با چند دمنوش لاغری موثر و فواید آنها برای کاهش وزن آشنا شوید

0
1382
معرفی چند دمنوش لاغری

داشتن سبک زندگی ناسالم، مصرف فست فود، کم تحرکی، ورزش نکردن و بسیاری از دلایل دیگر باعث شده تا اکثر افراد با چاقی و اضافه وزن مواجه باشند. برای درمان این مشکل، روش های مختلفی وجود دارد. بعضی افراد از رژیم های غذایی سخت و سنگین استفاده کرده و بعضی دیگر قرص های لاغری را انتخاب کرده و تمام عوارض و مضرات آن را به جان می خرند. اما ما راهکار بهتری برای شما داریم. بهترین و طبیعی ترین روش برای لاغری و کاهش وزن، مصرف دمنوش لاغری است. در ادامه با تمامی دمنوش های لاغری مفید و موثر آشنا خواهید شد.

 

دمنوش به

دمنوش به

یکی از دمنوش های موثر در لاغری، دمنوش به است. به، این میوه بهشتی، سرشار از فیبر بوده و به همین دلیل موجب تقویت سیستم گوارشی می گردد. کلسترول، سدیم و میزان چربی اشباع موجود در این دمنوش بسیار کم بوده و مصرف آن موجب تقویت سیستم گوارشی می گردد. توصیه می شود برای گرفتن بهترین نتیجه، دمنوش به را در تمام طول روز طبق یک برنامه مشخص میل کنید. همچنین به خواص بی نظیر دیگری نیز دارد که برای آشنایی با آنها می توانید اینجا کلیک کنید.

 

گل محمدی و دمنوش آن

دمنوش گل محمدی

یکی از سالم ترین و کم کالری ترین نوشیدنی هایی که می توان برای لاغری نام برد، دمنوش گل محمدی است. شاید جالب باشد بدانید که این دمنوش خواصی مشابه چای سبز داشته و طعم بسیار مطلوب تری دارد. مصرف ۲ لیوان دمنوش گل محمدی در طی روز باعث می شود تا به صورت چشمگیری وزن کم کنید. بهترین زمان برای نوشیدن این دمنوش، قبل و بعد از صرف نهار می باشد. برای آشنایی با دیگر خواص مهم دمنوش گل محمدی اینجا کلیک کنید.

 

چای و دمنوش سیب و دارچین

دمنوش سیب و دارچین

مصرف دمنوش سیب و دارچین سبب هضم بهتر و راحتتر غذا می شود. همچنین باعث می شود تا اشتها کمتر شده و مدت زمان بیشتری احساس سیری داشته باشید. علاوه بر این، مصرف این دمنوش میزان مقاوت چربی های بدن را کاهش داده و به از بین رفتن چربی های شکم کمک می کند. تمام این ویژگی ها باعث شده تا دمنوش سیب و دارچین، یک دمنوش لاغری به حساب آید. برای آشنایی بیشتر با تمام خواص دمنوش سیب و دارچین می توانید اینجا کلیک کنید.

 

دمنوش لیمو و چوب دارچین

دمنوش لیمو

علاوه بر خواص شگفت انگیز دمنوش لیمو در سلامت و افزایش مقاومت بدن، مصرف این دمنوش تاثیر فراوانی در لاغری نیز دارد. برای گرفتن بهترین نتیجه، توصیه می شود تا این دمنوش را صبح ها به صورت ناشتا میل کنید تا اثر سم زدایی نیز داشته باشد.

 

دمنوش زنجبیل

دمنوش زنجبیل

مصرف دمنوش زنجبیل، راه ساختن شکم سیکس پک را برای شما هموارتر خواهد کرد. این دمنوش لاغری، هیچگونه کالری نداشته و مصرف آن می تواند شما را تا مدت زمان نسبتا طولانی سیر نگه دارد. مصرف این دمنوش سوخت و ساز بدن را افزایش داده و منجر به کالری سوزی می گردد. توصیه می شود تا مصرف دمنوش زنجبیل را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهید.

 

دمنوش پونه

دمنوش پونه

خواص ضد اسپاسمیک پونه سبب هضم بهتر و راحت تر غذا می گردد. همچنین موجب سلامت دستگاه گوارش شده و متابولییسم بدن را تنظیم می کند. مصرف دمنوش پونه موجب سم زدایی نیز گشته، روده ها را به کار انداخته و میزان چربی سوزی را افزایش می دهد. برای آشنایی با موثر ترین خواص دمنوش پونه نیز می توانید اینجا کلیک کنید.

 

دمنوش زیره

دمنوش زیره

مقادیر فراوان فیبر موجود در دمنوش زیره باعث می شود تا مصرف این دمنوش، اشتهای شما را تا حد نسبتا زیادی کاهش دهد. مصرف دمنوش زیره چربی های شکم را از بین برده و موجب افزایش متابولیسم می گردد. همچنین می توان از این دمنوش برای ثبات وزن نیز استفاده کرد. برای آشنایی با دیگر خواص دمنوش زیره اینجا کلیک کنید.

 

دمنوش چای سبز

دمنوش چای سبز

معمول ترین دمنوشی که برای کاهش وزن و لاغری می توان مورد استفاده قرار داد، دمنوش چای سبز است. وجود ماده ای به نام پلی فنل در دمنوش چای سبز باعث شده تا این دمنوش یک دمنوش لاغری معجزه آسا، شگفت انگیز و پرطرفدار شود. مصرف این دمنوش موجب افزایش سوخت و ساز بدن شده و حرارت درونی بدن را افزایش می دهد. برای آشنایی بیشتر با تمامی خواص دمنوش چای سبز می توانید اینجا کلیک کنید.

 

دمنوش چای ترش

دمنوش چای ترش

مصرف مرتب دمنوش چای ترش موجب مهار شدن میزان تولید آمیلاز می گردد. کاهش تولید آمیلاز که آنزیمی برای جذب نشاسته و گلوکز در بدن است، باعث لاغری می گردد. مصرف این دمنوش سطح متابولیسم بدن را افزایش داده و شما را سیر نگه خواهد داشت. برای تسریع روند لاغری، می توانید در کنار مصرف چای ترش، از یک رژیم غذایی متعادل و حرکات ورزشی نیز کمک بگیرید.

 

دمنوش آویشن گیاهی

دمنوش آویشن

یکی دیگر از موثرترین و مفیدترین دمنوش های لاغری، دمنوش آویشن است. وجود خاصیت دیورتیک این گیاه باعث دفع سموم بدن گشته و در نهایت موجب لاغری و کاهش وزن می گردد. برای گرفتن بهترین نتیجه می توانید از یک رژیم و برنامه ورزشی ساده نیز پیروی کنید. دمنوش آویشن، خواص شگفت انگیز دیگری نیز دارد که برای آشنایی با آنها می توانید اینجا کلیک کنید.

 

دمنوش گیاهی رازیانه

دمنوش رازیانه

یکی دیگر از دمنوش های گیاهی مناسب برای لاغری، دمنوش رازیانه است. مصرف دمنوش رازیانه سوخت و ساز بدن را تا حد مناسبی افزایش داده و اشتها را کور کرده و درنتیجه شما را برای مدت زمان بیشتری سیر نگه می دارد. همچنین این دمنوش ادرار آور بوده و از این رو می تواند احتباس آب در بدن، که یکی از دلایل اصلی چاقی و اضافه وزن است، را از بین ببرد. برای آشنایی با دیگر خواص این دمنوش شگفت انگیز، اینجا کلیک کنید.

 

خوردن دمنوش و چای

دمنوش لاغری

همانطور که گفته شد، بسیاری از دمنوش ها تاثیر فراوانی در لاغری و کاهش وزن دارند. اما اینکه بخواهید هر ساعت از روز یکی از این دمنوش ها را میل کنید کمی دور از ذهن و خسته کننده است. به همین دلیل برای رسیدن به نتیجه بهتر می توانید دمنوشی را میل کنید که ترکیبی از چند دمنوش موثر در لاغری باشد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید