لباس قرمز را چگونه ست کنیم – معرفی چند استایل روزمره قرمز

0
1694
لباس قرمز را چگونه ست کنیم

از سالن های مد گرفته تا خیابان ها، رنگ قرمز مثل آتش همه جا را فرا گرفته است. اما درست مثل هر مد توی چشمی، پوشیدن درست لباس قرمز نیاز به دانش و تمرین دارد. پس قبل از اینکه بدون برنامه سراغ لباس قرمز مخملی، یاقوتی، یا گیلاسی خود بروید، این مقاله را بخوانید. خواه قرمز رنگ مورد علاقه تان باشد، یا حتی اگر اولین باری است که آن را استفاده می کنید، به شما نشان خواهیم داد چطور آن را درست بپوشید و از داغ ترین مد این فصل استفاده کنید.

1سرتا پا قرمز

برون گراها و طراحان مد جسور و مدل های استریت استایل ، استایل سر تا پا قرمز این فصل را دوست خواهند داشت. هر چند ممکن است توی چشم باشد اما سر تا پا قرمز پوشیدن کاملا مطابق با مد و فوق العاده شیک است. بنابراین اگر منتظر زمانی بودید که شلوار قرمز را با کت و تاپ و کفش های قرمز بپوشید، الان وقتش رسیده است. با این که راه های زیادی برای پوشیدن لباس قرمز وجود دارد، یک دست کت و شلوار بلند هم رنگ را حتما جزو گزینه های خود قرار دهید. سپس می توانید آنها را با یک تاپ رنگ روشن تر، تیره تر یا طرح دار ترکیب کنید.

2شلوار قرمز

هنوز آماده نیستید سرتا پا قرمز بپوشید؟ ایرادی ندارد. چطور است روی پاهایتان تمرکز کنید؟ یک دست شلوار یا یک دامن قرمز هم می تواند استایل خوبی به شما بدهد بدون این که زیاده روی کرده باشید. برای ایجاد تعادل در ظاهر، تمرکز را روی پاهایتان قرار دهید. برای این منظور تکمیل لباس با رنگ های اصلی و طرح های کلاسیک گزینه ای عالی است. چیزی مثل یک دامن قرمز با یک تیشرت سفید، کت جین، و کتانی مشکی می تواند واقعا شیک شود.

مطلب مرتبط:  آخرین استایل های بهنوش طباطبایی

3پالتو و کت قرمز

وقتی نوبت استفاده از این رنگ در فصل سرما می شود، راهی بهتر از پوشیدن یک کت یا پالتوی قرمز نیست. خواه یک کت بارانی باشد، یا یک شنل، یک کت دکمه دار یا کت چرم، آن را جذاب و گیرا انتخاب کنید. همچنین به یاد داشته باشید که بقیه لباس هایتان کمتر توی چشم باشد. شلوار جین مشکی ، پلیور یقه اسکی، و یک جفت کفش پاشنه پهن کوتاه این کار را به بهترین نحو انجام می دهند.

4لباس قرمز

بهترین چیز در رابطه با یک رنگ توی چشم مثل قرمز این است که می تواند هر لباسی را تبدیل به لباسی چشمگیر کند. به همین دلیل، قرمز رنگ عالی برای انواع تاپ است و می تواند یک استایل ساده را به خوبی جلوه گر کند و کمک کند مانند طرح های منحصر بفرد بدرخشند. پس خواه یک شلوار جین را با یک تیشرت قرمز بپوشید یا یک شلوار بنفش را با یک تاپ چین دار قرمز، قطعا شیک و امروزی خواهید شد. فقط به خاطر داشته باشید نهایت استفاده را از تاپ قرمزتان ببرید و کتی (روی آن) نپوشید و از رنگ های غلیظ اجتناب کنید.

5قرمز با جین

اگر دنبال این هستید که استایل جین آخر هفته خود را رنگ و لعابی بدهید باید کمی رنگ قرمز به آن اضافه کنید. می توانید با اضافه کردن یکی دو تکه لباس قرمز به لباس هایتان، ست لباستان را بی نهایت شیک و با استایل کنید. تمام آن چه نیاز دارید این است که لباس مورد نظر خود را برای این کار انتخاب کنید. با اینکه بلوز کوتاه زنانه، کت، و حتی پیراهن همگی برای این منظور مناسب اند، می توانید از یک بلوز شطرنجی به رنگ روشن استفاده کنید. طرح شطرنجی هم مثل قرمز از مدهای محبوب فصل به شمار می رود و ترکیب این دو با هم می تواند از نظر ظاهری برای شما یک پیروزی محسوب شود.

مطلب مرتبط:  بهترین مدل مو برای فرم صورت خود را پیدا کنید

6قرمز با چرم

با این که قرمز بدون شک با جین عالی می شود، با چرم هم تناسب بسیار خوبی دارد. ترکیب رنگ روشن و پارچه خشن ترکیبی قوی و پیشرو است. استفاده از رنگ قرمز با چرم، انتخابی عالی برای موقعیت هایی است که می خواهید در آن طرز نگرش خود را به نمایش بگذارید. با این که می توانید از ترکیب لباس قرمز و چرم در روز هم استقاده کنید، اما این ترکیب به طور خاص در مهمانی های شب عالی خواهد شد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که لباس های همراه آن را کمی هوشمندانه انتخاب کنید. این کار را با انتخاب یک پیراهن یا لباس یکسره قرمز، کاپشن چرم مشکی، و چکمه کوتاه بندی انجام دهید.

7پلیور قرمز

چه راهی برای گرم کردن این زمستان بهتر از یک پلیور قرمز مد روز وجود دارد؟ این لباس نه تنها شما را از سرماخوردگی محافظت می کند، بلکه رنگ آن شما را جذاب هم نشان می دهد. برای رسیدن به این ظاهر، لباس ها را با وقار انتخاب کنید. برای مثال، یک شلوار رنگ پای جذب و کوتاه زنانه بسیارعالی با گرمکن قرمزتان ست می شود. به عنوان حرکت آخر، یک شلوار پلنگی، صندل های پاشنه پهن و یک کمربند مشکی باریک لباس شما را به روشی ساده و درعین حال فریبنده کامل می کند.

8اکسسوری قرمز

از این قسمت مد صرفا به این خاطر که رنگ های مینیمال تر را ترجیح می دهید صرف نظر نکنید. جذاب ترین گرایش مد این فصل یک رنگ است و زیبایی آن در این است که خیلی منعطف بوده و می تواند با نیازهای هر کس جور شود. پس اگر خیلی دوست ندارید یک لباس قرمز بپوشید، چرا به جای آن، مثل یک مدل استریت استایل جذاب، از اکسسوری قرمز استفاده نکنید؟ این اکسسوری آتشین، به یمن رنگ های پررنگشان، بدون اینکه خیلی بزرگ باشند توی چشم هستند. فقط به یاد داشته باشید یکی دو تکه اکسسوری قرمز را مورد استفاده قرار دهید و بقیه لباس هایتان را از میان رنگ های خنثی انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:  زنان قد بلند چگونه لباس بپوشند؟ 15 توصیه برای خانم های قد بلند

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید