اگر در یکی از خیابان های اصلی شهر قدم بزنید، دریایی از لباس های تماما مشکی خواهید دید. اگرچه این لباس های تماما مشکی خیابان ها را پر کرده اند، اما دلیل نمی شود که تمامی مدل های این استایل روزمره مشکی عالی نیز باشند. هر دختری که کوچکترین درکی از مد داشته باشد این موضوع را می داند که عالی بودن یک لباس مشکی مربوط به جزئیات آن است؛ حال این جزئیات هم می تواند تضاد بین بافت های با دقت دوخته شده باشد و هم می تواند ترکیب بندی مناسب و تمرکز زیاد بر روی شکل و فرم کلی لباس باشد که در کنار هم جمع کردن این نوع ترکیب بندی و موارد در ظاهر ساده است اما برای خودش هنری تلقی می شود که گویا مینیمالیست ها (مخصوصا بلاگرها) آن را خوب می دانند.

حال با توجه به اینکه به سمت فصل سرما می رویم، زمان مناسبی برای بازبینی لباس های مشکی فراهم خواهد شد. استفاده ی درست از این ترکیب ها می تواند کمد لباس پاییز و زمستان تان را به مجموعه ی اطمینان بخش دیگری در زندگیتان تبدیل کند. بازبینی لباس های مشکی و ارتقاء آن ها به سمت جذابتر شدن و خلق یک استایل روزمره مشکی ، چگونه می تواند شما را در مرکز توجه قرار دهد و حس تازگی به شما ببخشد؟ جواب این سؤال پیش ماست. به برکت وجود بلاگرهای حرفه ای، تعدادی فرمول سریع برای مدرن تر شدن این دسته از لباس ها پیدا کرده ایم که با خواندن این مطلب می توانید به راحتی به آنها دست یابید.

چند نکته مهم در استایل لباس مشکی :

یک خانم با کت و شلوار و کیف و کفش مشکی1- مدل های استریت استایل فرانسوی، چیزهای زیادی درمورد پوشیدن لباس مشکی می دانند. به طور کلی دانستن چگونگی ” پوشیدن صحیح لباس مشکی ” یک اصل فرانسوی در پوشش است. توجه داشته باشید که حتما مدل لباس متناسب با اندام خود را انتخاب کنید . با توجه به این موضوع، در اینجا برای یک استایل روزمره مشکی ، چند لباس مختلف با یکدیگر ترکیب شده است: یک لباس ساتن، یک پیراهن یقه اسکی نازک، لباسی با فرم کلی چرم جیر و یک کیف چرمی براق که همه چیز را بهتر جلوه می دهد.

یک خانم با بلوز و دامن مشکی2- اینجا استایلی را می بینید که مناسب برای کسانی ست که تقریبا همیشه لباس سر تا پا مشکی می پوشند. این مدل لباس، معمولا زمانی باید پوشیده شود که هوا هنوز چندان هم سرد نشده است.

یک خانم با کت چرم و شلوار مشکی در کنار یک ماشین آبی3- این استایل روزمره مشکی ، ترکیبی از تمامی مواردی است که نیاز دارید و در عین حال، لباسی است که می توانید هم برای رفتن به محل کارتان بپوشید و هم زمانی که برای شام به بیرون می روید. کت و شلواری که می بینید کمی رسمی است؛ اما پیراهن بالا تنه خال خالی ترکیب شده با آن، حالت راحتی و نسبتا اسپورت دارد.

یک خانم با پالتو و شلوار مشکی4-  یک شلوار چرم معمولی یا چرم براق همراه یک کت گرم مشکی که مسیر میانبری برای حرفه ای بنظر رسیدن  استایل روزمره مشکی تان می باشد، می تواند ایده ی خوبی برای زمستان به نظر برسد.

یک خانم با پیراهن چین دار مشکی و موهای بلند5- به دنبال این هستید که در لباس تان احساس بیشتری وجود داشته باشد؟ پس لباس بلند لایه لایه چین دار ساتن را با یک شلوار جین به همراه یک جفت بوت بپوشید؛ این نوع لباس مشکی پوشیدن، روشی پیشرفته برای ترند جدید پوشین لباس شب روی جین به شمار می رود.

یک خانم با کت مشکی6- ترکیب سیاه، سفید و طوسی در یک لباس، یکی از راه های جذاب برای پوشیدن لباس های تیره و سرد است. ترکیب شلوارهای جین ساده ی مشکی سنگشور شد به همراه یک کت بلیزر، برای یک استایل روزمره مشکی خاص، عالی بنظر می رسد.

یک خانم با پیراهن بلند مشکی7-اما اگر می خواهید برای یک مهمانی، سرتاپا مشکی بپوشید چه کار باید بکنید؟ استفاده از یک پیراهن مجلسی بافت ریز به همراه اکسسوری های جذاب می تواند نتیجه ای عالی در بر داشته باشد.

یک خانم با کت بلند و شلوار مشکی8- در اینجا یک روش جدید برای به روز کردن ساپورت هایتان را بر تن یک مدل استریت استایل می بینید. یک کت پشمی یا یک ژاکت کش باف، به آن اضافه کرده و شلوارهایتان را با بوت های تا بالای زانو ترکیب کنید. اینگونه احساس راحتی بیشتری به شما دست می دهد و پاهایتان نیز بلندتر دیده می شود.

یک خانم با بلوز و شلوار و عینک و کیف و کفش مشکی9- در اینجا می بینید که ظاهری ساده و تماما مشکی می تواند با اکسسوری های سطح بالا، ارتقاء پیدا کند؛ کفش های اسلیپر، عینک های گرد و کیف چرمی مجلسی، اجزاء انتخابی ای هستند که می توانند به ارتقاء استایل شما حقیقت بخشند.