منبع درآمد صدف بیوتی چیست؟

0
539
صدف بیوتی در مسجد ترکیه

صدف مسائلی یا همان صدف بیوتی را مطمئنا همه شما می شناسید، چرا که امکان ندارد در اینستاگرام صفحه ای داشته باشید و ویدیو های آموزشی او را ندیده باشد. صدف بیوتی متولد ۱۴ تیر ۱۳۶۷ در تهران می باشد، و جز یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین اینفلوئنسرهای ایرانی است. او به تازگی در اینستاگرام در باره منبع درآمد خود از طریق فضای مجازی صحبت کرد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در ادامه این مقاله منبع درآمد صدف بیوتی را خواهید دانست.

 

درآمدزایی از طریق تبلیغات در اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یک قطب مثبت برای راه اندازی کسب و کار تبدیل شده است و هر کسب و کاری چه مبتدی چه پیشرفته نیازمند تبلیغات و معرفی می باشد. این معرفی و تبلیغ از طریق پیج های بلاگر ها و اینفلوئنسرها انجام می شود. از این طریق، هم درآمدی برای بلاگرها و اینفلوئنسرها به وجود می آید و هم کسب و کارهای اینترنتی رونق پیدا می کنند. صدف بیوتی نیز به عنوان یک اینفلوئنسر بسیار قدیمی در این زمینه فعالیت دارد و با برند های مطرح جهان همکاری می کند.

صدف بیوتی با لباس آبی

درآمد صدف بیوتی از طریق تبلیغات اینستاگرامی

صدف بیوتی نیز مانند دیگر بلاگرها و اینفولئنسرها به تبلیغ محصولات و خدمات مختلف می پردازد. اما روش کار او تا حد زیادی از بسیاری از بلاگرها تمایز دارد. صدف بیوتی بر خلاف برخی بلاگرها که بدون هیچ شناختی از محصول به معرفی و تبلیغ آن می پردازند، پیج هایی که برای تبلیغات به او ایمیل می زنند را بررسی می کند و بعد از شناخت کامل از محصول و برند آن ها، در صورتی که کیفیت شان متناسب باشد به تبلیغ آن می پردازد. او پیج های بسیار محدودی که متناسب با فیلد کاری خود باشند را برای تبلیغ می پذیرد و از این طریق کسب درآمد می کند. تبلیغات او در حیطه میکاپ، زیبایی و هرآنچه مربوط به خانم هاست انجام می شود. همین حساسیت صدف بیوتی باعث می شود تا فالوورها یا به اصطلاح خودش، بچه بیوتی ها بیشتر و بیشتر جذب او شده و به او اعتماد کنند.

صدف بیوتی با گل های قرمز

معرفی محصول و آنباکسینگ

معمولا اکثر برند های آرایشی بهداشتی محصولات جدید خود را کاملا رایگان برای بلاگرهای معروف ارسال می کنند تا آنها به معرفی این محصولات در صفحه خود بپردازند. برای صدف نیز هر ماه باکس های زیادی از برندهای متفاوت در سراسر دنیا ارسال می شود.  او نیز در صفحه اینستاگرام خود به توضیح مختصری از محصول یا اصطلاحا آنباکسینگ آن محصولات می پردازد. اما سوال اکثر بچه بیوتی ها این است که آیا صدف از طریق معرفی این محصولات درآمدی کسب می کند یا نه؟ صدف بیوتی در پاسخ به این سوال به بچه بیوتی ها گفت: من برای معرفی این محصولات از کمپانی آنها پولی دریافت نمی کنم، این کمپانی ها جدیدترین محصولات خود را به عنوان هدیه برای من ارسال می کنند تا صرفا از آخرین تولیدات آنها مطلع شوم آن را با شما ( فالوورها) به اشتراک بگذارم.

درآمد صدف بیوتی از یوتیوب

اصلی ترین منبع درآمد صدف بیوتی از طریق کانال یوتیوب اوست. چندی پیش صدف ولاگ ( ویدیویی از سفر به استانبول از ابتدا تا انتهای سفر) و چند ویدیو آموزشی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد و از بچه بیوتی ها خواست تا این ویدیوها را از طریق یوتیوب ببینید. او دلیل انتشار این ولاگ را از طریق یوتیوب، کیفیت بالای ویدیو نسبت به اینستاگرام دانست. اما در واقع نکته ای که بسیاری از کاربران از آن بی خبر بودند این بود که  هدف اصلی این کار، دیده شدن بیشتر ویدئوهای او در یوتیوب بود که در نتیجه منجر به افزایش درآمد صدف بیوتی می گردد.

اما بعضی دیگر از فالوورها که اطلاعات بیشتری در این زمینه داشتند، متوجه این موضوع شدند و به او اعتراض کردند و خواستند تا این موضوع را برای دیگر افراد شفاف سازی کند. به همین دلیل صدف در چند استوری این موضوع را به صورت کامل توضیح داد و به این موضوع اشاره کرد که بخش قابل توجهی از درآمد اصلی او از طریق بازدید ویدئوهایش در یوتیوب می باشد و نیازمند حمایت بچه بیوتی ها می باشد.

درآمد صدف بیوتی از طریق همکاری با برند های مشهور

چندی پیش صدف بیوتی استوری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که می توان گفت آرزوی بسیاری از اینفلوئنسرهای ایرانی و یا حتی خارجی است که در این قاب قرار بگیرند. این استوری تصویری از صدف به هنگام تماس تصویری با لیدی گاگا، ستاره مشهور آمریکایی بود. پس از انتشار این تصویر، موج عظیمی از فالوورها به دایرکت صدف هجوم بردند، صدف بیوتی هم بعد چند ساعت، یک استوری منتشر کرد و گفت: “بچه ها اجازه این که جزئیات ماجرا رو بهتون بگم و ندارم ولی به زودی با کلی خبر خوب میام پیشتون” چندی بعد در صفحه اش ویدئویی آپلود کرد با عنوان  stupid loveکه همراه با لیدی گاگا و چند اینفلوئنسرخارجی دیگردر قالب یک موزیک ویدئو محصول جدید برند آرایشی لیدی گاگا که یک پالت سایه بود را معرفی کردند.

می توان گفت همکاری با برند های معروف دنیا اصلی ترین راه کسب درآمد صدف است گاهی با ساخت موزیک ویدئویی با لیدی گاگا وگاهی با ساخت یک ویدئو آموزشی از برندهای معتبری چون toofaced، narsissist، fenty beauty، hoda beauty و …

 

سخن آخر

موفقیت های صدف بیوتی روز به روز بیشتر می شود و او هر روز بیشتر از دیروز تلاش می کند و با قدرت دوچندان به مسیرش ادامه می دهد. آوازه موفقیت و محبوبیت او نه تنها در بین ایرانیان بلکه در تمام دنیا پیچیده است. از نظر طرفداران او، مهم ترین عاملی که وجه تمایز او با تمام بلاگرها و اینفلوئنسرهای دیگر است، صداقت او در کارش می باشد. فالوورهای او معتقدند صدف هیچ گاه هیچ کاری را فقط و فقط به خاطر پول انجام نمی دهد و وجدان کاری زیادی دارد. به امید موفقیت روز افزون این بلاگر پرطرفدار  و تمام افرادی که درست کار می کنند!

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید