چیزی به ولنتاین نمانده و به همین دلیل لیستی از ایده های آرایش مخصوص روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم تا عشق شما بیشتر از پیش عاشق شما شود. مدل هایی از آرایش که چه وقتی قرار است که برای ولنتاین به رستوران بروید یا به یک پیکنیک خودمانی، می توانید آن ها را امتحان کنید.

روز ولنتاین همیشه روز خاصی است؛ چراکه می توانید در آن روز کسی را که دوست دارید یا حتی خودتان را غرق عشق کنید. خیلی ها عادت ندارند برای روز ولنتاین به مکان های آنچنانی بروند و ترجیح می دهند که بیشتر یک رستوران رمانتیک را امتحان کنند، لباس های قشنگ و مخصوص ولنتاین بپوشند و از کنار هم بودن و خوردن غذاهای جدیدی که به طور معمول نمی خورند، لذت ببرند. در این مقاله شما را با بعضی از میکاپ های مناسب برای روز ولنتاین آشنا می کنیم.

ایده های آرایش مخصوص روز ولنتاین

1. سایه مسی

یک خانم با آرایش مخصوص روز ولنتاین با سایه مسیمسی یکی از بهترین رنگ ها برای آرایش مخصوص روز ولنتاین است؛ خصوصا برای دخترهایی است که چشم هایشان یکی از بزرگ ترین موهبت های آن ها است. خوبی این موضوع این است که مقدار و شدت سایه ای که می خواهید به پلک های خود بزنید دست خودتان است. کمی سایه ی متالیک خیلی نمود پیدا می کند اما اگر قصد دارید به مهمانی بروید می توانید آن را به مقدار بیشتری هم بزنید.


2. رژ لب قرمز

یک خانم با آرایش مخصوص روز ولنتاین با رژ لب قرمزتمرکز آرایش خود را روی لب هایی بگذارید که رژ لب قرمز دارند و سعی کنید بقیه ی صورتتان آرایش خنثی داشته باشد. پیشنهاد می کنیم یک رژلب قرمز مات خوب بخرید تا در طول قرار، دور لب تان پخش نشود.


3. خط چشم گربه ای و سایه دودی

یک خانم با آرایش مخصوص روز ولنتاین با خط چشماین مدل میکاپی است که برای مراسمی که با عشق تان و دوستان خود به رستوران ها و مهمانی ها می روید می توانید انجام دهید و اگر آن را صحیح بکشید ماه مجلس خواهید شد.


4. هایلایت گونه ها

یک خانم با آرایش مخصوص روز ولنتاین با رژگونهبعضی اوقات تمام چیزی که یک دختر خانم نیاز دارد یک هایلایتر صورت است تا روز ولنتاین برایش بی عیب و نقص تر از همیشه شود. با چند حرکت قلم موی آرایشی ، کمی پودر هایلایت روی گونه ها بزنید و در آخر رژ لبی بی رنگ به لب هایتان بزنید. حالا برای قرار مهم روز ولنتاین خود آماده هستید.


5. آرایش صورتی ملایم

یک خانم با آرایش مخصوص روز ولنتاین صورتیترفندی که در این مدل آرایش مخصوص روز ولنتاین باید رعایت کنید، همرنگی سایه با رژ لب شما است. پیشنهاد می کنیم یک صورتی ملایم انتخاب کنید؛ رنگی که به رنگ پوست شما بیاید و شما را در طول روز تازه و با طراوت جلوه دهد.


6. رژ لب قرمز شرابی

یک خانم با آرایش مخصوص روز ولنتاین با رژ لب شرابیخانم هایی که رژ لب قرمز شرابی می زنند فوق العاده می شوند. این رنگ یک نوع حس اعتماد به نفس و مرموز بودن به آن ها می دهد، همان چیزی که برای بیشتر مردها جذاب است.


7. بدون آرایش

یک خانم با آرایش مخصوص روز ولنتاین طبیعیاگر روز ولنتاین خود را بیرون از خانه می گذرانید این گزینه را به شما پیشنهاد می کنیم. این خیلی مهم است که محصولات آرایشی زیادی را روی هم استفاده نکنید؛ چون با تابش نور خورشید خراب می شوند و ظاهر ناخوشایندی پیدا می کنند. با استفاده از یک رژگونه ی کرمی صورت خود را طبیعی جلوه دهید و از بالم لب رنگی یا برق لب صورتی بهره ببرید. یادتان نرود وقتی ابروهای خود را پر می کنید زیاده روی نکنید. نکته ی کلیدی در اینجا شعار همیشگی است؛ هر چه کمتر آرایش کنید اثر بیشتری دارد.

خانم های عزیز، هر آرایشی که برای روز ولنتاین انتخاب کنید ما مطمئنیم عشق شما نمی تواند چشم از شما بردارد. یعنی از همین حالا هم یک دل نه صد دل عاشق شما است. دیدن شما در خوشحال ترین حالت و دانستن این که دلیلش بودن با اوست برایش کافی است تا حال و هوای شب تان را رمانتیک و عاشقانه کند.