معرفی ۶ ست لباس پاییزی جین برای داشتن استایلی جذاب تر

0
3087
یک خانم با ست لباس پاییزی جین و کیف و دستمال گردن قرمز

نیم بوت ها، کت های بلند و روسری های پتو مانند و غول پیکر، مدهای پاییزه ای هستند که در اصل برای ما برجسته ترین مد در سال به حساب می آیند. اما استایلی که همیشه می توانید روی آن حساب کنید، ست لباس پاییزی جین های دوست داشتنی داخل کمدتان است. بنابراین شروع به دسته بندی لباس هایی که دارید کرده و کمد خود را برای استایل جدیدتان آماده کنید.

۶ ست لباس پاییزی جین :

۱٫ حاشیه های ریش ریش

پاهای یک خانم با شلوار جین ریش داراین مدل از شلوار جین مسیری جدید و نسبتاً رو به جلو بعد از شلوار جین های پارسال با لبه های ساده است؛ ریشه های پیچیده شده ی بلند بر روی لبه ها دراین فصل به تنهایی چشمگیر و شاداب هستند. برای تکمیل ست لباس پاییزی جین خود، این شلوار را در کنار نیم بوت های قلاب دوزی شده بپوشید تا جذابیت آن دو چندان شود.

۲٫ درزها در جلو

استایل یک خانم با شلوار جین و بلوز مشکی و کیف قهوه ایاگر می خواهید پاهای شما کشیده تر به نظر بیاید درزهای شلوار را به جلوی آن اضافه کنید و این کار را با انتخاب یک طرح دو رنگ انجام دهید؛ با این کار به ترکیبی از شیک بودن و در عین حال شایسته بودن تبدیل خواهید شد. مطمئناً این مدل برای مدت کمی به عنوان مد روز باقی می ماند؛ اما ثابت شده است که این اتفاق به خاطر پاهای شما با تأخیر رخ خواهد داد.

۳٫ مرواریدی

استایل یک خانم با شلوار جین مرواریدی و بلوز سفید و کت مشکی و کیف مشکیحتماً تا به حال این گوی های کوچک و سفید را در همه جا دیده اید؛ از پاشنه ی کفش ها و صندل ها گرفته تا تاپ ها و سوییشرت های تزئین شده. بنابراین، مورد خوبی است تا شلوار جین شما به طور چشمگیری شاهانه به نظر برسد. به دنبال شلوار جین هایی باشید که این دسته از مروارید ها را بر روی ران ها و جیب های خود دارند تا به جای اینکه به طرزی افراطی شلوغ باشند، شیک به نظر برسند.

مطلب مرتبط:  چگونه جواهرات را تمیز کنیم؟ روش های تمیز کردن جواهرات گوناگون در منزل

۴٫ شخصی سازی

استایل یک خانم با کت جینبعد از این موارد می توانید از کت های جین قلاب دوزی شده استفاده کنید. یک نوشته به همراه اسم شما در قسمت بالای کت استایلی جذاب تر به وجود می آورد. اگر این امضاهای هنرمندانه بر روی جیب ها، آستین ها و سرشانه های جین دیده شود، بسیار چشمگیرتر خواهد بود؛ زیرا همه لایق دانستن این هستند که این کت جین شما یک مدل مرغوب از یک مارک معروف است و مختص شماست.

۵٫ لباس های سرهمی

استایل یک خانم با جین سرهمیاستایل یک خانم با جین سرهمیسرهمی های جین خیلی جدید نیستند، اما آخرین مدل به روز از لباسی هستند که جلوی آن تا پایین دکمه می خورد و تن خوری آزاد دارد؛ هم به شدت راحت است و هم بی نهایت به همه کارمی آید. آن را با کفش های پاشنه بلند و یک دستمال گردن ابریشمی شیک یا با استفاده از باندانا ست کنید، یا آن را برای آخر هفته با کتانی های مورد علاقه ی خود و یک سوییشرت که روی شانه هایتان قرار گرفته بپوشید. همچنین می توانید برای تکمیل این استایل از یک کیف کمری نیز استفاده کنید.

۶٫ لبه های ناصاف

استایل یک خانم با دامن جین و کت سفیدبسیاری از ما عاشق لبه ی زیبا و ناصاف دمپاهای شلوار هستیم؛ اما ظهور این مدل در دامن های جین آن را به نوعی دیگر زنده می کند. از لبه های ناهماهنگ در پیراهن ها، دامن های راسته و تا زیر زانو، کت ها و به علاوه شلوارجین های مورد علاقه ی خود لذت ببرید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید