بزرگترین موفقیت های صدف بیوتی این بلاگر معروف ایرانی

0
449

صدف مسائلی متولد تیر ماه ۱۳۶۷ در تهران می باشد، همه او را با نام صدف بیوتی در دنیای مجازی می شناسند . او جزو یکی از موفق ترین اینفلوئنسرهای ایرانی است که نامش در کنار چهره های معروف دنیا چون خانم لورا مرسیه ، لیدی گاگا و بسیاری دیگر می آید. عدده ای موفقیت های صدف بیوتی را تنها محبوبیتش در قاب اینستاگرام و دو میلیون و هفتصد هزار دنبال کننده او می دانند؛ اما باید بدانیم موفقیت های صدف بیش تر و چشمگیرتر از این هاست. در ادامه با ریموژ همراه باشید.

موفقیت های صدف بیوتی _ تاثیر گذار ترین بیوتی بلاگر دنیا

مجله Forbes  یکی از مشهورترین مجله های آمریکاست که از سال ۱۹۱۷ هر دو هفته یکبار منتشر می شود. این مجله در یکی از نسخه هایش در سال ۲۰۱۹ عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر دنیا را به صدف بیوتی داده است. چندی بعد از انتشار این مطلب مجله Vogue نیز صدف بیوتی را نفر اول بین ۱۰ بیوتی بلاگر برتر دنیا قرار داد و جالب است بدانید رتبه دوم از ۱۰ بیوتی بلاگر لاکژری لوازم آرایش نیز به صدف تعلق گرفت.

موفقیت برند لورا مرسیر

خانم لورا، صاحب برند “Laura Merceier” است که در سال ۱۹۹۶ برند خود را با شعار “هر رنگ پوستی نیازمند محصولات با کیفیت است” تاسیس کرد و تا کنون توانسته جوایز بسیار زیادی در زمینه آرایش دریافت کند. بی شک می توان گفت عنوان موفق ترین زن در صنعت آرایش باید به او تعلق بگیرد.

خانم لورا مرسیر بارها اعلام کرده که صدف بیوتی یکی از بیوتی بلاگرهای مورد علاقه اوست. دراکثر ایونت های این برند از صدف به عنوان مهمان ویژه دعوت به عمل می آید و همچنین با ورود یک محصول جدید به کمپانی اش قطعا یک نمونه از آن را برای صدف هم ارسال می کند. این مورد را قطعا می توان به عنوان یکی از موفقیت های چشمگیر این بیوتی بلاگر جوان دانست که هر بلاگری در دنیا آرزوی آن را دارد.

مطلب مرتبط:  عادل در آستانه بازگشت، اگر صداوسیما بگذارد

صدف بیوتی در کنار لورا مرسیر

موفقیت در بیوتی کان

چند سالی است که یک همایش با عنوان بیوتی کان در شهر لس آنجلس برگزار می شود که اکثر چهره های مشهور دنیای آرایش و زیبایی در آن حضور پیدا می کنند. صدف بیوتی در سال ۲۰۱۹ جزو کسانی بود که به این همایش بزرگ دعوت شده بود و در کنار افراد بزرگ و نام آشنای این صنعت مثل هدی کتان ” (صاحب برند هدی بیوتی ) بر روی صحنه رفت. در این همایش صدف بیوتی دختر خواننده استیوهاروی چهره مشهور آمریکایی را آرایش کرد و در واقع این نوع آرایش را به حضار نیز آموزش داد. نکته جالب اینکه صدف هنگام حضور پیدا کردن در صحنه این همایش، علیرغم اینکه همایش مربوط به آمریکا بود و مهمانان این همایش اکثرا غیر ایرانی بودند، با جمله همیشگی خودش، یعنی “بچه ها سلام من برگشتم با یه آموزش دیگه…” وارد صحنه شد که به همین دلیل بیشتر از همیشه مورد لطف هواداران ایرانیش قرار گرفت.
صدف بیوتی در بیوتی کان

صدف بیوتی و ناسا

چندی پیش، صدف بیوتی و ۴۹ نفر دیگر برای رفتن به ناسا انتخاب شدند. در این تور ۳ روزه در ناسا توضیحاتی درباره نحوه ارسال راکت ها و تعداد آنها و فضانوردهایی که تا به امروز به فضا رفته اند داده شد. البته این ۵۰ نفر انتخاب شدند تا پرتاب یک راکت به ایستگاه فضایی را از نزدیک ببینند؛ چیزی که شاید خیلی ها آرزویش را داشته باشند. نکته جالب این قضیه، نحوه شرکت صدف در این تور بود. به این صورت که یکی از فالوورهایش لینکی برای او ارسال می کند و از او می خواهد تا در سایت ناسا و برای شرکت در این تور ثبت نام کند. صدف بیوتی هم به صورت اتفاقی این پیام را می بیند و درخواست شرکت در این تور را می دهد که مورد قبول ناسا قرار می گیرد. صدف بعد از انتخاب شدنش در این تور، با تعداد زیادی جایزه از پیشنهاد خوب فالوورش قدردانی کرد.

مطلب مرتبط:  کدام بازیگران ایرانی همسر خارجی دارند

صدف بیوتی در ناسا

صدف بیوتی و برند سیگما

صدف بیوتی مهمترین رویداد کاری خود را همکاری با کمپانی سیگما بیوتی “Sigma beauty” می داند. سیگما بیوتی یک برند آمریکایی است که جزو، یکی از معروف ترین برند های براش در دنیاست. این برند در سال ۲۰۰۹ شروع به فعالیت کرد و تا امروز توانسته دنبال کننده های بسیاری داشته باشد. همکاری سیگما و صدف بیوتی منجر به تولید یک ست براش با حک نام صدف بر روی آنهاست ، این پک شامل ۴ عدد براش کاربردی است که هم بتوان برای آرایش های روزانه و هم آرایش ها مناسبتی از آنها استفاده کرد.

لیدی گاگا و صدف بیوتی در یک قاب

لیدی گاگا برای معرفی محصول جدید خود که یک پالت سایه است،  از تعدادی اینفلوئنسر دعوت می کند تا همراه با آنها  محصول جدیدش را به دنیای آرایش معرفی کند. صدف بیوتی هم جز یکی از این اینفلوئنسرهای انتخابی او بود. لیدی گاگا این محصول جدید را با یک ویدئو جذاب با صدای خودش انتشار می دهد، که در آن بیوتی بلاگرها در حال آرایش با این پالت سایه هستند. پس از انتشار این ویدئو اکثر اینفلوئنسرها به صدف تبریک گفتند  و از او حمایت کردند. صدف پیش از این نیز کنار چهره های معروفی چون کیم کارداشیان، آناستازیا و … قرارداشته است.

سخن آخر
تمام آنچه در این مقاله آورده ایم بخشی از موفقیت های صدف در حوزه ی زیبایی و آرایش بود. صدف بیوتی هر روزبا تلاش بیشتر در مسیرش حرکت می کند تا به موفقیت دست یابد او می تواند یک الگوی خوب برای تمام کسانی که می خواهند بلاگر شوند باشد.

مطلب مرتبط:  امروز 26 سپتامبر - تولد سرنا ویلیامز - بازیکن و ستاره تنیس جهان

از نظر طرفدارانش آنچه توانسته صدف را تا این حد موفق کند ، صداقت و تلاش ویژه ی اوست. همه ی طرفدارانش همیشه صداقت او را تمجید می کنند و تلاش های بی وقفه اوانگیزه ای ست برای آنها، به امید موافقیت های روز افزون این بیوتی بلاگر پر طرفدار و تمام کسانی که با صداقت کار می کنند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید