نکات انتخاب بهترین لباس عید مردانه برای مهمانی های سال نو

0
2905
استایل یک آقا با لباس عید مردانه و پاپیون

اگر موقعی از سال باشد که بخواهید در آن لباس رسمی بپوشید موقعی مناسب تر از شب عید و سال نو نیست. خیلی از مردم دوست دارند در این مراسم کارهای متنوعی انجام دهند اما اگر به مهمانی می روید بهترین زمان است که جذاب ترین استایل خودتان را داشته باشید. در اینجا با چند ایده برای ست لباس عید مردانه آشنا می شوید تا استایلی مناسب این شب برای خودتان آماده کنید و به استقبال سال نو بروید.

نکاتی برای انتخاب لباس عید مردانه


مهمانی را بشناسید

استایل یک آقا با کت و شلوار قهوه ایاگر به یک مهمانی رسمی برای شب عید دعوت شده اید حتما پرس و جو کنید تا مطمئن شوید که آیا مهمانی رسمی است یا خیر. مسلما شما نمی خواهید با استایلی غیررسمی به یک مجلس شام رسمی، هتل مجلل یا هر مراسم رسمی دیگری بروید. اگر نمی دانید چطور لباس بپوشید از روی مکان و زمان مراسم حدس بزنید. اگر به نظر می رسد یک مهمانی کاملا رسمی و مجلسی در پیش دارید، کت و شلوار بپوشید و کراوات مشکی بزنید.


با هزینه های کم، استایلی مجلسی داشته باشید

استایل یک آقا با پاپیون داشتن استایل مجلسی لزوما به صرف هزینه های زیاد نیاز ندارد. می توانید این کار را با هزینه ی کم نیز انجام دهید. اندازه ی مناسب لباس شما مهم ترین نکته در این مورد است و باید از آیتم های کلاسیک استفاده کنید. یک کت و شلوار بد فرم و بد قواره فارغ از برند آن که شاید خیلی هم معتبر باشد گزینه ی مناسبی نیست. همیشه کت و شلوار فیت با اندازه ی صحیح بهتر و شکیل تر است و باز هم برند آن اهمیتی ندارد. سعی کنید همه چیز را از کت و پیراهن گرفته تا شلوار با اندازه ی مناسب تهیه کنید؛ کفش ها همیشه واکس خورده بوده و به طور کلی همه چیز از جمله موهای شما تمیز و مرتب باشد. از رنگ های کلاسیک بهره ببرید؛ یک تاکسیدوی سفید و مشکی یا یک کت و شلوار مشکی، خاکستری یا آبی تیره؛ یک پیراهن مردانه ی سفید به همه ی این لباس ها می آید که احتمالا در حال حاضر آن ها را در کمد خود دارید و اگر ندارید باید بخرید.

مطلب مرتبط:  برای عید چه لباسی بپوشیم؟ آیتم های مناسب یک استایل جذاب در عید

مجالس رسمی

استایل دو آقا با کت و شلواراگر به مجلس شام دعوت شده اید یا حتی بلیط یک کنسرت خوب را رزرو کرده اید در حقیقت به یک مجلس رسمی می روید. ست لباس رسمی خود را مخصوصا برای مجلس شام بیرون بیاورید. اگر به یک مجلس رسمی می روید اما لزوما مجلس پلوخوری با کراوات مشکی نیست می توانید یک بلیزر مخمل به همراه شلوار بپوشید و یک پیراهن سفید مجلسی یا حتی یک پلیور یقه اسکی ساده به تن کنید که استایل شما را رسمی خواهد کرد و در عین حال نیز شما را گرم نگه می دارد. کفش را فراموش نکنید. اگر قصد خرید کفش نو ندارید سعی کنید از کفش های مجلسی مشکی رنگی که دارید استفاده کرده و آن ها را تمیز کنید. سعی کنید کفش های غیر رسمی خود را در خانه بگذارید و مدل کفش هایی انتخاب کنید که آکسفورد یا دربی باشد، مدل هایی که مجلسی تر هستند.


لباس رسمی برای رفتن به عید دیدنی

استایل یک آقا با کت و شلوار طوسی کمرنگتمام ترکیب هایی که به آن ها اشاره کردیم برای مراسم و مجالس رسمی مناسب بودند. اما اگر بخواهید با شریک زندگی خود به دید و بازدید عید بروید، باز هم همه چیز بستگی به این دارد که کجا می خواهید بروید؛ اما یک دست کت و شلوار هیچ وقت شما را سرافکنده نمی کند. نیازی نیست به اندازه ی تاکسیدو رسمی باشد، کراوات هم اجباری نیست اما یک کت تک و شلوار با کفش های مجلسی ترکیب خوبی می شود و برای اغلب مهمانی های عید دیدنی مناسب است. رنگ های ساده، گزینه های مناسبی برای این لباس ها به شمار می روند؛ اما اگر خواستید کمی رنگ و لعاب به لباس های خود اضافه کنید، رنگ های جگری یا زرشکی استایل شما را متمایز و در عین رسمی می کند.


گردش با دوستان در شب سال نو

استایل یک آقا با کت چرمشب سال نو همیشه زمانی است که آن را یا با عشق خود سپری می کنید یا با خانواده و یا در مهمانی به سر می برید. اما اگر در حال حاضر با کسی نیستید یا به مهمانی دعوت نشده اید، یک گردش شبانه با جمعی از دوستان می تواند برنامه ی خوبی باشد. باید بهترین استایل خود را عملی کنید بدون اینکه زیاده روی کرده باشید، پس این بار هم یک دست کت و شلوار گزینه ای عالی به شمار می رود. این که همه ی شما یک نوع لباس بپوشید ایده ی جالبی خواهد بود. اگر فکر می کنید کت و شلوار خیلی رسمی است، می توانید از یک بلیزر به همراه شلوار جین تیره استفاده کنید و زیر کت خود یک لباس بافتنی مثل پلیور و پیراهن یک رنگ بپوشید.

مطلب مرتبط:  روش هایی برای داشتن یک استایل جدید - چگونه ظاهری متفاوت داشته باشیم

بعضی از افراد رسم دارند که شب سال نو را در کافه ی محله ی خود جشن بگیرند. اگر شما هم قصد دارید این کار را انجام دهید، نیازی نیست لباس رسمی بپوشید مگر اینکه کافه ی محل شما به اندازه ی کافی شیک و مجلسی باشد. استایلی راحت و تر و تمیز گزینه مطلوبی است که شما را خوش تیپ می کند و در عین حال زیاده از حد رسمی هم نیست. سراغ یک شلوار جین، پلیور و کت رفته و آن را با یک جفت کفش یا کتانی های مجلسی ست کنید.


مهمانی شب سال نو در خانه

استایل یک آقا با پلیور صورتی و شلوار ط.سی

چه راهی بهتر از شروع سال نو با مهمانی های خانگی سراغ دارید؟ اینکه بیرون نمی روید دلیل نمی شود خوش تیپ نباشید پس باید به بهترین شکل برای مهمانی خانگی آماده شوید. مهمانی های خانگی با هم متفاوت اند و شامل مهمانی هایی می شود که چند نفر از دوستان و اعضای خانواده دور هم جمع می شوند و تلویزیون نگاه می کنند و بازی می کنند و منتظر تحویل سال می مانند، تا مهمانی هایی که موزیک بلند و جو رقص و مهمانی بر آن حاکم است و گاه حتی لحظه تحویل سال فراموش می شود! همه چیز بستگی به سن و سلیقه خودتان دارد. در اینجا بر اساس سن آن را طبقه بندی می کنیم.

مهمانی های مخصوص ۲۰ ساله ها – می توانید استایل راحتی داشته باشید. یک شلوار جین به همراه یک پیراهن چهارخانه معمولی، یا تیشرت مجلسی یا ژاکت یا پلیور بپوشید. وقتی در خانه فرد دیگری هستید کفش زیاد اهمیتی ندارد بنابراین کتانی های مورد علاقه تان خوب خواهد بود یا اگر می خواهید رسمی تر باشید کفش های بروگ تان را بپوشید.

مطلب مرتبط:  نکاتی برای انتخاب و خرید عینک آفتابی مردانه مناسب

مهمانی های مخصوص ۳۰ ساله ها – طبیعتا استایل تان باید پخته تر و رسمی تر باشد؛ بنابراین کتانی های مجلسی یا بروگ بپوشید و از پوشیدن کفش های ورزشی خودداری کنید. بقیه لباس هایتان هم می تواند معمولی باشد مثلا یک بافتنی ساده را با شلوار جین، پیراهن یا شلوار کتان ست کنید. اگر می خواهید کفش هایتان را در بیاورید جوراب های تمیز و شیک بپوشید.


بهترین لباس عید مردانه برای دورهمی خانوادگی

استایل یک آقا با کراوات سورمه ایبعضی افراد شب سال نو را در کنار خانواده می گذرانند و پس از تحویل سال، هر خانواده به خانه دیگری می رود و به دید و بازدید می پردازند. در این مواقع هم نیازی به پوشیدن لباس رسمی ندارید. در چنین جمع هایی از تمام سنین حضور دارند، پیر و جوان، و دستوری برای پوشیدن لباس خاصی وجود ندارد؛ بنابراین یک پلیور یا سوئیشرت با یک پیراهن یا تیشرت زیر آن کفایت می کند. نکته کلیدی این است که تیپ تان می بایست بدون اینکه زیاده روی کرده باشید رسمی باشد. مسن ترها شما را خوش تیپ و خوش پوش خواهند دید و جوان ترها به شما به چشم یک فرد عصا قورت داده و کسل کننده نگاه نمی کنند.


ایده هایی برای لباس عید مردانه مجلسی

کت و شلوار؛ گزینه کلاسیکی برای ست لباس عید مردانه می باشد. یک کت و شلوار اندازه و فیت را به همراه یک پیراهن مردانه تازه اتو خورده بپوشید. برای کلاسیک کردن بیشتر لباس تان می توانید از آیتم هایی مثل کراوات، دستمال جیبی و دکمه سرآستین استفاده کنید.


ایده هایی برای لباس عید مردانه غیررسمی

پوشیدن یک پیراهن با شلوار جین، یک ایده جذاب برای ست کردن لباس عید مردانه می باشد؛ خصوصا زمانی که می خواهید استایلی غیررسمی و شیک و تمیز داشته باشید، یا اگر مهمانی شبانه خودمانی و راحتی دارید از یک تیشرت مجلسی، بافت یا ژاکت استفاده کنید.

هر چه می پوشید سعی کنید بهترین باشید و سال نوی تان را با استایلی خاص و متفاوت آغاز کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید