معرفی ۱۰ مورد از بزرگترین اشتباهات مردان در زندگی مشترک

0
1725
بررسی اشتباهات مردان در زندگی مشترک و روابط

مردان دوست دارند که فکر کنند آدم های باحالی هستند و هر چیزی را که درباره ی دخترها وجود دارد می دانند. به همین دلیل عجیب است که خیلی از آنها زمانی که به یک رابطه ی جدی می رسند، اشتباهات مسخره ای مرتکب می شوند و حتی عجیب تر است که ظاهرا همه ی آنها اشتباهات یکسانی دارند در صورتی که آنها حتی با یکدیگر حرف هم نمی زنند! پس وقتش رسیده است که گوش کنید و تغییراتی به وجود آورید. در این مقاله چند مورد از بزرگترین اشتباهات مردان در زندگی مشترک که موجب خراب شدن و از بین رفتن روابط مشترک می شود را بررسی کرده ایم که به شرح زیر است.

اشتباهات مردان در زندگی مشترک

۱٫ دور نشدن از روابط قبلی

شریک شما علاقه ای به شنیدن در مورد روابط قبلی شما ندارد؛ نه می خواهد در باره اش بشنود نه عکسش را ببیند. اصلا خوب نیست اگر با دوست دختر قبلی خود برای قهوه خوردن بیرون بروید. اگر در این مورد مطمئن نیستید در فرهنگ لغت به سراغ معنی رابطه ی قبلی بروید!

۲٫ به او بگویید چه چیزی بپوشد

شما احتمالا جذب استایلی شدید که دختر مورد علاقه تان بار اول که او را دیدید داشت. پس چرا حالا به او اصرار می کنید که مانند یک راهبه لباس بپوشد؟ انقدر متزلزل نباشید؛ گر الآن هم همانطور جذاب لباس می پوشد، به نفع شماست؛ چون از دیدن جذابیتی که متعلق به شماست لذت خواهید برد.

۳٫ بیش از حد محافظه کار یا حسود شدن

یک دختر تنها به این خاطر که با شما رابطه دارد، از ارتباط با تمام دوستانِ پسر دیگری که دارد دست نمی کشد. اینکه دو نفر از جنس مخالف دوستان خوبی باشند کاملا امکان پذیر است. حسادت و محافظه کاری بیش از حد، می تواند بهترین رابطه ها را هم از بین ببرد. این را همیشه به یاد داشته باشید.

مطلب مرتبط:  راهنمای خرید کت و شلوار مردانه - چگونه یک کت و شلوار خوب بخریم؟

۴٫ دودلی و مبتکر نبودن

هر دختر مدرنی این حق را دارد که حرفی را که می خواهد بزند؛ اما گاهی اوقات آنها دلشان می خواهد در مورد مسائل، شما تصمیم بگیرید. یک مرد باید بتواند روند اتفاقات و مسائل را رهبری کند نه اینکه فقط بگوید “هرچیزی تو بخواهی عشق من”

۵٫ قدر او را ندانستن

بله او شما را دوست دارد. ممکن است حتی زمینی را که بر آن قدم می گذارید هم بپرستد. اما هنوز هم می خواهد بداند که قدر و ارزش او را می دانید یا خیر. قدر رابطه ها را بدانید و برای طرف مقابل تلاش کنید؛ وگرنه ممکن است او را از دست بدهید.

یک آقای ناراحت۶٫ با او مانند یکی از دوستان پسرتان رفتار کردن

یکی دیگر از اشتباهات مردان در زندگی مشترک مربوط به زمانی ست که با این دوراهی رو به رو می شوند که با دوستان خود بیرون بروند یا با دختر مورد علاقه شان. به ما اعتماد کنید و بدانید این ایده که با همه ی آن ها با هم بیرون بروید، ایده ی خوبی نیست. بیشتر دخترها شب های خصوصی را که مخصوص شما دو نفر است دوست دارند و عاشق رومانتیک بودن هستند. آنها نمی خواهند آن شب را با دوستان پر سر و صدای شما در یک رستوران شلوغ به اشتراک بگذارند.

۷٫ زیادی راحت بودن

اینکه شما در یک رابطه راحت هستید به این معنی نیست که دوباره به سمت همان عادات بدی بروید که در گذشته و در زمان مجردی تان، آن ها را انجام می داید. شما می دانید که ما در مورد چه عادت هایی صحبت می کنیم؛ بادگلو زدن و کارهای زشت دیگری که می تواند در المپیک ، برایتان مدال طلا بیاورد!

مطلب مرتبط:  چگونه یک پسر خوش تیپ باشیم؟ معرفی جنبه های گوناگون خوش تیپ بودن

۸٫ با او مانند یک مستخدم رفتار کردن

او شریک زندگی شماست، نه مستخدمی که با شما زندگی می کند. او تنها به این خاطر کنار شما نیست تا برای شما غذا بپزد، ظرف بشوید و اتو کند. پس به او احترام بگذارید. اگر چنین خدماتی می خواهید، بازگردید و دوباره با مادر خود زندگی کنید. هرچند احتمال اینکه او هم مانند گذشته این کارها را برای شما انجام دهد، کم است.

۹٫ طرفداری نکردن از او

اگر بین او و دیگران شک دارید، حق را به او بدهید. شما باید یک تیم باشید، پس اگر با شخصی دیگر در بحث خاصی قرار دارید، شخصی که باید طرفش را بگیرید، شریک زندگیتان است. اینکه از شخصی دیگر حمایت کنید اشتباه بزرگی است.

۱۰٫ از یک گوش شنیدن و از گوش دیگر بیرون کردن

گوش ندادن و خوب گوش ندادن یکی از رایج ترین اشتباهات مردان در زندگی مشترک است. او هم حق دارد که نظر بدهد و هم لیاقت اینکه حرفش شنیده شود، خصوصا که دختران معمولا نکات ریزی را می بینند که مردان نمی بینند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید