معرفی رنگ سال ۹۸ و ایده هایی برای استفاده از این رنگ جذاب

0
2849
رنگ سال 98 چیست؟

همانطور که می دانید هر سالی، رنگ مشخص خود را دارد. اکثر طرفداران مد نیز هر سال سعی می کنند از آن رنگ در آیتم های مختلف مثل لباس، رنگ مو، دکوراسیون و… استفاده کنند. رنگ سال ۹۷ بنفش بود؛ اما رنگ سال ۹۸ چیست؟ در ادامه این مقاله با رنگ سال ۹۸ و ایده هایی برای استفاده از این رنگ آشنا خواهید شد.

 

رنگ سال 98

رنگ سال ۹۸ چیست؟

کمپانی پنتون همه ساله در نزدیکی سال نو، رنگی را به عنوان رنگ سال معرفی می کند. رنگی که این کمپانی به عنوان رنگ سال ۹۸ یا رنگ سال ۲۰۱۹ در نظر گرفته است، رنگ مرجانی با کد #fa7268 است. این رنگ که به آن صورتی مرجانی نیز می گویند، حالت سرزنده و شادابی داشته و بسیار جذاب است. از این رو می توان آن را به راحتی و با خیالی آسوده در آیتم های مختلفی مورد استفاده قرار دهید. در ادامه با چند ایده برای استفاده از این رنگ آشنا خواهید شد.

 

لباس مرجانی رنگ

رنگ مرجانی برای لباس

رنگ مرجانی را می توانید به راحتی در لباس هایتان استفاده کنید. مرجانی تقریبا با اکثر رنگ ها ترکیب جذابی را خلق می کند. ترکیب این رنگ لباس با آیتم هایی خنثی مثل خاکی کمی از حرارت مرجانی کم کرده، ترکیب آن با رنگ های تیره مثل مشکی و سرمه ای تضاد جذابی به وجود آورده و ترکیب آن با رنگ های روشن مثل صورتی و زرد نیز بسیار خاص و متفاوت است.

 

آرایش مرجانی

رنگ مرجانی برای آرایش

برای همگام بودن با مد، می توانید مطابق با رنگ سال ۹۸ آرایش کنید. برای این کار می توانید در پشت چشم تان از سایه مرجانی استفاده کرده و رنگ رژگونه و رژ لب تان را نیز مطابق با آن انتخاب کنید. برای گرفتن نتیجه بهتر و جذاب تر می توانید از یک هایلایتر نیز کمک بگیرید.

 

رنگ موی مرجانی

رنگ مرجانی برای مو

بسیاری از طرفداران مد، پس از اعلام رنگ سال، موهای خود را به آن رنگ در می آورند. از آنجا که رنگ سال ۹۸ مرجانی است، احتمالا اکنون افراد زیادی قصد داشته باشند که موهای خود را مرجانی کنند. باید توجه داشته باشید که مرجانی یک رنگ کاملا فانتزی است و برای اینکه موهایتان دقیقا به این رنگ در آمده و صورتی، گلبهی یا نارنجی نشود، ابتدا باید موهای خود را دکلره کرده و به پایه برسانید. اگر قصد ندارید کل موهایتان را به رنگ مرجانی در آورید، می توانید از مدل هایی مثل آمبره استفاده کنید.

 

لاک ناخن مرجانی

رنگ مرجانی برای ناخن

رنگ مرجانی مطمئنا روی ناخن جلوه خاص و زیبایی داشته و دست هایتان را جذاب خواهد کرد؛ خصوصا اگر پوست روشنی داشته باشید. البته باید توجه داشته باشید که رنگ های گرمی مثل مرجانی بیشتر برای فصول گرم سال مناسب بوده و بهتر است در پاییز و زمستان از رنگ های خنثی یا سردتری استفاده کنید.

 

مبلمان مرجانی رنگ

رنگ مرجانی برای مبلمان

شور و حرارت رنگ مرجانی، حرارت و انرژی را به زندگی تان وارد خواهد کرد. اگر طرفدار مبلمان رنگی هستید می توانید مبلمان مرجانی خریده و دیگر آیتم های منزل را به رنگ هایی مثل طوسی یا سورمه ای انتخاب کنید. اما اگر قصد ندارید تمام مبل هایتان رنگی باشد می توانید تنها کوسن ها و یا تنها یکی از مبل ها را به این رنگ انتخاب کنید.

 

دکوراسیون داخلی به رنگ مرجانی

رنگ مرجانی برای تزئینات داخلی

الزاما نباید تنها برای آیتم های بزرگ خانه از رنگ سال ۹۸ استفاده کنید. بلکه می توانید به راحتی در آیتم های کوچک و جزئیات منزل، از این رنگ شاد و سرزنده استفاده کنید تا به منزل تان روح دهد. برای این منظور می توانید از یک تابلو، مجسمه، یا هر عنصر کوچک دیگری به رنگ مرجانی استفاده کنید.

 

دیوار مرجانی رنگ

رنگ مرجانی برای دیوار

اگر به قدری به رنگ سال ۹۸ علاقه مند شده اید که قصد دارید از آن رنگ برروی دیوارهایتان استفاده کنید، باید نکاتی را مدنظر داشته باشید. این رنگ شاد و پر انرژی ممکن است پس از مدت کوتاهی شما را خسته و دلزده کند. از این رو پیشنهاد می کنیم که تنها در یکی از دیوارهایتان از آن استفاده کنید. همچنین اگر دیواری به رنگ مرجانی دارید، دیگر از مبلمان یا فرشی به این رنگ استفاده نکنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید