معرفی چند مدل موی بلند زنانه که خودتان می توانید آن ها را درست کنید

0
6090
معرفی چند مدل موی بلند زنانه آسان

اگر می خواهید وقتی از خانه بیرون می روید، طوری به نظر برسید که انگار یک آرایشگر حرفه ای موهایتان را درست کرده است، مدل موهای معرفی شده در این مقاله را امتحان کنید. این چند مدل موی بلند زنانه را می توانید به راحتی در خانه درست کرده و مدل موهایتان را از حالت تکراری و خسته کننده، به مدلی فوق العاده تبدیل کنید.

داشتن موی بلند هیچگاه شما را خسته نخواهد کرد. چراکه با موهای بلند، گزینه های بیشماری برای درست کردن موهایتان دارید. به کمک کلیپ های آموزشی موجود در اینترنت می توانید صدها مدل موی مختلف را خودتان درست کنید. در هر موقعیتی که قرار داشته باشید، چه عروسی و مهمانی باشد، چه یک اتفاق خاص یا حتی جشن تولد، می توانید این مدل موها را به راحتی درست کنید.

معرفی چند مدل موی بلند زنانه آسان

بافت بوهویی

امروز حوصله شستن موهایتان را ندارید؟ از موهای ژولیده تان نهایت استفاده را ببرید و یک بافت بوهویی بزنید. نگران نباشید، حتی اگر زیاد در بافتن مو مهارت ندارید می توانید از پس این یکی بر بیایید. این مدل مو را می توانید روی موهای صاف هم پیاده کنید. اما پیشنهاد می کنیم کمی موهایتان را حالت دهید تا بتوانید به خوبی به موها حس و حال بوهویی بدهید.

مدل گوجه ای پیچ دار

مدل مو گوجه ای پیچدارآیا دنبال مدل موی جمعی هستید که شیک و مجلسی باشد اما درست کردنش هم یک ساعت وقت تان را نگیرد؟ مدل موی گوجه ای را حتما باید امتحان کنید! تنها کاری که باید بکنید این است که موها را ببندید و آن را بپیچانید و بعد با یک سنجاق فیکس کنید.

مطلب مرتبط:  مدل مو برای دانشگاه - معرفی 15 مدل موی پسرانه جذاب دانشگاهی

مدل جمع تابدار

مدل مو جمع تابدارمدل موی بلند زنانه منتخب بسیاری از خانم ها برای مراسم و مجالس رسمی، یک مدل موی جمع و ساده است. خب بیایید این دو را با هم ترکیب کنیم تا مدلی درست شود که به همه می آید! اگر می خواهید از این مدل برای عروسی خودتان استفاده کنید می توانید مثل شکل بالا از گل هم روی موهایتان استفاده کنید. اگر نمی خواهید موهایتان خیلی صاف و منظم باشد، می توانید قسمت جلوی موها را شل جمع کنید و وِیو های درشت بزنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این مدل مو از فیلم دیو و دلبر الهام گرفته شده است!

بافت فرانسوی جمع

بافت مو فرانسوی جمعوقت ندارید به آرایشگاه بروید؟ این مدل بافت فرانسوی جمع، شما را حاضر و آماده جلوه می دهد. مدل مویی که تنوع زیادی در خودش دارد و این یکی از چیزهایی است که باعث شده این مدل مو پرطرفدار شود. باور نمی کنید درست کردن آن چقدر آسان است.

دم اسبی کامل

اکثر خانم ها عاشق دم اسبی هستند و در تابستان همیشه و هر روز موهایشان را دم اسبی می کنند. این روش، روشی آسان است که موها را از صورت جمع کرده و به آن احساس راحتی می دهد. بنابراین وقتی به مهمانی می روید سعی کنید مدل دم اسبی پیدا کنید که خیلی هم ساده نباشد. یکی از بهترین مدل های دم اسبی، مدل بالاست. حالت شلخته آن جذابیت خاصی به شما خواهد بخشید.

مدل گوجه ای شلخته

مدل موی گوجه ای شلختهمدل های گوجه ای شلخته و دم اسبی همیشه دو گزینه صدرنشین در لیست خانم ها هستند. هر دو، مدل موهای پرطرفداری هستند و ما نیز واقعا آن ها را دوست داریم؛ هردوی آنها نیز مدل های آسانی به شمار می روند. اما کدام را برای کجا انتخاب کنیم؟ دم اسبی را برای مواقعی که بیشتر بیرون از خانه هستید انتخاب کنید و مدل گوجه ای شلخته را برای وقتی که در خانه هستید تا موهایتان داخل صورت نیایند.

مطلب مرتبط:  معرفی 15 مدل مو با ریش که شما را از همیشه جذاب تر می کند

مدل بافت گل رز

مدل موی بافت گل رزاین مدل گزینه خوبی برای خانم هایی است که مدل نیمه بسته را دوست دارند. این مدل واقعا دوست داشتنی است! وقتی به یک مهمانی وارد می شوید، مردم فکر می کنند مدل موهایتان، کار یک آرایشگر حرفه ای است، در حالی که تمام آن را خودتان انجام داده اید! بافت گل رز، مدلی عالی برای فصل تابستان است و واقعا برای ست شدن با پیراهن های زیبای تابستانی مناسب می باشد.

بافت تاجی

بافت مو تاجیآیا شما هم جزو علاقه مندان بافت هلندی هستید، اما بافتن آن برایتان سخت است؟ یک مدل راحت تر برایتان داریم! چرا بافت مدل تاجی را امتحان نمی کنید؟ به ریزی بافت هلندی نیست اما هم روی موهای صاف و هم موهای موجدار جلوه زیبایی دارد.

مدل نیمه جمع با روبان

مدل موی نیمه جمع با روبانآن زمان را به خاطر دارید که هرچه موهایتان بیشتر بود خوشگل تر به نظر می رسیدید؟ این مدل نیمه جمع و پف کرده، حال و هوای آن زمان را دارد و واقعا هم زیباست. برای اینکه آن را جذابتر کنید، یک روبان کوچک به قسمت جمع شده مو ببندید. این کار نه فقط موهای بچه ها را بامزه تر می کند، بلکه ما خانم ها هم می توانیم از آن استفاده کنیم!

فر درشت و جذاب

مدل موی ویو درشتو حسن ختام لیست این چند مدل موی بلند زنانه ، مدل فر درشت است. مسلما تعداد زیادی از خانم ها برای اینکه موهایشان را به این شکل درست کنند به آرایشگاه می روند. شاید به خودشان زحمت نمی دهند آن را در خانه درست کنند یا تکنیکی برای انجام این کار بلد نیستند. اما وقتی می توانید این کار را خودتان انجام دهید چرا باید به کسی بابت انجام آن پول پرداخت کنید؟ به من اعتماد کنید خانم ها، بعد از کمی تمرین می توانید این مدل مو را با چشمان بسته هم درست کنید!

مطلب مرتبط:  چگونه مانند تیلور سوئیفت لباس بپوشیم؟ بررسی آخرین استایل های تیلور سوئیفت

خب، این چند مدل موی بلند زنانه آسان را دوست داشتید؟ فکر می کنید وقت کافی برای تمرین آن ها را داشته باشید؟ همانطور که می دانید آرایش کردن و مدل مو هر دو اهمیت دارند و برای اینکه همیشه خوب به نظر برسید باید در هر دوی آن ها مهارت کسب کنید. اما مجبور نیستید برای داشتن مدل مویی زیبا حتما آرایشگر باشید یا به آرایشگاه بروید. تنها کافی است موها را در جهت درست هدایت کنید؛ موی شما خودش طوری که باید، شکل خواهد گرفت. از تمرین خود لذت ببرید!

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید