معرفی ۱۵ مدل مو با ریش که شما را از همیشه جذاب تر می کند

2
8675
بهترین مدل های مو با ریش برای آقایان

آیا شما هم تصمیم گرفته اید دل تان را به دریا بزنید و ریش بگذارید؟ پس با تیغ اصلاح تان خداحافظی کنید و شروع به یادداشت برداشتن کنید. داشتن یک ریش مردانه جذاب، بهترین راه برای سر و شکل دادن به صورت هر مردی است. اما برای گرفتن نتیجه بهتر از ریش تان، باید مدل موهای مناسبی هم داشته باشید. مدل موهای مختلفی برای ست کردن با ریش وجود دارد. در ادامه این مقاله با ۱۵ مدل مو با ریش آشنا خواهید شد که جزو بهترین مدل های سال می باشند.


مدل موی افرو با ریش

مدل مو افرو کوتاه با ریشمی توانید با این مدل موی مدرن و باحال، استایل خودتان را متفاوت کرده و تمام توجهات را به سمت خود جلب کنید. آقایانی که به طور طبیعی موهای افرو دارند، می توانند با افزودن ریش به ظاهر خود جلوه جدید و جذابی ببخشند. بهتر است ریش تان کوتاه باشد تا با موهای پرپشت تان تعادل ایجاد شود.


مدل موی حالت دار متوسط با ریش

مدل موی حالت دار متوسط با ریشممکن است این مدل مو با ریش شما را به یاد استایل های دهه ۷۰ بیاندازد اما این مدل مو با ریش هیچ وقت قدیمی نمی شود. اگر به دنبال ظاهری کلاسیک و باحال و بی دردسر هستید، این ترکیب همان چیزی است که می خواهید. بلندی و حالت دار بودن موها جذابیت پسرانه خاص خود را دارد و ترکیب ریش با آن نیز مردانگی ظاهرتان را دوچندان می کند.


مدل موی بلند با ریش

جیسون موموآ با مدل موی بلند با ریشداشتن موهای بلند با ریش، اکثر ما را به یاد جیسون موموآ بازیگر پرطرفدار و جذاب آمریکایی می اندازد. مدل موی بلند و ریش که اخیرا تعدادی از سلبریتی ها آن را مد کرده اند یکی از مدل موهای محبوب این فصل است. سعی کنید موها و ریش خود را تمیز و مرتب نگه دارید تا ظاهرتان شلخته به نظر نرسد و همان استایل خیره کننده و مثل ستاره های سینما را داشته باشید.


مدل موی فر با ریش

کیت هرینگتون با موهای فر کوتاه و یشموهای فر با ریش نیز بار دیگر افکار را به سمت سریال بازی تاج و تخت می برد؛ اما این بار به یاد کیت هرینگتون یا جان اسنو خواهید افتاد! این مدل موهای سالم و قوی شما را به رخ دیگران می کشد و ریش همراه آن به صورت تان سر و شکل می دهد. ممکن است ترکیب موهای فر و ریش بهترین گزینه برای ماه های گرم یا جلسات اداری نباشد؛ اما برای زمستان بسیار مناسب است.


سر تراشیده با ریش

سر تراشیده و بدون مو با ریشآیا زمان زیادی را صرف کرده اید تا یک ریش عالی و خارق العاده بلند کنید، اما حالا نمی دانید چه کار کنید جلوه بیشتری داشته باشد؟ با تراشیدن موهایتان، ریش خود را تبدیل به مرکز توجه کنید. تضادی که بین سر تراشیده و تمیز با یک ریش بلند و پرپشت ایجاد می شود باعث می شود تمام توجه دیگران به ریش های شما جلب شود. این ظاهر مردانه، تحسین بقیه را به همراه خواهد داشت و باعث تفاوت شما با دیگران و افزایش اعتماد به نفس تان می شود.


مدل موی خیلی کوتاه با ریش

مدل موی خیلی کوتاه زین ملک با ریشموهای خیلی کوتاه ماشین شده با ریش، مدلی است که نگهداری از آن آسان و ظاهرش آراسته و تر و تمیز است. اگر بتوانید به خوبی به ریش های بلندتان رسیدگی کنید می تواند مکمل خوبی برای موهای کوتاه تان باشد؛ اما به طور کلی گزینه بهتر برای این مدل مو، ریش کوتاه است. این مدل کاملا خاص بوده و می توانید از آن در تمام طول سال استفاده کنید. نه تنها کوتاه کردن این مدل مو کار بسیار آسانی است، بلکه مناسب محیط کار نیز بوده و برای استایل های بیرونی نیز استایلی مردانه و ساده محسوب می شود. اگر تا پیش از این، موهای بلند و تاب دار و ریش داشتید، بهتر است در ماه های تابستان ظاهرتان را با این مدل موی کوتاه تغییر دهید و بیشتر احساس خنکی کنید.


مدل موی بغل خالی با ریش

مدل موی بغل خالی با ریش مردانه بلندیکی از مدل های روی بورس امسال، مدل موی بغل خالی است. در این مدل یک منحنی گرد در پایین موها تراشیده می شود که در قسمت جلو تا بالای گوش ها و در عقب تا پایین پشت سر می رسد. این مدل که چیزی جز شانه کردن منظم نیاز ندارد، مکملی عالی برای یک ریش مرتب است. چه به تازگی موهایتان را این مدلی کوتاه کرده اید و چه خیلی وقت است که این مدل مو را دارید، ترکیب ریش و موهای بغل خالی، شما را به گروه طرفداران مد وارد می کند؛ مدلی که مناسب تمام مراسم و مکان های مختلف هم می باشد.


مدل موی گوجه ای با ریش

مدل موی مردانه گوجه با ریشبا جمع کردن موهای خود در بالای سرتان، خود را تاحدودی شبیه وایکینگ ها کنید و ریش تان را آزادانه رها کنید. این مدل، مناسب آقایانی است که می خواهند پرپشتی موها و ریش بلندشان را به رخ بکشند. مدلی که ظاهر ریش و موهای بلند و بی دغدغه تان را آراسته می کند.


مدل موی پومپادور با ریش

مدل موی پوپادور با ریشاگر از آن دست آقایانی هستید که علاقه خاصی به مدل موهای مرتب و شانه کشیده دارید، ریش می تواند بهترین مکمل برای موهایتان باشد. موهای صورت تان هم درست مثل موهای سرتان نیاز به شانه کشیدن مرتب دارد تا تمیز و شیک بماند. چه ریش کوتاه داشته باشید و چه بلند و مردانه، سعی کنید آن را به طور منظم بشویید و موهایتان را هم تمیز نگه دارید و مرتب شانه بکشید.


مدل موی کوئیف با ریش

مدل موی کوئیف مردانه با ریش و عینک آفتابیمدل فوق العاده مد روز کوئیف که شباهت زیادی به مدل پومپادور دارد، با ریش بسیار شیک تر خواهد شد. درست مثل مدل پومپادور، این مدل هم به شانه کشی مرتب نیاز دارد. مدلی که مناسب تمام ساعات روز و محیط هاست و اگر به آن به طور منظم رسیدگی کنید در هر مکان و مراسمی بااستایل و آراسته خواهید بود.


مدل موی فر کوتاه با ریش

مدل موی فر کوتاه با ریش و عینکاگر موهای فری دارید، برای اینکه قدری حجم و بافت به آن ببخشید، می توانید آن را با ریش ترکیب کنید. برای اینکه آراسته باشید، پرپشتی موهایتان را با یک ریش متوسط بالانس کنید. از آنجا که احتمالا ریش هایتان هم مثل موهایتان فر است، مرتب آن را بشویید و شانه کنید. می توانید از ژل حالت دهنده هم برای نرم کردن فرهای ریش تان استفاده کنید.


مدل موی کوتاه با ریش

زین ملک با موهای کوتاه و ریشمی توانید از تام هاردی، این هنرپیشه خوشتیپ و معروف بریتانیایی یا باز هم از زین ملک جذاب ایده بگیرید و موهای کوتاه خود را با ریش همراه کنید. این ترکیب که در میان هنرپیشگان هالیوود بسیار زیاد دیده می شود، ظاهری جذاب و دلفریب خلق می کند. استایل ساده ای که در محیط های اداری و رسمی (که در آن ها موی بلند معمولا گزینه مطلوبی نیست) هم بسیار مناسب است. درحالیکه این ترکیب با هر رنگ و حالت مویی می آید، اما بیشتر در افرادی با موهای تیره جلوه دارند.


مدل موی کج با ریش

مدل موی کج رایان گاسلینگاگر دوست دارید در خیابان شما را با ستاره سینمای آمریکا، رایان گاسلینگ اشتباه بگیرند از این مدل مو با ریش استفاده کنید. این مدل موی غیررسمی و راحت، تمام ویژگی های یک مدل موی عالی را برای ست شدن با ریش دارد. اما بهترین بخش آن این است که با هر اندازه ریش هماهنگی خوبی داشته و به شما این امکان را می دهد که ته ریش یا ریشی پرپشت و بلند داشته باشید. بنابراین مدلی است که در تمام طول سال قابل استفاده است.


مدل موی ساده رو به عقب با ریش

مدل موی رو به عقب با ریش بلندخواه موهای تیره داشته باشید یا موهایتان جوگندمی باشد، این مدل ساده و مدرن می تواند ظاهرتان را به روز کند. برای گرفتن نتیجه بهتر، اندازه موهایتان را بین متوسط تا بلند انتخاب کنید؛ چون این اندازه از مو مکمل ریش و ظاهرتان خواهد بود.


مدل موی کوتاه شلوغ با ریش

مدل موی کوتاه و شلوغ زین ملک با ریشاگر می خواهید ظاهری جدید و خشن تر داشته باشید، مدل موی کوتاه شلوغ با ریش که بسیاری از افراد را به یاد زین ملک می اندازد، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. می توانید از ستاره های راک ایده بگیرید و در عین حال با یک مدل موی ساده، رئیس تان را راضی نگه دارید. برای اینکه مدل مویتان همچنان بااستایل و جذاب باشد و شلخته و غیرحرفه ای به نظر نرسد، سعی کنید اندازه موها را متوسط و ریش تان را کوتاه و مرتب نگه دارید.

تبلیغات

2 نظر

  1. سلام خسته نباشید . بنده ۳۳ سالمه از ۲۹ سالگی ریشام سفید شده بطوریکه از تعداد موهای سرم بیشترشده واصلا تعداد سفیدی موهام مشخص نیست . هر روز باید ریشامو بتراشم باعث شده کلافه بشم و حس پیری دارم الانم میخوام بجای اینکه هرروز بتراشم ازش واسه جوونتر نشون دادن استفاده کنم اگر که ممکنه راهنماییم کنید چکار باید کرد چطور با لباس و موهای سرم هماهنگ کنم ک جذابیت بیشتری داشته باشم تا حس پیریم کمتر ممنون.

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید