جدیدترین مدل های لباس زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰

0
3900
لباس زنانه پاییزه و زمستانه 2019 و 2020

با تمام شدن تابستان و ورود به فصل سرما، وقت آن رسیده است که کمد لباس خود را گرم تر کنید. لباس های گرمی که از قبل تهیه کردید مورد نیازتان قرار خواهند گرفت، زیرا همه ما می دانیم که یک فصل بارانی پاییزی و یخی چگونه می تواند غیر قابل پیش بینی باشد. بنابراین لباس های طراحی شده جدید در فصل پاییز و زمستان ۲۰۲۰- ۲۰۱۹موفق شدند بهترین لباس ها و سبک ها را در بین کاپشن، بارانی، کت و غیره نشان دهند. در ادامه این مقاله با جدیدترین مدل ها و ترفندهای لباس زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ آشنا خواهید شد.

 

جدیدترین مدل های لباس زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰

جدیدترین مدل های لباس زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ برای امسال متمرکز بر راحتی و فردیت است. بنابراین هر خانمی به راحتی می تواند ژاکت، پالتو یا کت همه کاره پاییز و زمستان مورد علاقه خود را به کمد لباس هایش اضافه کند. امروز ریموژ به شما کمک می کند تا یک  لباس گرم پیدا کنید که مطمئنا خوشحال می شوید که آن را هم در پاییز و هم در زمستان بپوشید. جذاب ترین و مرسوم ترین نمونه های لباس بیرونی موجود در عکس ها، به وضوح نشان می دهند که بهتر است چه چیزی در این پاییز و زمستان بپوشید، که نه تنها خود را گرم نگه دارید، بلکه عالی به نظر برسید.

پیشنهاد می کنیم از انتخاب تصاویر شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ ریموژ استفاده کنید. تمامی این تصاویر، از مجله اینترینتی معتبر فرانسوی جمع آوری شده اند.

مطلب مرتبط:  کفش پنجه مربعی، ترند سال 2020 را با چه لباس هایی ست کنیم؟

 

۱۰ ایده لباس زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰

لباس ضخیم با طرح پلنگی

کت پلنگی بلند زنانهلباس های پلنگی، باز هم از آیتم های مهم فصل پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ خواهد بود. این طرح می تواند در مانتو، کت، پالتو و حتی مانتوهای چرمی کلاسیک وجود داشته باشد.


کت رنگ متالیک و ظریف

کت کوتاه براق برای پاییزرنگ متالیک، یکی از گزینه های محبوب برای لباس زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ خواهد بود. این رنگ، اغلب در میان کت ها یافت می شود. می‌توانید از آن در قسمت بالانته استایل خود استفاده کنید. رنگ متالیک درخشان، با رنگ‌های مختلف به خوبی ست و آمیخته می شود. بنابراین با این کت، می توانید جین، شلوار جین مشکی زنانه، دامن و پلیورهای رنگی بپوشید.


پانچو

پانچو زنانه پاییزهلباس های پاییزه و زمستانه بیرونی بدون آستین، مثل شنل و پانچو، باز هم در این فصل به چشم می خورند. این مدل ها نه تنها چشمگیر، بلکه خیلی شیک هستند. برای متعادل کردن استایل تان می توانید از یک شلوار جذب یا دامن تنگ استفاده کنید. پانچو با ترکیب این لباس ها عالی خواهد شد.


شنل

مانتو شنلی طوسی زنانهیکی دیگر از گزینه های شیک لباس بیرونی، ترکیب شیک و زیبایی از مانتو و شنل، با یک شکاف برای دست ها می باشد. در مدل های امسال، شنل ها در مدل های مختلف برش و رنگ، ارائه شده اند. بسیاری سبک های شنل عمدتاً قد متوسط دارند.


پالتو سبک ارتشی

پالتو بلند زنانه سبزکت کوتاه و بلند به سبک نظامی یا ارتشی، در فصل جدید به خصوص برای لباس های پاییز و زمستان محبوب خواهند بود. این لباس شبیه به پیراهن بلند است و برای علاقه مندان فشن که سبک یونیسکس (سبکی که هم مناسب خانم ها و هم آقایان می باشد) را ترجیح می دهند. برش مستقیم، رنگ زیتونی، آبی تیره و البته سایه سیاه، رنگ های مورد علاقه این فصول خواهند بود.

مطلب مرتبط:  روش های تمیز کردن کیف چرمی

پالتوی مخمل

پالتو بلند زنانهمدل پالتوی مورد توجه در فصل پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰، یک پالتوی مخمل خزدار یا “پالتوی عروسکی” است. پالتوی خز بسیار نرم و گرم، کاملاً برای لباس مجلسی نیز مناسب خواهد بود. اگر می خواهید یک دختر ظریف و شیرین به نظر برسید، پالتوی مخمل را انتخاب کنید. مرسوم ترین رنگ در این آیتم، لباس هایی به رنگ کاراملی، صورتی، سفید، بژ و قهوه ای هستند.


کاپشن با استایل ارتشی

کاپشن ارتشی زنانهالگوی لباس برتر مد روز برای سال ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ در میان کاپشن ها، یک نسخه بسیار عجیب و غریب از استایل ارتشی رنگ ها در ترکیب با خز است. به نظر می رسد این مدل کاپشن برای پاییز و زمستان، انتخابی مناسب و هوشمندانه باشد. این مدل کاپشن را می توان با خز، نه تنها در قسمت کلاه بلکه در آستین ها هم دکور کرد.


کت خز

کت خز صورتیانتخاب یک کت خز زیبای مصنوعی برای پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ بسیار جذاب است. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که کت های کوتاه در این فصل بسیار مورد توجه هستند. رنگ های سبز، صورتی و حتی ترکیبی از رنگ ها همیشه شیک و شگفت انگیز به نظر خواهند رسید.


کاپشن کوتاه پُفی

کاپشن پفی کوتاه مشکییکی از ترندهای اصلی لباس زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ ، کاپشن ها و کت ها هستند. امروزه روند طراحی مدل های کاپشن ها به حالت پُفی تبدیل شده است و کاپشن های پفی زنانه طرفداران زیادی پیدا کرده اند. کاپشن های حجیم با پُرکننده های طبیعی یا مصنوعی برای محافظت در برابر شرایط بد آب و هوایی، بسیار مناسب هستند.

مطلب مرتبط:  چگونه از اکسسوری زنانه استفاده کنیم - 6 نکته مهم استفاده از اکسسوری

لباس های پشمی

کاپشن پفی قهوه ایدر روزهای سرد زمستان، طراحی کت ها به شکل پوست پشم گوسفند باقی مانده اند. رنگ های کلاسیک مثل رنگ بژ، سیاه و تناژ قهوه ای، رنگ های مناسب این کت ها هستند.


۲۴ مدل از جدیدترین لباس های زنانه پاییزه و زمستانه ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید