مختصری از زندگی رضا قوچان نژاد ، بازیکن تیم ملی فوتبال، به مناسبت سالروز تولد او

0
1548
رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران

رضا قوچان‌ نژاد نورنیا، فوتبالیست مشهور تیم ملی کشورمان، متولد ۲۹ شهریور ماه ۱۳۶۶ در شهر مشهد می باشد.
او در ۶ سالگی، به همراه خانواده خود به کشور هلند مهاجرت نمود و از ۱۲ سالگی در باشگاه هیرنوین هلند، فوتبال را آغاز کرد. وی سابقه ی بازی در تیم زیر ۱۹ سال در هلند را نیز در کارنامه خود دارد. او را در هلند، با لقب “گوچی” می شناسند.
رضا قوچان نژاد، فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی بوده و همچنین در نواختن ویلن بسیار تبحر دارد. همچنین او علاقه شدیدی به شهر مشهد و تیم ملی ابومسلم خراسان دارد.
او مراسم عقد خود با سرین بیات (خواهر سایه بیات) را در شهر مشهد و در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار کرد. یک سال بعد مراسم عروسی این دونفر درست همزمان با مراسم ازدواج لیونل مسی، در آمستردام هلند برگزار شد.
در سال ۲۰۱۱ ، درحالی که او ساکن شهر بلژیک و عضو باشگاه سن ترویدن همان شهر بود، از طرف کارلوس کی روش، به بازی در تیم ملی کشورمان دعوت شد.
این فوتبالیست خوب کشورمان، در بازی با تیم ملی کره جنوبی، تک گلی به ثمر رساند که موجب صعود تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد. از این گل او در روزنامه ها و خبرگزاری های مختلف، همانند گل خداداد عزیزی به استرالیا نام برده شد.
تنها گل تیم ملی ایران در بازی آخر رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ را نیز رضا قوچان نژاد در مقابل تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین به ثمر رساند که تنها گل ایران در این دوره از رقابت ها به شمار می رود. وی تا کنون ۱۷ گل ملی در کارنامه خود دارد.
اگرچه رضا قوچان نژاد مدت زمان بسیار کوتاهی در تیم ملی فوتبال ایران بازی نمود، اما در همین مدت کم توانست با زدن این گل ها به ستاره فوتبال کشورمان تبدیل شود.

رضا قوچان‌ نژاد نورنیا، فوتبالیست مشهور تیم ملی کشورمان، متولد ۲۹ شهریور ماه ۱۳۶۶ در شهر مشهد می باشد. او در فوتبال دنیا با نام مستعار گوچی شناخته می شود.? ⚽قوچان نژاد مدت زمان کوتاهی را در تیم ملی ایران بازی کرده است. اما زدن گل های حساسی مانند گل به کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴، او را به ستاره تیم ملی و بازیکنی محبوب تبدیل کرده است.?? @rgucci16 امروز سالروز تولد گوچی است. تولدش را تبریک می گوییم.?? #ریموژ #سلبریتی #تولد #زادروز #بازیكن #بازیکن_فوتبال #فوتبال #فوتبالیست #تیم_ملی #کارلوس #کارلوس_کیروش #مشهد #جام_جهانی #قوچان_نژاد #گوچی #rimoj #rimojmag #celebrity #celebritybirthdays #birthday #player #soccer #soccerplayer #gucci #ghoochannejhad #rezaghoochannejhad #rezaghoochannejad

A post shared by Rimoj (@rimojmag) on

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید