم

شدت تمرین خود را در حرکات هوازی افزایش دهید. هر چه شدیدتر ورزش کنید بدن شما کالری بیشتری می سوزاند. با سرعتی ورزش کنید که عرقتان دربیاید و نتوانید در حین آن صحبت کنید.

گام پنجم

با استفاده از تمرینات قدرتی، عضلات ران خود را قوی تر کنید. حرکات لانژ، اسکات، پرس پا و حرکت جلو پا سیم کش را برای تقویت عضلات ران انجام دهید. این حرکات را زیاد تکرار کنید تا عضلات شما حجیم نشده و ران هایتان چاق نشوند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید