لباس صورتی مردانه را چگونه ست کنیم – نکات پوشیدن لباس صورتی

0
7135
استایل یک آقا با لباس صورتی مردانه

نکته ی خوب به نظر رسیدن با لباس صورتی مردانه این است که مطمئن شوید انخاب درستی داشته اید. متخصصین مد می گویند انتخاب  رنگ صورتی نامتناسب با پوست شما، ممکن است عکس خواسته ی شما عمل کرده و ظاهر شما را به هم بزند. آن ها معتقند که در دنیای مد باید با رنگ های متضاد سر و کار داشته باشید.

رنگ صورتی غلیظ تر و تیره تر برای پوست های رنگ پریده و روشن، و رنگ صورتی کمرنگ، که بیشتر در پیراهن های آکسفورد دیده می شود، برای پوست های تیره تر که بعد از تعطیلات نیز کمی برنزه شده، بهتر است.

اما این ها به این معنی نیستند که کسانی که رنگ پوست خیلی روشنی دارند، باید لباس های ارغوانی رنگ بپوشند. بر اساس نظریات مد، اگر پوست شما خیلی سفید است، در واقع به طور کلی نمی توانید خیلی از رنگ صورتی استفاده کنید، چون باعث می شود خوب بنظر نیایید. در زمینه ی انتخاب رنگ لباس، می توان بسیاری از قوانین را شکست و یا تا حدی آنها را دور زد؛ ولی استفاده از رنگ صورتی، از آن دسته قوانین نمی باشد.

انتخاب لباس صورتی مردانه مناسب

از اکسسوری صورتی استفاده کنید

4 مورد اکسسوری صورتی مردانهلازمه ی خوب بودن با لباس صورتی مردانه تان، جدا از انتخاب درجه رنگ مناسب، اعتماد به نفس بالا می باشد. اگر اعتماد به نفس خیلی بالایی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که در قسمت های کوچکتر استایل تان، مانند اکسسوری ها از رنگ صورتی استفاده کنید. شاید یک جیب و یا جوراب صورتی بهتر باشد.

مطلب مرتبط:  کفش مناسب با شلوار جین - معرفی 6 مدل کفش برای موقعیت های مختلف

می توانید در زمستان هم صورتی بپوشید

استایل زمستانی 4 آقا با لباس صورتیبرخلاف نظر عموم، استریت استایل ها به ما ثابت کردند که مجبور نیستید که فقط در تابستان ها از رنگ صورتی استفاده کنید. در زمستان استفاده از لایه هایی از لباس به رنگ رز، که از زیر بقیه لباس ها بیرون زده است، تضاد زیبایی به وجود می آورد و رنگ های گرم و شادابی را وارد لباس هایی با تناژ رنگ سرد می کند.

ترکیبات لباس های کاری صورتی رنگ

استایل رسمی 4 آقا با کت و شلوار رسمی و پیراهن صورتیبرخلاف ظاهر این موضوع، استفاده از رنگ صورتی در استایل روزمره تان، سخت نیست. در واقع با رنگ هایی که به صورت سنتی مردانه به حساب می آیند، حتی بهتر دیده می شود. بی دلیل نیست که رنگ های آبی نفتی و سبز تیره، به عنوان رنگ های لباس های قدرتمند امروزی شناخته می شوند؛ چرا که هم به خودی خود و هم در ترکیب با رنگ هایی مانند صورتی، جذابتر به نظر می آیند.

آن را ساده نگه دارید

استایل ساده 4 آقا با لباس صورتی مردانه

خودنمایی، امر خیلی بدی است. حتی اگر علاقه ی شدیدی به پوشیدن این رنگ پیدا کرده اید، یادتان باشد بهتر است همه چیز را ساده نگاه دارید و زیاده روی نکنید.

رنگ صورتی را سرسخت تر نشان دهید

این که می گویند رنگ صورتی مناسب آقایان نیست و کمی جلف است، یک نظر قدیمی است. اگر به مدل های کت واک ها و استریت استایل ها نگاهی بیندازید به این موضوع پی خواهید برد. در هر حال، پوشیدن این رنگ با لباس های قدیمی تان مانند ژاکت ها، کت های جین یا شلوار گرمکن باعث می شود مردم تمام مدت شما را نگاه کنند و برای این کار واقعا هم دلیل خوبی دارند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید