نکات آرایش صورت برای موی بلوند – توصیه های آرایش مناسب موی روشن

0
3475
یک خانم با موی روشن

بعضی رنگهای آرایش، چهره ی خانم هایی با رنگ موی بلوند را بسیار تند کرده و برخی دیگر باعث رنگ پریدگی آن ها می شود. برای داشتن آرایش مناسب با موی روشن و حفظ زیبایی طبیعی، نکات آرایشی مخصوص افرادی با موی بلوند را دنبال کنید.

متخصصین زیبایی بر این باورند که رنگ های ملایم تر برای افرادی با موی بلوند مناسب تر هستند. برای گونه ها و لب ها از صورتی یا هلویی روشن استفاده کنید. رنگ گلی برای لب ها بسیار مناسب خواهد بود. افراد بلوند می توانند از رژ لب قرمز با تناژ آبی یا پرتقالی استفاده کنند که تناژ پرتقالی برای افرادی با پوست تیره مناسب تر است.

آرایش مناسب موی روشن

آرایش صورتی با موی بلوند

آرایش افرادی با موی روشن و بلوند باید روشن و طبیعی باشد. سایه چشم بژ یا صورتی، رژگونه های گلسرخی و استفاده از یک برق لب بیرنگ، تمام آن چیزی است که شما برای آرایش روزانه نیاز دارید. به جای استفاده از ریمل سیاه از یک ریمل قهوه ای استفاده کنید.

آرایش نقره ای با موی بلوند

برای یک شب خاص، سایه های نقره ای و خاکستری را امتحان کنید. از یک سایه ی خاکستری کم رنگ برای داخل پلک و یک سایه ی خاکستری تیره تر را برای اطراف آن استفاده کنید. برای زیر چشم ها، از یک خط نقره ای براق و برای بالای چشم از یک خط نقره ای تیره استفاده کنید. رنگ رژ گونه و رژلب مرجانی که خیلی هم براق نباشد تمام چیزی است که شما برای آرایش خود نیاز دارید.

مطلب مرتبط:  چگونه از پنکیک برنز استفاده کنیم؟ راهنمایی کامل استفاده از پنکیک برنز

یک خانم با موهای روشنهمه ی افراد بلوند مثل هم نیستند

خانم هایی که بلوند نقره ای هستند برای آرایش خود باید از رنگ های سرد و خنک استفاده کنند. رنگ های سبز، خاکستری مایل به قهوه ای و نقره ای در این حالت بهترین گزینه برای چشم ها هستند. این افراد باید رنگ های برنز و مسی را کناربگذارند. برای لب ها هر رنگی با تناژ صورتی مناسب است و استفاده از رژلبی قرمز با تناژ آبی انتخاب بی نظیری است. از رژلب های مایل به نارنجی جدا خودداری کنید.

بلوندهای عسلی یا کاراملی که دارای پوستی با تناژ طلایی هستند باید از رژلب قرمز آلبالویی یا رژلب با رگه های طلایی استفاده کنند. بلوندهای عسلی بورتر، از طیف وسیع تری از رنگ ها می توانند استفاده کنند و تقریبا همه ی رنگ ها برای آن ها مناسب است البته رنگ قرمز با تناژ آلبالویی یا آبی، از قرمز مناسب تر است.

بلوندهای طلایی یا قرمز برای آرایش چشم ها می توانند از سایه های بنفش تیره استفاده کنند و رژلب هلویی بهترین انتخاب است.

در نظرگرفتن رنگ چشم

برای آرایش چشم های افرادی با موی روشن و بلوند که چشمان آبی دارند، توصیه شده که از رنگ های سرد مانند خاکستری، نقره ای و آبی فولاد مانند استفاده کنند. هم چنین بهتر است برای چشم های قهوه ای، رنگ های قهوه ای و قرمز مایل به ارغوانی استفاده شود و ابروها نیز نسبت به رنگ مو باید یک درجه تیره تر باشند. وقتی که آرایش صورت خود را انتخاب می کنید حتما باید به رنگ چشم و پوست خود توجه کنید. اگر پوست برنز و تیره دارید از رنگ های خاکی استفاده نمائید. افراد بلوند با پوست رنگ پریده نباید از سایه های روشن استفاده کنند زیرا بی روح به نظر می رسند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید