نکات مهم انتخاب لباس ولنتاین برای درخشیدن در قرار عاشقانه

0
747
استایل یک خانم با لباس ولنتاین

ولنتاین، یک شب خاص برای عشاق است و اکثر افراد با وسواس خاصی به سراغ این شب می روند و برای هر لحظه ی این شب برنامه ای دارند؛ از خریدن کادوی ولنتاین گرفته تا انتخاب لباس ولنتاین و …

طبق نظر سنجی ای که انجام دادیم تا ببینیم افراد چه جاهایی را برای گذراندن ولنتاین ترجیح می دهند، پاسخ های متفاوتی به دست آوردیم. بعضی افراد رفتن به رستوران را اصلا پیشنهاد نمی دهند و معتقدند که برای غذا خوردن در رستوران، ولنتاین بدترین شب سال است. بعضی ها می گویند شاید بد نباشد که غذاهای آماده تهیه کنند و غذا را در پیک نیک یا خانه صرف کنند. این وقت از سال برای پیک نیک در پارک عالی است.

در ادامه در پاسخ به اینکه هر فرد در قرار اول خود چه لباسی پوشیده است، به موارد مختلفی اشاره شده است. بعضی ها لباس قرار اول را به خاطر نداشتند و بعضی ها به دلیل خاص بودن آن لباس مانند لباسی پلنگی، کاملا به خاطر داشتند که چه چیزی پوشیده بودند. حتی بعضی ها عطری را که در قرار اول زده بودند نیز به یاد داشتند. اگر با یکی از افرادی که در اپلیکیشن های مختلف و فضای مجازی با او دوست شده اید قرار دارید یا می خواهید با استایل جدیدی به دیدار فرد جدید زندگیتان بروید می توانید از این لباس ها در این روز و در هر روز سال استفاده کنید.

نکات مهم انتخاب لباس ولنتاین

نکته اول

استایل یک خانم با رژ لب قرمز برای ولنتاینلازم نیست حتما برای ولنتاین قرمز بپوشید؛ اما می توانید از این رنگ به انواع دیگر استفاده کنید. مثلا در رژگونه یا رژلب می توانید از رنگ های رمانتیک مثل قرمز برای ایجاد شور و حرارت استفاده نمائید. البته بهتر است زیاده روی نکرده و خیلی چشمگیرش نکنید، هرچه رمانتیک تر و ملایم تر باشد بهتر است. یک دامن شلواری، کفش یا کیف قرمز هم ایده ی خوبی است. می توانید سری به فروشگاه های وینتیج بزنید تا شال گردن طرح دار و قرمز جذابی پیدا کنید.

مطلب مرتبط:  شلوار مام استایل چیست ؟ تمام آنچه باید در مورد شلوار جین مام استایل بدانید

 

 

 

نکته دوم

لباس سرهمی قرمز برای ولنتاینسعی نکنید چیزی بپوشید که فکر می کنید طرف مقابل شما دوست دارد بپوشید؛ اگر در قرار ملاقات تان چیزی بپوشید که مردها دوست دارند خانم ها بپوشند، به جایی نمی رسید. اما لباس هایی هستند که آقایان را گیج می کنند، مثل لباس سرهمی.

 

 

 

 

نکته سوم

استایل یک خانم با لباس گیپور قرمزبه عقیده ی بعضی از طراحان، برش های باز داخل لباس و قرار گرفتن یک لایه تور روی بخش های خیلی باز پیراهن، برای قرار اول و آن هم در روز ولنتاین بسیار مناسب است.

 

 

 

 

نکته چهارم

استایل یک خانم با لباس گیپور قرمزچیزی که اصلا در یک شب رمانتیک جالب نیست، لباسی است که خیلی بسته و پوشیده باشد. بنابراین لباس ولنتاین شما باید کاملا فیت باشد و به شما احساس خارق العاده ای بدهد. در عین حال لباسی انتخاب کنید که هم در آن راحت باشید و هم نشان دهد تلاش خود را فارغ از اینکه طرف قرارتان زن است یا مرد کرده اید؛ به همین سادگی.

 

 

 

نکته پنجم

استایل یک خانم با لباس قرمزمتناسب با جایی لباس بپوشید که می خواهید بروید؛ اگر به کنسرت می روید شلوار جین کاملا مناسب است اما برای یک شام رمانتیک کمی حس بی اهمیتی فرد را القاء می کند. به همین ترتیب اگر می خواهید به کوهنوردی بروید کفش پاشنه بلند خود را در خانه بگذارید. اگر قرار است به قراری بروید که طرف خود را نمی شناسید و به قولی قرار اول تان است، همراه داشتن یک کیف کوچک و پوشیدن یک کت و عوض کردن کفش ها به معنای این نیست که می خواهید شب را با او سپری کنید. به این معنی است که یک خانم مبتکر و خوش فکر هستید.

مطلب مرتبط:  چگونه قد بلند دیده شوید ؟ روش انتخاب لباس برای قد بلند دیده شدن

جدا از لباس ولنتاین باید نکات اخاقی را هم در نظر داشته باشید. گوشی خود را در خانه بگذارید و یا حداقل تمام شب را به چک کردن آن نگذرانید. گوشی را در ماشین یا حداقل زیر میز بگذارید. گذاشتن آن کنار بشقاب روی میز جرزنی محسوب می شود. سعی نکنید با رفتن بی خودی به دستشویی اینستاگرام خود را چک کنید. زمان و توجه کامل شما بهترین هدیه ای است که می توانید به کسی در روز ولنتاین بدهید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید