۱۰ لباس که می تواند شما را خوش عکس تر از همیشه نشان دهد

0
3274
لباس هایی که شما را خوش عکس نشان می دهند

یک دقیقه مشغول خوردن میان وعده در پیراهن تونیک فوق العاده تان هستید و از زندگی لذت می برید. دقیقه دیگر صفحه ی اینستاگرام تان را بالا و پایین می کنید و تازه می فهمید که، ای وای، انگار ۱۴ تا میان وعده خورده اید وشکمتان اندازه ی یک خانم بار دار باد کرده است! در اینجا با ده مورد از لباس هایی که شما را بلندقدتر، لاغرتر و خوش عکس تر نشان می دهند آشنا می شوید.

لباس هایی برای خوش عکس شدن:

 

پولیور تنگ

بافتنی گشادتان را برای یک روز دیگر کنار بگذارید (یا شاید تنها یک روز در میان چون خیلی راحت است). روزی که می خواهید عکس بیندازید و برایتان مهم است که حتما خوش عکس باشید، به سراغ یک لباس فیت و رنگ روشن بروید تا بدنتان در عکس چاق و تپل نیفتد. یک پولیور ساده هم کمک می کند بخش های پایینی (بدن) یا زیورآلاتِ براق کم رنگ تر نشان داده شوند.

شلوار پاچه گشاد

شلوار پاچه گشاد که پارچه بسیار بیشتری در آن نسبت به جین های چسبان استفاده شده است باسنتان را می پوشاند و تصور پاهایی بلندتر و لاغرتر را ایجاد می کند. برای حفظ این نسبت ها و حفظ ظاهری ساده و در عین حال خوش عکس بودن ، آن را با پولیور تنگی که اشاره شد ست کنید.

دامن متوسط

تا جایی که مد و لباس پیشینه دارد، دامن متوسط یک متعادل کننده عالی بوده است چون به همه می آید و برای هر مجلسی مناسب است. دامن مدل کمر تنگ و پلیسه پرچین خود را انتخاب کنید یا مدل محبوب این فصل، یعنی مدل لنگی را برای لاغر نشان دادنتان در عکس ها امتحان کنید.

مطلب مرتبط:  آشنایی با برترین ترندهای مد 2018 برای آقایان خوش تیپ و به روز

کفش های پاشنه بلند بندی رنگ پوست

محبوب ترین کفشی که ستارگان روی فرش قرمز و مدل های استریت استایل در خیابان ها می پوشند که دلیل خوبی دارد، کفش پاشنه بلند دو طرف بندداری که به رنگ پوست است، پاهای شما را کشیده تر و اندامتان را صاف تر نشان می دهد و به هیچ قسمت لباستان هم گیر نمی کند.

پیراهن مدل مردانه

بنا به عقیده ی مدل های استریت استایل این لباس کلاسیک برای دور گردن شما همان کاری را انجام می دهد که کفش پاشنه بلند رنگ پوست برای پاها انجام می دهد: بلندتر جلوه می دهد. فقط حواستان باشد یکی دو دکمه را باز بگذارید تا خفه کننده به نظر نرسد.

گوشواره های چشمگیر

گوشواره های توی چشم صورت شما را در چهارچوب قرار می دهند و نور جذب می کنند که کمک می کند ظاهر کلی و اعضای چهره تان روشن تر نمایان شود.

تاپ ها و پیراهن های بی یقه

این استایل بروز فوق العاده جذاب است چون شانه ها و استخوان های ترقوه شما را به نمایش می گذارد اما بالای بازویتان (که پهن ترین بخش بازوی شماست) را مخفی نگه می دارد. اگر بالاتنه بزرگی دارید به دنبال لباسی باشید که فیت تنتان باشد تا گشاد (چون لباس گشاد چاق تر نشان تان خواهد داد) و رنگ های تیره تر مثل مشکی و سورمه ای را انتخاب کنید.

لباس توی شلوار

با همه بافتنی ها و بلوزهای گشادتان چه کار می کنید؟ آن ها را توی شلوار جین یا شلوار کمر بلندتان بگذارید تا کمرتان را به نمایش گذاشته و به لباس هایتان قدری سر و شکل دهید.

مطلب مرتبط:  ست کردن کت بلیزر زنانه مطابق با ترندهای سال برای داشتن استایلی به روز

کت بلیزر فیت

هیچ چیز به خوبی شانه های خوش فرم و صاف بقیه اندام شما را قابل انعطاف نمی کند. یک کت و شلوار ساده انتخاب کنید یا یک پیراهن ماکسی با یک بلیزر براق تا ایرادات زیاد شما را پنهان کرده و باعث شود تا خوش عکس شوید (مثل همان هایی که خانم های طرفدار میان وعده دارند و قبل تر به آن اشاره کردیم).

کت با دکمه های باز

مثل یک بلیزر فیت ، یک بارانی که کمرش را شل بسته باشید، به لباستان چهارچوب خاصی می دهد. فقط اطمینان یابید زیر آن همه پارچه غرق نشوید. بقیه لباس هایتان را مینیمال نگه دارید (به جین چسبان و دامن مدادی فکر کنید).

 

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید