چگونه با یک دختر چت کنم؟ نحوه پیام دادن به دخترها

0
307
Handsome young man in casual wear smiling and using his smart phone while sitting in the kitchen at home

ین روز ها با آمدن پیام رسان های آنلاین مثل واتساپ و تلگرام بیشتر از هر زمان دیگر ارتباط برقرار کردن با افراد آسان شده است ، همچنین می توانید در پیام دادن به دخترها  از تکنیک هایی استفاده کنید که قطعا کمک های زیادی به شما برای برقرار کردن ارتباط با یک دختر می کند.

شروع صحبت با یک دختر در چت

همه ما می دانیم که در زندگی مدرن امروز، روش های دوست یابی بسیار تغییر کرده پس همه ی آقایان باید نحوه پیام دادن به دخترها را خوب بدانند تا بتوانند به خوبی با یک دختر ارتباط برقرار کنند. اما برای شروع چت با یک دختر بهتر است تا علایق مشترک خودتان را با او بشناسید و درباره ی آن باهم صحبت کنید. اما چگونه؟

برای مثال عکس پروفایل دختر در یک کافه  است اتفاقا شماهم حسابی  اهل کافه و رستوران رفتن هستید. می توانید در چت با او درباره کافه مورد علاقه اش بپرسید و سر صحبت را باز کنید و با حرف زدن درباره ی کافه های مختلف شهرتون مکالمه را پیش ببرید.

یکی از نکات مهم پیام دادن به دخترها این است که از او بخواهید تا بیشتر درباره ی خودش توضیح دهد تا شما بتوانید به شخصیتش پی ببرید. اکثر افراد از صحبت کردن راجب خودشان لذت می برند. پس نیاز داریم تا شما یک شنونده خوب باشید.

پیام دادن به دخترهاچگونه مکالمه را صمیمانه کنیم؟

برای اینکه کمی فضای چت را صمیمی تر کنید بهتر است آیدی اینستاگرام خود را برایش ارسال کنید و از او بخواهید اگر تمایل دارد شما را در اینستاگرام دنبال کند. این پیام رسان به شما کمک می کند تا تصاویر بیشتری از یکدیگر ببینید  و شخصیت او را بهتر بشناسید چرا که صفحه هر فرد در فضای مجازی معرف شخصیت اوست شما به راحتی می توانید گرایش های او، علاقمندی هایش و نوع پوشش او را بفهمید.

مطلب مرتبط:  چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟ کاربردی ترین روش ها و راهکارها

اگر او شما را در اینستاگرام فالو کرد مطمئن باشید که راهتان را درست رفتید، چرا که به شما اجازه داده شده تا به فضای شخصی تری راه پیدا کنید پس خوشحال باشید. حال شما در لیست دوستان او قرار دارید پس میتوانید برای او موزیک و ویدیو های بامزه ارسال کنید و رابطه را صمیمی تر ادامه دهید. همچنین می توان گفت شما قدم اول را برداشته اید و نیاز دارید فقط کمی بیشتر توجه دختر را جلب کنید. در ادامه با ریموژ همراه باشید تا با نکاتی درباره پیام دادن به دخترها بیشتر آشنا شوید.

پاسخ های یک کلمه ای ندهید

در یک مکالمه صمیمی هیچ چیز بد تر از این نیست که از پاسخ های یک کلمه ای یا به نوعی همان از سر باز کنی استفاده کنید. پاسخ های یک کلمه ای مکالمات را کشته و کم کم آن را از بین می برد. شما باید بتوانید بحث را جذاب کنید.

اعتماد به نفس داشته باشید

حواستان باشد نباید خودتان را خیلی هم مشتاق و نیازمند به محبت او نشان ندهید، چرا که این ویژگی به هیچ عنوان جذابیتی برای یک دختر ندارد. در پیام دادن خیلی عجله نکنید برای شروع یک ارتباط نیاز نیست که شما در روز چندین مرتبه پیام دهید، البته این کانلا بستگی به شما و میزان صمیمت رابطه تان دارد.

حرف زدن با تلفنبه اندازه تعریف و تمجید کنید

برای این که بتوانید مهرتان را در دل کسی بیاندازید کافی است کمی از او تعریف کنید، اما باید بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. تعریف و تمجیدهای شما باید بسیار کم رنگ و در میان بحث های شما نهفته باشد.

مطلب مرتبط:  آشنایی با روش های کاهش استرس روز اول دانشگاه

سعی کنید درباره ی ویژگی های شخصیتی  او تعریف کنید برای مثال به او بگویید دختر پرشور و هیجانی است و انرژی مثبتی دارد. تعریف درباره ی ویژگی های ظاهری افراد مثل اندام، حالت لب ها و رنگ چشم ها در شروع رابطه تا حدودی زیاده روی محسوب می شود، پس بهتر است با احتیاط عمل کنید.

چگونه سوال های شخصی بپرسیم؟

برخی از آقایان در پرسیدن سوالات شخصی کمی زیاده روی می کنند و این موضوع می تواند طرف مقابل را به شدت آزار دهد. سوالات شخصی را عاقلانه انتخاب کنید. سوالاتتان را پشت سر هم نپرسید، همچنین از پرسیدن سوالاتی مربوط به روابط گذشته افراد پرهیز کنید.

چگونه او را به یک شام دعوت کنیم؟

در هر رابطه ای اولی ها کمی دلهره آور است، برای اولین بیرون رفتن با یک دختر باید چه کنیم؟

اگر نمیخواهید مستقیم از او دعوت کنید ما به شما یک ترفند پیشنهاد می کنیم کافی است یک سوال از او بپرسید، این سوال می تواند در باره ی خودتان یا هر موضوع دیگری باشد، به او بگویید اگر بتوانی سوال را درست جواب دهی یک شام مهمان من هستی، به این روش شما درخواستتان را برای شام در قالب شوخی بیان کردید و  می توانید بازخورد این مکالمه را دریافت کنید. اگر دختر علاقه ای به بیرون رفتن با شما داشته باشد حتما درخواست شما را می پذیرد.

خودتان باشید

اگر تمام موارد بالا را به خوبی طی کردید و یک قرار دو نفره خوب را هم کنار هم گذراندید، حال وارد یک رابطه درست شده اید پس فقط کافی است خود واقعیان باشد تا شما را باور کند. اگر بخواهید خودتان را با کلاس تر یا باهوش تر نشان دهید قطعا اعتباری کسب نمی کنید، چرا که اصالت هر کس خود واقعی اوست، اگر شما خود واقعیتان را باور نداشته باشید چگونه توقع دارید تا دیگران شما را باور داشته باشند؟

مطلب مرتبط:  راهنمای خرید کادو برای پسرها - ایده های انتخاب هدیه مناسب برای یک پسر

سخن آخر

معمولاهمه ی خانم ها جذب مردانی می شوند که به ظاهرشان توجه می کنند و می توان گفت جز دسته ی خوش پوش ها محسوب می شوند، پس به خودتان توجه کنید تا در مرکز توجه قرار بگیرید. خانم ها به مردان راستگو، باهوش، مهربان و خوش خنده نیز بسیار تمایل دارند، پس برای ایده آل بودن برای خودتان بیشتر وقت بگذارید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید