مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ با توجه به گفته مجله فرانسوی ووگ

0
6396
مد پاییز و زمستان 2019 - 2020

مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ با بقیه سال ها تضادی خواهد داشت. از یک طرف، ایده خاصی از ظرافت و ادای احترام به جذابیت نه چندان آشکار بورژوازی فرانسه. از سوی دیگر، استایل پانک، که یک پرتره از سرکشی زنانگی را به تصویر می کشد. دو تأثیر برای این تضادها، در اطراف این ایده وجود دارد: تجلیل از زن امروزی به جای تصورات رویایی. در ادامه این مقاله با مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ آشنا خواهید شد. تمامی مطالب این مقاله برگرفته شده از مجله فرانسوی ووگ است.

مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰

 

استایل بورژوازی

بورژوازی

مد بورژوازی، بازگشت به ارزشهای واقعی شیک بودن، بعد از گذراندن فصل های مد مفهومی است. در صدر لیست، مد بورژوایی را مشخص می کنید که مستقیم از اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ میلادی گرفته شده است. در مد این فصل، دامن شورتی، جلیقه، شلوار چسبان، کت و شلوار و… به چشم می خورد. مطمئناً یک کمد لباس کاملاً پُر شده از لباس های سبک بورژوازی، برای زمستان مورد نیازتان خواهد شد.

 

استایل پانکی

استایل پانکی

این سبک در مقابل استایل بورژوازی! سال ۲۰۱۹ پرتره زنان سرکش، عصیانگر و الهام بخش است! لباس های مشکی، خطوط تیز و همه ترفندهای پانک را می توانید بار دیگر در این فصول مورد استفاده قرار دهید.

 

استایل دهه 80 میلادی

دهه ۸۰

علاقه مندی های پاییز و زمستان دهه ۸۰، یک بازگشت مجلل و فوق العاده زیبا، درخشان و شیک است به طرح های سنگین با طیف رنگی مشکی، نقره ای و خاکستری.

 

مطلب مرتبط:  چگونه از اکسسوری زنانه استفاده کنیم - 6 نکته مهم استفاده از اکسسوری

پارچه پشمی شطرنجی

پارچه پشمی شطرنجی

در نگاهی کلی، این مدل پارجه جلوه خوبی به استایل شما می دهد. این استایل ظاهر آندروژنی ( ظاهری هم برای مردان و هم زنان ) و خطوط متضاد را تقویت کرده و کل استایل شما را یکپارچه می کند.

 

استایل جدید شنل

شنل ها

برای همه کسانی که آرزو دارند در هر شرایطی لباس مدرن بپوشند و استایل معقولی داشته باشند، پوشیدن شنل کاملا مناسب است. یک شنل شیک برای خانمی لازم بوده، و برای کمد لباس شیک شما ضروری است! با پوشیدن شنل، راحتی و مدرنیته برای بدن و استایل تان ایجاد می شود.

 

لباس پارچه چهارخانه

استایل چهارخانه درشت

در مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ طیف گسترده ای از لباس ها با پارچه های چهارخانه درشت به چشم می خورد. هم می توانید آنها را در یکی از آیتم های استایل استفاده کنید و هم سر تا پا چهارخانه لباس بپوشید.

 

لباس های پشم و پوست

پوست و پشمی

کت ها و بارانی های پشمی، آیتم های پرطرفدار مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ هستند. این لاین لباس دهه هفتادی پرانرژی، شهری و اسپرت طرفداران زیادی خواهد داشت.

 

استایل پاییز و زمستان 2019 - 2020

استفاده از اِپُل

چه بحث علاقه زیاد به یک کمد لباس معمارانه مدرن در میان باشد و چه ایده مفهومی غلط یا درستِ برگشت به دهه ۸۰، در هر صورت شانه های مربعی، لباس را برجسته کرده و آن را دوباره معرفی می کنند.

 

استایل نئون

نئون

منابع الهام دهنده برای این ایده به صورت عمده: دهه ۷۰، صحنه الكترونیک و تغییر جامعه بود. بار دیگر رنگ های نئون به دنیای مد بازگشته اند. در این دو فصل، باز هم شاهد لباس های نئون خاص و زیبا هستیم.

مطلب مرتبط:  اصول ست کردن لباس مردانه - بهترین ترکیب رنگ برای آقایان

 

کت و شلوار زنانه

کت و شلوار

با فصلی که تحت تأثیر استایل آندروژنی (استایلی هم برای مردان و هم برای زنان) قرار دارد، بدیهی است که توکسیدو یا کت و شلوار زنانه بازگشت خود را آغاز کند. بله، اما در طراحی جدید کت و شلوارها، با اضافه شدن جزئیات شیکی از آستین، شانه و دنباله، نسخه جدیدی از کت و شلوارها را شاهد خواهید بود.

 

لباس های پشمی

پوششی از پَر

پوششی مناسب برای زرق و برق و جلوه بیشتر لباس با اولویت پوشیدن آن در عصر و شب. این پوشش می تواند جلوه بیشتری از جذابیت و درخشندگی به شما بدهد.

 

لباس های خز

خز مصنوعی

این پوشش بیش از یک گرایش و روند طراحی، یک استایل بدیهی برای این فصل است. ترکیبی شیک و تکان دهنده از ژانرها و مدل ها که همه به یکباره زینت بخش و دلیلی برای زنانگی مدرن هستند.

 

لباس زنانه با تم مردانه

لباس مردانه

در این فصل لباس های مردانه بار دیگر برای زنان پیشنهاد می شوند.  کت تک، کت و شلوار یا دیگر آیتم های استایل مردانه در این فصل برای خانم ها نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

لباس های پفی

توپی

در این فصل، طراحی همه بخش های لباس به خصوص در شانه ها و آستین ها متناسب است. بافتی نرم با منحنی های منحصر به فرد خانه های مد قدیمی، ظاهری جدید و زنانه را به شما هدیه می دهد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید