معرفی چند مدل موی بلند زنانه که خودتان می توانید آن ها را درست کنید

0
1264
معرفی چند مدل موی بلند زنانه آسان

اگر می خواهید وقتی از خانه بیرون می روید، طوری به نظر برسید که انگار یک حرفه ای موهایتان را درست کرده است، مدل های موی معرفی شده در این مقاله را امتحان کنید. این چند مدل موی بلند زنانه را می توانید به راحتی در خانه درست کرده و مدل موهایتان را از مدلی خسته کننده به مدلی فوق العاده تبدیل می کنید.

مدل موی جدیدی برای موهای بلندتان می خواهید؟ داشتن موی بلند اصلا خسته کننده نیست. در واقع گزینه های بیشماری برای مدل موهای مختلف در هر روز دارید. به کمک کلیپ های آموزشی موجود در اینترنت می توانید صدها مدل موی مختلف را خودتان درست کنید. در هر موقعیتی که قرار داشته باشید، خواه عروسی خودتان باشد، یا یک روز کاری، یا یک اتفاق خاص یا حتی جشن تولد، این مدل موها را می توانید به راحتی درست کنید. هر تیپی که بخواهید بزنید، مطمئن باشید این مدل موها با آن تیپ عالی می شوند!

معرفی چند مدل موی بلند زنانه آسان :

بافت بوهویی

امروز حوصله شستن موهایتان را ندارید؟ از موهای ژولیده تان نهایت استفاده را ببرید و یک بافت بوهویی بزنید. نگران نباشید، حتی اگر زیاد در بافتن مهارت ندارید می توانید از پس این یکی بر بیایید. این مدل مو را می توانید روی موهای صاف هم  پیاده کنید. اما پیشنهاد می کنیم کمی موهایتان را حالت دهید تا بتوانید به خوبی به موها حس و حال بوهویی بدهید.

مدل گوجه ای پیچدار

مدل مو گوجه ای پیچدارآیا دنبال مدل موی جمعی هستید که شیک و مجلسی باشد اما درست کردنش هم یک ساعت وقت تان را نگیرد؟ مدل موی گوجه ای را حتما باید امتحان کنید! تنها کاری که باید بکنید این است که موها را ببندید و آن را بپیچانید و بعد با یک سنجاق فیکس کنید.

مطلب مرتبط:  آخرین میکاپ های افسانه پاکرو

مدل جمع تابدار

مدل مو جمع تابدارمدل موی بلند زنانه منتخب من برای مراسم و مجالس رسمی، مدل موی تابدار است و یا یک مدل موی جمع. خب بیایید این دو را با هم ترکیب کنیم تا مدلی درست شود که به همه می آید! اگر می خواهید از این مدل برای عروسی خودتان استفاده کنید می توانید مثل شکل بالا از گل هم روی موهایتان استفاده کنید. اگر نمی خواهید موها خیلی صاف و منظم باشد، می توانید قسمت جلوی موها را شل جمع کنید و ویو های درشت بزنید. راستی، این مدل مو از فیلم دیو و دلبر الهام گرفته شده است!

بافت فرانسوی جمع

بافت مو فرانسوی جمعوقت ندارید به آرایشگاه بروید؟ این مدل بافت فرانسوی جمع، شما را حاضر و آماده جلوه می دهد. مدل مویی که تنوع زیادی در خودش دارد و این یکی از چیزهایی است که راجع به این مدل دوست دارم. می توانم آن را با هر لباس ست کنم! باور نمی کنید درست کردن آن هم  چقدر آسان است.

دم اسبی مناسب کامل

من عاشق دم اسبی هستم. در تابستان تقریبا همیشه و هر روز موهایم را دم اسبی می کنم. این روش، روشی آسان است، طوری که موهایم را از صورتم جمع می کند و با آن احساس راحتی می کنم. بنابراین وقتی به مهمانی می روم سعی می کنم مدل دم اسبی پیدا کنم که حالم را هم خوب کند. یکی از بهترین مدل دم اسبی هایی که پیدا کردم مدل بالاست. حالت شلخته آن را دوست دارم و خوشم می آید کمی هم موهایم را لول کنم و حالت دهم!

مطلب مرتبط:  50 مدل موی جذاب برای ولنتاین که می توانید در خانه انجام دهید

مدل گوجه ای شلخته

مدل موی گوجه ای شلختهمدل های گوجه ای شلخته و دم اسبی همیشه دو گزینه صدرنشین در لیست من هستند. هر دوشان مدل موهای مورد علاقه هر روز من هستند و واقعا دوستشان دارم و هردوی آنها  مدل های آسانی به شمار می روند. پس کدام را برای کجا انتخاب می کنم؟ دم اسبی را برای مواقعی که بیشتر بیرون از خانه هستم انتخاب می کنم و مدل گوجه ای شلخته را برای وقتی که در خانه هستم تا موهایم داخل صورتم نیایند.

مدل بافت گل رز

مدل موی بافت گل رزاین مدل گزینه خوبی برای خانم هایی است که مدل نیمه بسته را دوست دارند. این مدل واقعا دوست داشتنی است! وقتی به یک مهمانی وارد می شوید، مردم فکر می کنند مدل موهایتان، کار یک حرفه ای است، در حالیکه تمام آن را خودتان انجام داده اید! این مدلی عالی برای فصل تابستان است و واقعا برای ست شدن با پیراهن های زیبای تابستانی تان مناسب است.

بافت تاجی

بافت مو تاجیبافت هلندی دوست دارید اما بافتن آن برایتان سخت است؟ یک مدل راحت تر برایتان داریم! چرا این مدل تاج بافت را امتحان نمی کنید؟ به ریزی بافت هلندی نیست اما هم روی موهای صاف و هم موهای موجدار جلوه ی زیبایی دارد.

مدل نیمه جمع با روبان

مدل موی نیمه جمع با روبانشما را به آن روزهایی می برم که هرچه موهایتان بیشتر بود خوشگل تر به نظر می رسیدید. به این مدل نیمه جمع و پف کرده نگاه کنید، قشنگ نیست؟ برای اینکه آن را جذابتر کنید، یک روبان کوچک به قسمت جمع شده ی مو ببندید. این کار نه فقط موهای بچه ها را بامزه تر می کند، بلکه ما خانم ها هم می توانیم از آن استفاده کنیم!

مطلب مرتبط:  چگونه به رشد مو کمک کنیم ؟ معرفی 7 راهکار برای افزایش رشد مو ها

ویو درشت و جذاب

مدل موی ویو درشتو حسن ختام لیست این چند مدل موی بلند زنانه ، مدل ویو درشت است. در صورت انتخاب رنگ موی مناسب ، این مدل می تواند همه خانم ها را زیبا و جذاب کند. مسلما تعداد زیادی از خانم ها برای اینکه موهایشان را  به این شکل درست کنند به آرایشگاه می روند. شاید به خودشان زحمت نمی دهند آن را در خانه درست کنند یا تکنیکی را که با آن می توانند این کار را انجام دهند بلد نیستند. اما وقتی می توانید این کار را خودتان انجام دهید چرا باید به کسی بابت انجام آن پول پرداخت کنید؟ به من اعتماد کنید خانم ها، بعد از کمی تمرین می توانید این مدل مو را با چشمان بسته درست کنید!

خب، این چند مدل موی بلند زنانه آسان را دوست داشتید؟ فکر می کنید وقت کافی برای تمرین آن ها را داشته باشید؟ همانطور که می دانید آرایش کردن و مدل مو هر دو اهمیت دارند و برای اینکه همیشه خوب به نظر برسید باید در هر دوی آن ها مهارت کسب کنید. اما مجبور نیستید برای داشتن مدل مویی زیبا حتما آرایشگر باشید. تنها کافی است موها را در جهت درست هدایت کنید و موی شما خودش طوری که باید، شکل خواهد گرفت. از تمرین خود لذت ببرید خانم ها!

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید