نحوه برخورد در اولین دیدار با پسر مورد علاقه تان

0
1831
نکاتی در مورد نحوه برخورد در اولین دیدار با پسر مورد علاقه

آیا با شخص جدیدی آشنا شده اید و با او قرار ملاقات دارید؟ آیا هیجان زده هستید؟ قطعا هستید. کمی تنش عصبی دارید؟ البته. بنابراین چگونه با اضطرابی که در هنگام اولین دیدار به سراغ تان می آید مواجه خواهید شد؟ مثل همیشه حفظ شخصیت واقعی تان بهترین گزینه خواهد بود. این کار نه تنها باعث می شود که زمان خوبی را در قرارتان سپری کنید، بلکه شرایط را برای قرار دوم نیز محیا خواهد کرد. به یاد داشته باشید که برای به وجود آمدن قرار دوم باید به اندازه کافی تاثیرگذار باشید. باید و نبایدهایی وجود دارند که بهتر است هنگام مواجه با یک شخص جدید آنها را در ذهن داشته باشید. در ادامه این مقاله با نکاتی در مورد نحوه برخورد در اولین دیدار با پسر مورد علاقه تان آشنا خواهید شد.

 

یک خانم در حال صحبت کردن

صحبت کنید

هیچ کس اجبار را دوست ندارد. بنابراین اگر پسر مورد علاقه تان در یک رستوران دریایی با شما قرار می گذارد در حالی که شما ماهی دوست ندارید، و یا قرار است در یک کافه ملاقات کنید اما شما قهوه نمی نوشید، این مسئله را عنوان کنید. اگر بعد از نشستن و سفارش دادن این موضوع را بیان کنید کمی عجیب و ناخوشایند به نظر خواهد رسید. اگر از شما پرسید برای دسر، نوشیدنی و یا غذای اصلی چه چیزی دوست دارید، نگویید ” فرقی نمی کنه؛ هر چی تو بخوای!” چراکه رفتار کردن مطابق میل او دیگر واقعا قدیمی شده است.

 

یک زوج در حال صحبت کردن

لباس راحت بپوشید

بدون شک دوست دارید در اولین دیدار با فرد پسر علاقه تان به بهترین حالت ممکن به نظر برسید؛ اما از امتحان کردن لباس های جدید و یا بیش از اندازه تنگ بپرهیزید. چراکه قرار اول به اندازه کافی تنش زا است و پوشیدن یک لباس ناراحت، مثلا یک مانتو تنگ یا کفش و شلوار نامناسب، تنها این حالت را تشدید خواهد کرد. علاوه بر این، شما که دوست ندارید کمی پیاده روی دونفره رومانتیک را به خاطر کفش های پاشنه بلند تان از دست بدهید؟

 

یک خانم منتظر

وقت شناس باشید

بله، می دانیم که کمی دیر کردن، چاشنی کار به نظر می رسد؛ اما اگر در قرار اول سروقت حضور پیدا کنید تاثیر بیشتری خواهد داشت. آیا دوست دارید فرد مقابل تان دیر کند؟ احتمالا نه. پس خودتان هم به این موضوع پایبند باشید و به موقع در مکانی که مشخص کرده اید حضور پیدا کنید.

 

یک زوج در حال خندیدن در کافی شاپ

بیش از حد وسواس نداشته باشید

چه کسی دوست دارد وقت باارزشش را در اولین دیدار عاشقانه برای برس زدن موهایش در دستشویی، تمدید رژ لب و یا هر نیم ساعت یک بار نگاه کردن در آیینه از دست بدهد؟ قبل از قرار تا جایی که می توانید ظاهرتان را درست کنید؛ اما در حین ملاقات، تمرکز خود را به جای ظاهرتان بر روی مکالمه ای که با پسر مورد علاقه تان خواهید داشت بگذارید. همچنین برای آموزش یک آرایش مناسب برای اولین قرار ملاقات، می توانید اینجا کلیک کنید.

 

یک زوج شاد در حال صحبت کردن

موبایل را کنار بگذارید

این مورد واقعا مهم است: هر دو دقیقه یک بار چک کردن موبایل تان واقعا می تواند قرار را خراب کند. هیچ چیزی گستاخانه تر از زل زدن به صفحه موبایل، آن هم هنگامی که کسی با شما صحبت می کند وجود ندارد. قطعا اینستاگرام می تواند منتظر بماند تا شما از دیدارتان برگردید! هنگام قرار، شرح حالی در مورد قرارتان یا چیزهایی که می خورید آپلود نکنید و بدتر از آن، برای نظر خواهی از دوست تان تان، بدون آنکه فرد مقابل متوجه شود از او عکس نگیرید. این کارها کمی دور از ادب است و ممکن است نظر او را در مورد شما تغییر دهد.

 

یک زوج در حال نوشیدن قهوه و صحبت کردن

سوال بپرسید

یک راه مطمئن  وآسان برای ادامه گفت و گو، سوال پرسیدن است. سوال های معمول و کلی ( در مورد خانواده، شغل و یا سرگرمی های او) بپرسید. طبیعی است که در دیدار اول تمام جنبه های زندگی او را نشناسید؛ این سوال ها را ادامه دهید تا زمانی که هردوی شما برای مسائل مهم تری مانند سیاست، مذهب و غیره آماده شوید.

 

پرداخت صورت حساب در قرار ملاقات

پیشنهاد پرداخت صورت حساب را بدهید

راه حل مناسب این است که بعد از آوردن صورت حساب، قصد برداشتن آن را بکنید. اگر فرد مقابل تان اصرار کرد، پیشنهاد بدهید که پرداخت آن را تقسیم کنید. اگر این پیشنهاد را می دهید، باید واقعا برای پرداخت آن آماده باشید! البته توجه داشته باشید که افراد باهم تفاوت دارند؛ بعضی از آقایان این حرکت شما را تحسین کرده و بعضی دیگر، توهین به خود تلقی می کنند. پس اگر احساس کردید خیلی از این کار خوشش نیامد، پافشاری نکنید.

 

یک خانم در حال پیام دادن

بعد از قرار، کمین نکنید

اگر ساعات خوبی را در ملاقات تان سپری کرده اید و دوست دارید همان شب، آخر وقت و یا روز بعد پیامی به او بدهید، جلوی خودتان را نگیرید. اما از انجام کارهایی مانند لایک کردن عکس های اینستاگرام، به خصوص عکس هایی که مدت زیادی از گذاشتن آن ها می گذرد، بپرهیزید.

 

یک زوج شاد در دیدار اول

مثبت باشید

اهمیتی ندارد چقدر روز بدی را در محل کارتان پشت سر گذاشته اید، یا سرویس رستورانی که در آن قرار دارید تا چه اندازه مزخرف است و یا فیلمی که تماشا می کنید بد است. هنگام شناختن یک فرد جدید تا جایی که می توانید مثبت باشید. این کار باعث می شود اضطراب فرد مقابل تان نیز کاهش پیدا کند؛ چراکه مطمئنا او سعی می کند شما متوجه اضطرابش نشوید و با این کار، بودن در کنار شما برایش راحت تر، جذاب و سرگرم کننده خواهد بود.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید