معرفی جدیدترین ایده ها و ترند های بهار ۲۰۱۸ برای داشتن استایل جذاب

0
2732
ترند های بهار 2018 برای خانم ها

با آغاز سال جدید، استایل ها و ترندهای جدیدی از سوی طراحان مد و برند های معروف معرفی می شوند که بعضی از آنها مورد استقبال قرار گرفته و برخی دیگر پس از دوره کوتاهی از میدان خارج می شوند. در ادامه این مقاله چند مورد از مهم ترین، جذاب ترین و کاربردی ترین ایده ها و ترند های بهار ۲۰۱۸ را برای شما جمع آوری کرده ایم که شما را در داشتن استایلی جذاب همراهی خواهد کرد.

معرفی ترند های بهار ۲۰۱۸

تاپ سفید ساده گشاد

استایل چند خانم با تاپ سفیدباید گفت از نظر طراحان مد و همچنین استریت استایل ها، امسال تاپ سفید ساده برای دورهمی های صمیمانه ی روزهای عید آیتمی کلیدی است. این تاپ سفید اگر گشاد نیز باشد گزینه ی مناسبی است و می تواند با چاپ های خاص، برش های نامتعارف و یا لباس هایی زرق و برق دار در زیر آن ارائه شود.


کت و شلوار سفید

استایل چند خانم با کت و شلوار سفیداگر کت و شلواری که مناسب فصل پاییز است، طوسی و پلیسه دار باشد، کت و شلوار زنانه بهاره سفید رنگ است. این رنگ تر و تازه فقط مختص مناسبت های فوق رسمی نیست و می توان طرح گشاد و یا تنگ آن را نیز پوشید. با آستین های کلوش و سرشانه های پفی خود نیز خداحافظی کنید.


لباس های چین کش

استایل چند خانم با لباس کشیهیچکس لباس های زیر سفت و آزاردهنده را دوست ندارد؛ در حالیکه چین کش کردن لباس ها پوشیدن آن ها را خیلی راحت تر می کند. این فصل با طرح هایی از توری یا طرح هایی با حال و هوای رمانتیک داستان هایی مثل داستان های جین آستین مواجه هستیم.

مطلب مرتبط:  زنان قد بلند چگونه لباس بپوشند؟ 15 توصیه برای خانم های قد بلند

یقه مربعی

استایل چند خانم با پیراهن های یقه مربعییکی دیگر از مشخصه های لباس هایی که در آغاز سال دیده می شود، یقه های مربعی است که این مورد از ترند های بهار ۲۰۱۸ در تاپ های نخی، پیراهن ها و هر نوع لباسی دیده خواهد شد.


صورتی و قرمز

استایل چند خانم با پیراهن های صورتی و قرمز

صورتی در این فصل همه جا دیده می شود؛ اما ما ترجیح می دهیم این رنگ با قرمز پوشیده شود. این ترکیب رنگ به خصوص در ولنتاین در فروشگاه ها ظاهر خواهد شد.


یاسیاستایل چند خانم با پیراهن های یاسی

از صورتی که صحبت شد باید بگوییم که این رنگ با هم خانواده ی پاستلی آن، یعنی یاسی یا بنفش کمرنگ نیز می تواند جایگزین شود. رنگ بعدی بافت ها، کت و شلوارها و لباس های رسمی، بنفش کمرنگ خواهد بود.


بادگیر مشمایی

استایل چند خانم با لباس های مشماییبادگیر مشمایی ممکن است بیشتر مناسب کوهپیمایی باشد اما این لباس به شدت روی بورس آمده و پیش بینی می شود در ابتدای سال نو جزء مهمی از لباس های استایل روزمره ی سال نو و بهار باشد.


کیف های کمری

استایل چند خانم با کیف کوچک کمرینقش مهم کیف های کمری را نمی توانیم در استایل های مهم سال نو و بهار ۲۰۱۸ انکار کنیم. این کیف ها آمده اند که بمانند. اندام شما هر جور هم که باشد یک مدل از این نوع کیف های آویز مناسب شما وجود دارد؛ یک مدل اسپورت یا یک مدل مینیمال انتخاب کنید، یا مدل زنانه ای را بردارید که روی آن حصیربافی شده باشد.


جین تیره

استایل چند خانم با جین تیرهنمی توانیم بگوییم جین روشن از میدان بیرون رفته است چون هیچگاه این اتفاق نمی افتد اما جین تیره دوباره به عرصه مد برگشته است. این رنگ از جین رنگ و لعاب خاصی به استایل شما می بخشد.

مطلب مرتبط:  چگونه لباس بپوشیم که جوان به نظر برسیم؟ استایل خانم های 35 سال به بالا

لباس های پلاستیکی

استایل چند خانم با لباس های پلاستیکیاین لباس ها از پلاستیک ۱۰۰% مصنوعی تولید شده اند و باعث می شوند شما دیگر هیچوقت به دستکش های ظرفشویی مادر خود مثل قبل نگاه نکنید چرا که خواهید دید برندها از پارچه های مشمایی، لباس های شیکی تولید می کنند.


یقه های نامتقارن

استایل چند خانم با لباس هایی با یقه های نامتقارناین مورد از ترند های بهار ۲۰۱۸ بر روی شانه ها، گردن و ترقوه به طور همزمان پیچ و تاب می خورد.


رنگ های رنگین کمانی

استایل چند خانم با لباس هایی به رنگ رنگین کمانبا این ترند بهار ۲۰۱۸ لزوما شبیه دلقک ها نمی شوید. با استفاده از رنگ های پاستلی این ترند قابل پوشیدن می شود.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید