لباس قرمز را چگونه ست کنیم – معرفی چند استایل روزمره قرمز

0
13607
لباس قرمز را چگونه ست کنیم

از سالن های مد گرفته تا خیابان ها، رنگ قرمز مثل آتش همه جا را فرا گرفته است. اما درست مثل هر رنگ یا ترند توی چشمی، پوشیدن درست لباس قرمز هم نیاز به دانش و تمرین دارد. پس قبل از اینکه بدون برنامه سراغ لباس قرمز مخملی، یاقوتی، یا گیلاسی خود بروید، این مقاله را بخوانید. خواه قرمز رنگ مورد علاقه تان باشد، یا حتی اگر اولین باری است که آن را استفاده می کنید، به شما نشان خواهیم داد چطور آن را درست بپوشید و از داغ ترین ترند این فصل استفاده کنید.


1سرتا پا قرمز

برون گراها و طراحان مد جسور و مدل های استریت استایل، استایل سر تا پا قرمز این فصل را دوست خواهند داشت. هر چند ممکن است این رنگ بیش از حد توی چشم باشد، اما پوشیدن لباس های سر تا پا قرمز کاملا مطابق با مد و ترندهای امسال بوده و فوق العاده شیک است. بنابراین اگر منتظر زمانی بودید که شلوار قرمز تان را با کت و تاپ و کفش های قرمز بپوشید، الان زمانش رسیده است. با این که راه های زیادی برای پوشیدن لباس قرمز وجود دارد، یک دست کت و شلوار قرمز را حتما جزو گزینه های خود قرار دهید. می توانید آنها را با یک تاپ رنگ روشن تر، تیره تر یا طرح دار ترکیب کنید.


2شلوار قرمز

هنوز آماده نیستید سرتا پا قرمز بپوشید؟ ایرادی ندارد. چطور است روی پاهایتان تمرکز کنید؟ یک دست شلوار یا یک دامن قرمز هم می تواند استایل خوبی به شما بدهد بدون این که زیاده روی کرده باشید. برای ایجاد تعادل در ظاهرتان، تمرکز را روی پاها قرار دهید. برای این منظور تکمیل لباس با رنگ های اصلی و طرح های کلاسیک گزینه ای عالی خواهد بود. چیزی مثل یک دامن قرمز با یک تیشرت سفید، کت جین، و کتانی مشکی می تواند واقعا شیک باشد.

مطلب مرتبط:  معرفی 9 مدل دامن زیبا و جذاب برای داشتن یک استایل کلاسیک زنانه

3پالتو و کت قرمز

وقتی نوبت استفاده از این رنگ در فصل سرما می شود، راهی بهتر از پوشیدن یک کت یا پالتوی قرمز ندارید. خواه یک کت بارانی باشد، یا یک شنل، یک کت چرم یا دکمه دار، آن را جذاب و گیرا انتخاب کنید. همچنین به یاد داشته باشید که بقیه لباس هایتان کمتر توی چشم باشند. شلوار جین مشکی ، پلیور یقه اسکی، و یک جفت کفش پاشنه پهن کوتاه این کار را به بهترین نحو انجام می دهند.


4لباس قرمز

بهترین چیز در رابطه بارنگ های توی چشمی مثل قرمز، این است که می توانند هر استایلی را تبدیل به استایلی چشمگیر کند. به همین دلیل، قرمز رنگ مناسبی برای ست شدن با انواع تاپ است و می تواند یک استایل ساده را به خوبی جلوه گر کند و کمک کند مانند طرح های منحصر به فرد بدرخشند. پس خواه یک شلوار جین را با یک تیشرت قرمز بپوشید یا یک شلوار بنفش را با یک تاپ چین دار قرمز، قطعا شیک و امروزی خواهید شد. فقط به خاطر داشته باشید که نهایت استفاده را از تاپ قرمزتان ببرید و کتی (روی آن) نپوشید و از پوشیدن رنگ های غلیظ دیگر اجتناب کنید.


5قرمز با جین

اگر دنبال این هستید که استایل جین آخر هفته خود را رنگ و لعابی بدهید، باید کمی رنگ قرمز به آن اضافه کنید. می توانید با اضافه کردن یک یا دو تکه لباس قرمز به استایل تان، ست لباس تان را بی نهایت شیک و جذاب کنید. تمام آن چه نیاز دارید این است که لباس مورد نظر خود را برای این کار انتخاب کنید. با اینکه بلوز کوتاه زنانه، کت، و حتی پیراهن همگی برای این منظور مناسب اند، می توانید از یک بلوز شطرنجی به رنگ روشن استفاده کنید. طرح شطرنجی هم مثل قرمز از مدهای محبوب فصل به شمار می رود و ترکیب این دو با هم می تواند از نظر ظاهری برای شما یک پیروزی محسوب شود.

مطلب مرتبط:  کیف کمری به عنوان یک اکسسوری مدرن و متفاوت

6قرمز با چرم

با این که قرمز بدون شک با جین عالی می شود، با چرم هم تناسب بسیار خوبی دارد. ترکیب رنگ روشن و پارچه های خشن، ترکیبی قوی و پیشرو است. استفاده از رنگ قرمز با چرم، انتخابی عالی برای موقعیت هایی است که می خواهید در آن طرز نگرش خود را به نمایش بگذارید. با این که می توانید از ترکیب لباس قرمز و چرم در روز هم استقاده کنید، اما این ترکیب به طور خاص در مهمانی های شب عالی خواهند شد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که لباس های همراه آن را کمی هوشمندانه انتخاب کنید. این کار را با انتخاب یک پیراهن یا لباس کاملا قرمز، کاپشن چرم مشکی، و چکمه کوتاه بندی انجام دهید.


7پلیور قرمز

چه راهی برای گرم کردن این زمستان بهتر از یک پلیور قرمز مد روز وجود دارد؟ این لباس نه تنها شما را از سرماخوردگی محافظت می کند، بلکه رنگ آن شما را جذاب هم نشان می دهد. برای رسیدن به این ظاهر، لباس ها را با وقار انتخاب کنید. برای مثال، یک شلوار رنگ پای جذب و کوتاه زنانه بسیارعالی با پلیور قرمزتان ست می شود. به عنوان حرکت آخر، یک شلوار پلنگی، صندل های پاشنه پهن و یک کمربند مشکی باریک استایل شما را به روشی ساده و درعین حال فریبنده کامل می کند.


8اکسسوری قرمز

از این قسمت مد صرفا به این خاطر که رنگ های مینیمال تر را ترجیح می دهید صرف نظر نکنید. جذاب ترین گرایش مد این فصل یک رنگ است و زیبایی آن در این است که خیلی منعطف بوده و می تواند با نیازهای هر کسی جور شود. پس اگر خیلی دوست ندارید یک لباس قرمز بپوشید، چرا به جای آن، مثل یک مدل استریت استایل جذاب، از اکسسوری های قرمز استفاده نکنید؟ این اکسسوری های آتشین، به یمن رنگ های پررنگشان، بدون اینکه خیلی بزرگ باشند توی چشم هستند. فقط به یاد داشته باشید یک یا دو تکه اکسسوری قرمز را مورد استفاده قرار دهید و بقیه لباس هایتان را از میان رنگ های خنثی انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:  چند اشتباه آقایان در پوشیدن لباس های تابستانی

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید