نکات آرایش چشم که تاکنون نشنیده اید – معرفی ۷ ترفند آرایشی چشم

0
3348
نکات آرایش چشم و ترفندها

به عنوان یک هنرمند آرایشگر، آموختن بعضی تکنیک ها و پرورش استعدادهایم سال ها از من زمان برده است. در طول این زمان چند نکته را یاد گرفته ام که به من این امکان را داده که در کارم موثرتر باشم. یاد گرفته ام برای داشتن یک آرایش زیبا و طبیعی، لزوما نباید یک آرایشگر حرفه ای بود. دانستن نکات آرایش چشم ، نه تنها از هدر رفتن وقت شما جلوگیری می کند، بلکه باعث می شود نتیجه آرایش تان بسیار جذاب تر باشد.

نکات آرایش چشم

ریختن قطره چشم در ریمل برای باز شدن گلوله ها

گلوله های ریمل را باز کنید

من به شدت طرفدار این هستم که باید ریمل را هر ماه تعویض کرد؛ با این حال، بعضی اوقات تنها چیزی که در دسترس است، یک تیوب پر از گلوله است که بارها قصد کرده بودیم آن را عوض کنیم. اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید تنها مقدار کمی قطره چشم، ترجیحا برند وایزین ، در ریمل خود بریزید. این کار گلوله ها را باز می کند و ریمل تان مثل روز اول کار خواهد کرد تا زمانی که فرصت کنید و آن را جایگزین کنید.


استفاده از کارت ویزیت به عنوان شابلون آرایش چشم

استفاده از کارت ویزیت به عنوان شابلون چشم

یکی از نکات آرایش چشم که در مدرسه آرایشگری آموختم این است. وقتی دلم یک سایه هیجان انگیز می خواهد، از یک کارت ویزیت استفاده می کنم و با آن خطوط دقیق تری با سایه می کشم. این ترفند برای کشیدن سایه چشم گربه ای هم عالی عمل می کند.


کشیدن خط چشم نامرئی

خط چشم نامرئی

در تلاش همیشگی برای نمایش مژه هایی بلندتر و پرپشت تر ، ترفند بسیار آسانی ما را در رسیدن به این هدف کمک می کند. این روش که اغلب خط چشم نامرئی نامیده می شود، روشی است که در آن خط چشم را به جای پشت مژه ها، درون خط اشک پلک بالایی می کشیم تا مژه ها را پرپشت تر جلوه دهیم. تصویر سمت چپ یک چشم را بدون خط چشم نامرئی نشان می دهد (بالا) و یکی را با خط چشم نامرئی (پایین). با اینکه تفاوت اندک است، ظاهر کلی، تغییر زیادی کرده است. همچنین از این ترفند برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها نیز می توان استفاده کرد.

مطلب مرتبط:  جلوگیری از ریختن خط چشم با بکارگیری 8 روش ساده و کاربردی

سایه چشم درخشان

سایه چشمی که می درخشد

تا حالا شده سایه چشم براق بخرید و وقتی از آن استفاده می کنید متوجه شوید به هرچیزی شبیه است جز براق؟ راهکارش این است که پیش از زدن سایه، روی تمام سطح پلک خود را کرم پودری به رنگ کرم بزنید. این کار باعث می شود رنگ واقعی سایه روی پلک تان نمایان شود. برای دستیابی به نتیجه حرفه ای تر، می توانید از کانسیلر هم کمک بگیرید.


اسفنج تخم مرغی بیوتی بلندر

ایربراش کردن بدون ایربراش

بیوتی بلندر یک پد آرایشی چندبار مصرف است که مخصوص استفاده آسان و درست کرم پودر است. این پد اثری مشابه ایربراش بر روی شما می گذارد و هیچوقت مثل ایربراش روی پوست شما رگه باقی نمی گذارد. سریع و موثر بوده و تمیز کردنش آسان است و تا زمانی که نیاز به تعویض پیدا کند، ماه ها با قدرت کار می کند.


گرم کردن فر مژه با سشوار

فرمژه را گرم کنید

این هم یکی از نکات آرایش چشم است که کمتر کسی از آن خبر دارد. قبل از استفاده از فرمژه فلزی خود، سشوار را به مدت ۳-۴ ثانیه به سمت آن بگیرید. اثری که داغ کردن فرمژه به این آرامی روی مژه های شما می گذارد شبیه اثری است که اتوی مو روی موهای شما دارد.


زدن پودر بچه به مژه ها

به مژه هایتان پودر بزنید

کمی پودر بچه روی مژه هایتان قبل از ریمل زدن باعث افزایش ضخامت مژه ها می شود. تنها یک مقدار جزئی پودر، قبل از چند لایه ریمل تفاوت چشمگیری در ضخامت مژه هایتان به وجود خواهد آورد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید