معرفی ۳۰ ایده جذاب و متفاوت کادوی دست ساز برای ولنتاین

0
2171
ایده های کادوی دست ساز برای ولنتاین

می دانید که معشوق شما در عمق وجودش دوست دارد یک کادوی دست ساز برای ولنتاین از شما دریافت کند. این کار نشان می دهد به جای این که یک هدیه ی بی دردسر و آنلاین بخرید، زمان صرف کرده اید تا هدیه ای منحصر به فرد برای او بسازید. این کار با پیروی کردن از نقشه ها و ایده هایی که امروز به شما می گوئیم آسان است. قدم به قدم آن را دنبال کرده و هدیه ای زیبا برای او درست کنید.

۳۰ کادوی دست ساز برای ولنتاین

بطری ملاقات عاشقانه

یک بطری ملاقات عاشقانه برای ولنتاینیک بطری پر از ایده های متفاوت برای قرارهای عاشقانه به او بدهید که بتواند هر زمان، هر کدام را که خواست انتخاب کند. هرگز از زیر اجرای قرارها شانه خالی نکنید. این کار به او نشان می دهد که واقعا دوست دارید اوقات خود را با او سپری کنید، زمانی تنها برای شما دو نفر.

لیوان عشق

یک لیوان عشق برای ولنتاینلیوان عشق، لیوانی که روی آن قلب یا کلمه ی عشق را حک کرده اید، ایده ای بسیار دوست داشتنی است و درست کردن آن کاری ندارد. قطعا معشوق شما از این که زمان صرف کرده اید تا با تمام وجود چیزی برای او درست کنید، خوشحال خواهد شد. این لیوان برای او اگر عادت دارد صبح ها چای یا قهوه بنوشد، هدیه ی فوق العاده ای خواهد بود، زیرا هربار چیزی در آن لیوان بنوشد به شما فکر خواهد کرد.

عکس های رنگی و زرق و برق دار

عکس های ولنتاینبرای درست کردن یک کادوی دست ساز برای ولنتاین به عشق تان، می توانید از سلفی های زیبا و زرق و برق دار و چاپ آن ها ولنتاین خود را کمک بگیرید. اجازه دهید همه بدانند عشق شما ابدی است، این گونه می توانید بدون به زبان آوردن حتی یک کلمه، عشق خود را علنی کنید.

پرچم ولنتاین

یک پرچم سفید و قرمز برای ولنتاینمی توانید با استفاده از یک تکه پارچه ی ساده این پرچم عشق را درست کنید. قطعا اگر بر روی این پرچم، جمله ی مرا ببوس نیز حک شده باشد، خوشش خواهد آمد. می توانید چیزهای دیگری را هم که برای این روز برنامه ریزی کرده اید روی آن بنویسید. این پرچم را بالای تختخواب یا میز او، میز ناهارخوری و یا هرجای دیگری که می خواهید او را ببوسید آویزان کنید.

تخته ی قلبی برای وقایع

یک تخته قلبی شکل برای ولنتایناگر او همیشه به دنبال جایی می گردد که یادداشت های خود را روی آن نصب کند تا به یاد داشته باشد، می توانید یک تخته ی قلبی برای او درست کنید. این نوع هدایا کاربردی هستند و تا مدت ها بعد از مناسبت ها نیز استفاده خواهد شد. معشوق شما تمام سال به این فکر می کند که شما چقدر دور اندیش هستید.

یک پذیرایی عاشقانه

یک سینی پذیرایی برای ولنتایناین یک هدیه ی دو قسمتی است. ابتدا یک سینی پذیرایی تزئین می کنید، سپس از آن سینی برای پذیرایی صبحانه در رختخواب در روز ولنتاین استفاده می کنید. می توانید از این سینی برای روز تولد یا سالگرد ازدواج نیز استفاده کنید.

مطلب مرتبط:  چگونه ولنتاین را جشن بگیریم؟ 8 ایده برای سورپرایز ولنتاین

کارت اوریگامی

کارت اوریگامی برای ولنتایناوریگامی، به عنوان یک کادوی دست ساز برای ولنتاین کمی پیچیده به نظر می رسد، اما اگر از دستورالعمل پیروی کنید آنقدرها هم دشوار نخواهد بود. کارت اوریگامی ولنتاین کمی خلاقیت به کار شما اضافه می کند و در این صورت کارت ولنتاینی به او می دهید که هرگز در عمرش دریافت نکرده است.

هنر ولنتاین

هنر کادوی ولنتایناین هدیه یک قطعه ی هنری خاص مانند یک نقاشی است، چیزی که حتی بعد از سپری شدن روز ولنتاین می توانید روی دیوار خانه آن را تماشا کنید. زمان آن رسیده است که هنرمند درون خود را بیرون بکشید و به یاد بیاورید کار کردن با کاغذ و چسب و رنگ چه احساسی خواهد داشت. هنگامی که پس از اهدای هدیه، نگاه خوشحال او را ببینید، خستگی را فراموش می کنید.

کوکی های بخت آزمایی

کوکی های بخت آرمایی برای ولنتاینکوکی هایی درست کنید که بتوانید روی آن ها پیام های عاشقانه بنویسید. این کوکی های عاشقانه بسیار تزئینی هستند و قسمت خوب آن این است که می توانید آن را با پیام دلخواه خود پر کنید. طرح آن نیز به انتخاب شما است. بنابراین از هرچه در مورد او می دانید استفاده کنید تا بهترین پیام عاشقانه را بنویسید. او هرگز این ولنتاین را از یاد نخواهد برد.

بالش عشق

بالش با طرح عشق برای ولنتاینمی توانید یک بالش کلاسیک و قدیمی را با طرحی دوست داشتنی به بالش عشق تبدیل کنید. نه تنها از دریافت این هدیه خوشحال می شود، بله هنگام تماشای فیلم های کمدی یا رمانتیکی که با شما می بینید، به آن تکیه خواهد داد.

حلقه سیمی عشق

یک حلقه عشق برای ولنتاینبا یک قطعه سیم ساده، نماد عشق خود را در قالب یک حلقه بسازید. شاید هر روز از این حلقه استفاده نکند، اما دیدن این که شما برای ساخت آن زمان گذاشته اید، قطعا او را خوشحال خواهد کرد.

دوستت دارم، زیرا

یادداشت های عاشقانهدانستن این که چرا شما را دوست دارند همیشه لذت بخش است. می توانید این دلیل را قاب بگیرید تا معشوق شما همیشه از دیدن آن خوشحال شود. قطعا آن را با افتخار به نمایش خواهد گذاشت، بنابراین بهتر است از میان دلایل بی شماری که دارید، یکی از بهترین ها را انتخاب کنید.

پیام ولنتاین در بطری

بطری عاشقانه برای ولنتاین

قسمت مفرح این کادوی دست ساز برای ولنتاین این است که می توانید آن را به دلخواه خود در اندازه ی بسیار بزرگ یا بسیار کوچک درست کنید. پیام های بی شماری در آن بیندازید و هر آنچه را فکر می کنید باید بداند به او بگویید. می توانید بطری ها را در جایی بگذارید که آن ها را پیدا کند، یا به سادگی یک بطری پر از حرف های ناگفته به او هدیه بدهید.

آمپرسند (علامت &) و هنر ولنتاین

آمپرسند برای ولنتاینبا استفاده از علامت آمپرسند به او نشان دهید که شما یک تیم هستید. استفاده از یک آمپرسند کنار قلب نشان دهنده ی اهمیت او برای شما است. زیرا بیان می کند که شما مسیر زندگی را به تنهایی طی نخواهید کرد و او شریک ابدی شما خواهد بود.

تاج گل ولنتاین

تاج گل برای ولنتاینشاید این تاج گل، ریزه کاری های زیادی نیاز داشته باشد، اما قطعا روز او را خواهد ساخت. هنگامی که از خواب بیدار می شود او را غافلگیر کنید، حتما تمام روز آن را گردن خواهد داشت. یا می توانید قبل از رسیدن ولنتاین این هدیه را به او بدهید تا پیش از موعد، ولنتاین را به او بخشیده باشید.

مطلب مرتبط:  نکات مهم انتخاب لباس ولنتاین برای درخشیدن در قرار عاشقانه

جعبه ی دست ساز شکلات

جعبه دست ساز شکلات برای ولنتاینجعبه ی شکلات به عنوان هدیه ی این روز کمی کسل کننده به نظر می رسد، اما می توانید با ساخت یک جعبه ی شخصی و شکلات های انتخاب شده توسط خودتان، آن را زیباتر کنید. هدیه ی کلاسیکی به نظر می رسد، می توانید قلب هم داخل آن بگذارید.

با عکس های پولاراید یک کارت بسازید

عکس های پلورایداگر امسال عکس های دونفره ی پولاراید گرفته اید، اکنون زمان مناسبی است که با استفاده از آنها یک کادوی دست ساز برای ولنتاین تهیه کنید. هنگامی که کارت بسته است، تنها یک عکس دیده می شود و هنگامی که آن را باز می کند، مابقی عکس ها پدیدار می شوند. این کار به او نشان می دهد که این عکس های پولاراید آنقدر برای شما خاص بوده اند که به جای خرید کارت های آماده با آن ها کارت ولنتاین درست کرده اید.

نگه دارنده ی ظروف

قاشق و چنگال و کاردممکن است این هدیه به تنهایی ناخوشایند به نظر برسد. ابتدا باید برای او شام درست کنید و سر میز از این نگه دارنده ها استفاده کنید. او متوجه می شود که شما قبل از درست کردن شام، خلاقیت های اضافی دیگری نیز انجام داده اید.

دستبند قلبی

دستبند قلب شکل برای ولنتایناین دستبند قلبی که با استفاده از کاشی درست شده است راه بسیار خلاقانه ای برای درست کردن کادوی دست ساز برای ولنتاین به نظر می رسد. مطمئنا معشوق شما عاشق این دستبند خواهد شد و می تواند بدون نگرانی در مورد خراب شدن آن، همیشه آن را به دست داشته باشد. می توانید مابقی مواد دستبند را خودتان انتخاب کرده و به سبک خود بسازید.

جاده ی عشق

جاده با قلب های قرمز کوچکعلامت هایی به عنوان علامت عشق درست کنید و آن ها را در مسیری قرار دهید که قرار است او را به جایی که شب عاشقانه ی خود را در آن می گذرانید، برساند. این مکان می تواند فروشگاه، پارک یا مکان مورد علاقه ی شما باشد. این کار از آن دست برنامه ریزی های عاشقانه است که همیشه در فیلم ها می بینیم و ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

گردنبند عشق بتنی

گردنبندهای عشقاین کادوی دست ساز برای ولنتاین معنای زیادی دارد. دوام آن زیاد است و برای همیشه ماندگار خواهد شد. علاوه بر این چیزی نیست که انتظار داشته باشید با جواهرات ساخته شود. این گردنبند، عشق شما را برای او تضمین می کند، زیرا با دست های خودتان آن را درست کرده اید.

یادداشت های غافلگیر کننده

بازی برای ولنتایناین یک بازی دوست داشتنی است که هدف دوگانه ای دارد. هم می توانید یادداشت های خود را روی آن بزنید و هم با لغات بازی کرده و تسویه حساب کنید. قطعا دیدن یادداشت عاشقانه ی شما روی آن، قبل از این که به خانه برسید او را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مطلب مرتبط:  چگونه همسر بهتری باشیم ؟ معرفی 4 راهکار ساده برای بهبود ارتباط با شوهر خود

بالش ولنتاین « تو نیمه ی گمشده ی من هستی»

یک بالش قلبی شکلپاین نقشه یک ایده ی جذاب برای درست کردن تختخواب برای ولنتاین امسال است. دو بالش که در کنار یکدیگر شکل یک قبل را تشکیل می دهند. راه های دیگری نیز برای نمایش این بالش وجود دارد. می توانید هر کدام از بالش ها را در یک اتاق بگذارید تا آن ها را جداگانه پیدا کند، یا اگر او همیشه تخت را مرتب می کند، آن را در تخت بیابد.

پازل عکس

کیسه عکساو می تواند هنگامی که او را در آغوش و بوسه های خود غرق می کنید این پازل را بسازد. یکی از عکس های دو نفره ی سال گذشته را به پازل تبدیل کنید. حتی می توانید پشت پازل یک پیام بنویسید تا آن را خاص تر کند.

جعبه ی بیرون بر ولنتاین

جعبه ولنتایناین جعبه را با هرچیزی که دوست دارید پر کنید و آن را با خود بیرون ببرید، به خصوص اگر طرفدار غذاهای چینی هستید. اگر واقعا می خواهید تم چینی را رعایت کنید، می توانید جعبه را با کوکی های بخت آزمایی حاوی یادداشت پر کنید.

نقشه ی پیام

نقشه برای ولنتایندلیل جذابیت این کادوی دست ساز برای ولنتاین در آن است که می توانید به روش های متفاوتی درست کنید. ابتدا محل نقشه را انتخاب کنید، می تواند جایی باشد که برای اولین بار با یکدیگر ملاقات کرده اید یا شهری که او در آن جا بزرگ شده است. بخش دوم پیام است، می توانید آن را با هر چیزی که با نقشه جور در می آید پر کنید.

تابلوی آغوش و بوسه

تبلوی اکس او برای ولنتایناین تابلو شبیه چیزی به نظر می رسد که از فروشگاه خریده باشید، بنابراین قطعا معشوق شما از این که آن را با دست های خود درست کرده اید، غافلگیر خواهد شد. می توانید با استفاده از دستور العمل به راحتی آن را درست کنید؛ اگر به اندازه ی کافی زمان ندارید، از اینترنت یک الگو دانلود کنید تا ساخت آن آسان تر شود.

یادداشت های عشق شکلاتی

شکلات های عاشقانه برای ولنتایمعشق با شکلات بهتر می شود و یادداشت های عشقانه ی شما در کنار این شکلات ها طعم آن را لذیذتر خواهد کرد. اگر در بیان جملات عاشقانه مشکل دارید، می توانید از شعرهای یک شاعر کمک بگیرید.

صبحانه در تختخواب

صبحانه عاشقانهاکثر افراد صبحانه خوردن در تختخواب را دوست دارند. می توانید با کمی تزئین بیشتر این صبحانه را رویایی کنید. می توانید با استفاده از سس کچاپ قلب های کوچک درست کنید و با کمی ادویه، یک عشق حرفه ای بسازید.

کارت ولنتاین دست ساز

کارت ولنتاینبهتر است به جای خریدن یک کارت آماده از فروشگاه، از این فرصت استفاده کرده و کارت دست ساز خودتان را که گویای احساسات حقیقی شما است بسازید. این کارت می تواند گزینه ی مناسبی برای اضافه کردن به هدیه ی دست ساز شما باشد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید