معرفی ۵ مدل بوت مردانه جذاب و روش هایی برای ست کردن آنها

0
1789
نکات انتخاب و خرید بوت مردانه

با سرد شدن هوا، اکثر آقایان به پوشیدن بوت روی می آورند. اما شما چند مدل بوت مردانه می شناسید؟ هر مدل بوت، خصوصیات خاص خود را داشته و برای استایل متفاوتی مناسب است. در ادامه این مقاله با ۵ مدل بوت مردانه و روش های ست کردن آنها آشنا خواهید شد.

 

بوت مردانه چلسی طوسی رنگ

بوت مردانه چلسی

بوت چلسی، یک بوت مردانه چرم و ظریف که معمولاً مشکی رنگ بوده، کاملاً اندازه پاهایتان است و هیچگونه بندی ندارد؛ این بوت ها ظاهری براق و صیقلی دارند. بوت چلسی چرم مشکی با رنگ های مختلفی از لباس های رسمی به راحتی ست می شود؛ درحالیکه چلسی های قهوه ای یا زرشکی تیره، کمتر رسمی هستند و با یک دست لباس سورمه ای، استایل جذابی به وجود می آورند. همچنین چکمه تطبیق پذیر چلسی را می توان در استایل های غیررسمی تر نیز مورد استفاده قرار داد. این بوت ها ترکیب بسیار جذابی با شلوار جین یا کتان به وجود می آورند.

 

بوت مشکی مردانه دکتر مارتن

بوت های دکتر مارتن

ترکیب چکمه با کت و شلوار؟ نه مرسی. این کفش ها با کفی های بزرگ، امضا شده با دوخت زرد رنگ و ساق بلند، یک جزء همیشگی برای استایل های کاملا اسپورت هستند. بوت های مشکی دکتر مارتن با هر استایل غیررسمی که می خواهید داشته باشید ترکیب جذابی را به وجود می آورد؛ مثلا با یک تیشرت گرافیکی یا یک کت چرم. بوت های قرمز آلبالویی این برند نیز یک رنگ چشمگیر به لباس های خنثی می بخشد؛ برای ست کردن آن می توانید از شلوارجین های ساده آبی و رنگ های خنثی در بالا تنه، و یک کاپشن پفی سبز ارتشی استفاده کنید تا یک استایل جذاب با حس و حال ارتشی داشته باشید.

 

بوت کاری قهوه ای

بوت های کاری

هرنوع بوت کاری با یک کفی کلفت یک سره و قسمت حجیم در اطراف ساق پا (مانند بوت های تیمبرلند) لازم است تا از لباس های رسمی تان به دور باشد. درعوض این بوت ها را با شلوار جین های متناسب همراه کنید. شلواری که برای ست کردن با بوت هایتان انتخاب می کنید نباید بیش ازحد پفی و گشاد باشد؛ زیرا در این صورت، تمام استایل تان بیش از حد بزرگ به نظر خواهد رسید. بوت های کاری معمولا چرم قهوه ای یا کرم رنگ هستند؛ یک چیزی مانند تیمبرلند کرم با شلوار جین های جذب تیره، یک ترکیب شکست ناپذیر خلق خواهد کرد. این ترکیب را با تیشرت های بلند و کت ترکیب کنید تا بین سایز بیش ازحد بزرگ و سایز کاملاً اندازه، برای تضاد خیلی خوبی ایجاد شود.

 

بوت کرم رنگ بیابانی

بوت های بیابانی

یک بوت مردانه جیر روشن تر، معمولاً مناسب ماه های گرم تر است تا استایل های رسمی را کمی مناسب تر کرده یا یک عنصر کمی شیک به لباس های غیررسمی اضافه کند. از آنجا که رنگ شنی به خوبی در تضاد با رنگ های آبی قرار می گیرد، به عنوان یک افزودنی سرزنده به یک کت و شلوار سورمه ای، یا یک همراه افتخاری برای یک شلوار جین آبی تیره و یک پیراهن سفید ساده مناسب خواهد بود. بوت های بیابانی چرم قهوه ای که این روزها محبوبیت شان بیشتر و بیشتر هم می شود،به همین میزان تطبیق پذیر و مناسب خواهد بود.

 

بوت مشکی مردانه

استایل های دیگر با بوت مردانه

یک بوت مردانه جلو گرد قرمز تیره یا یک مدل آکسفورد قهوه ای دکوراتیو، ایده های مناسبی برای داشتن یک استایل جذاب در زمستان هستند. یک بوت چلسی چرم بند دار که در قسمت دور ساق پا سگک داشته باشد نیز ایده جذابی می باشد. بوت های کابویی ساق بلند و یا بوت های هارنس، هر دو گزینه هایی هستند که کمتر رسمی اند؛ زیرا این بوت ها به ترتیب برای اسب سواری و نشستن پشت موتورسیکلت مناسب هستند. به همین دلیل آنها را برای همراه شدن با شلوار جین های آزادتر و زمخت نگه دارید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید