نکاتی برای پوشیدن پیراهن چهارخانه مردانه در فصل زمستان

0
1801
روش هایی برای پوشیدن پیراهن چهارخانه مردانه

آیا از پوشیدن پیراهن چهارخانه مردانه در فصل زمستان مطمئن نیستید و تصور می کنید این پیراهن ها فقط برای تابستان مناسب اند؟ باید بدانید که اصلا اینطور نیست. با چند ترفند جذاب ساده می توانید این پیراهن های پرطرفدار را در زمستان هم بپوشید. در ادامه این مقاله با تمام نکاتی که باید در این مورد بدانید آشنا خواهید شد.


آشنایی با پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن های چهارخانه مردانه در رنگ بندی های مختلفی وجود دارند. این آیتم های پرطرفدار برای داشتن یک استایل رسمی و همچنین ساده و روزمره، بسیار مناسب هستند. پیراهن چهارخانه مردانه را می توانید به راحتی با بارانی یا کت های زمستانی کوتاه یا بلندتان ترکیب کنید. اضافه کردن این آیتم به کمد لباس تان می تواند کمی محبوبیت یا مفهوم بیشتری به ظاهر کلی شما ببخشد.


بهترین پیراهن چهارخانه مردانه برای زمستان

قبل از اینکه به ترکیبات مختلف و استایل کردن این طرح مطلقا کلاسیک برای پاییز و زمستان بپردازیم، بهتر است با محبوب ترین پبراهن های چهارخانه مردانه آشنا شوید.


پیراهن چهارخانه سفید مشکی

پیراهن مردانه چهارخانه سفید مشکیپیراهن های چهارخانه به راحتی با استایل های مختلف ست می شوند. آنها برای داشتن یک ظاهر غیررسمی و در عین حال شیک برای رفتن به یک دورهمی یا برای گذراندن یک روز پرآرامش در اطراف شهر گزینه بسیار مناسبی هستند. به طور کلی فرقی ندارد که قصد دارید کجا بروید؛ واقعا نمی توانید با یک پیراهن چهارخانه سفید و مشکی مرتکب اشتباه شوید. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در یک محیط کاری غیررسمی کار کنید، یک پیراهن چهارخانه سفید و مشکی برای محل کارتان گزینه مناسبی خواهد بود.


پیراهن چهارخانه قرمز

پیراهن چهارخانه قرمز مشکیاز میان تمام رنگ های مختلف پیراهن های چهارخانه، پیراهن چهارخانه قرمز و مشکی یا قرمز و سرمه ای، جزو گزینه هایی است که حتما باید در کمد لباس تان داشته باشید. این یک ترکیب رنگی است که هرکسی به یک پیراهن چهارخانه فکر می کند فورا به آن می رسد، و پرطرفدارترین رنگ این مدل پیراهن ها می باشد. این پیراهن جذاب خود را با یک کت چرم مردانه جذاب و یک جفت کتونی ست کنید. این ترکیب این شانس را به شما خواهد داد که با بافت ها و پارچه های مختلف مانند پارچه شطرنجی و چرم بازی کنید.


پیراهن شطرنجی پشمی

پیراهن مردانه شطرنجی سبز و سورمه ایپیراهن های شطرنجی گزینه بسیار مناسبی برای زمستان هستند. زمانی که دما پایین می آید وقت آن است که تمام وسایل گرمایشی تان را رو کنید! منظورمان پارچه های گرمی مانند پیراهن های شطرنجی پشمی و فلانل که نوعی پارچه پشمی ظریف است، می باشد. یک عنصر همیشگی در کمد لباس طرفداران مد در سراسر جهان، پیراهن شطرنجی پشمی است که تاریخچه ای طولانی و موفقی دارد.


پیراهن چهارخانه مردانه را چگونه ست کنیم؟

حالا که به طورکامل بهترین و پرطرفدارترین پیراهن های چهارخانه را بررسی کردیم، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برطبق سناریوهای مختلف به چگونه ست کردن آنها نگاهی بیندازید. چه به دنبال این هستید که پیراهن چهارخانه تان را در محل کارتان بپوشید و چه می خواهید آن را برای وقت گذرانی با دوستان تان به تن کنید، ما بهترین روش را به شما نشان خواهیم داد.

استایل های رسمی

یک پیراهن چهارخانه مردانه تیره مثل طوسی، سرمه ای یا سبز تیره، حال و هوای زمستانی بسیار جذابی خواهد داشت. می توانید از روی پیراهن چهارخانه تان یک کت یا پالتوی ساده، بدون طرح و تیره بپوشید. همچنین اگر با استایل های رسمی تر به محل کار می روید، می توانید از یک کت و شلوار ساده و تیره استفاده کنید. اگر می خواهید استایل تان رسمیت بیشتری داشته باشد، می توانید از یک کراوات جذاب مناسب با رنگ پیراهن تان استفاده کنید. برای از بین بردن تیرگی بیش از حد استایل تان، می توانید از کفش یا بوت مردانه رنگ روشن استفاده کنید.

استایل های روزمره

تنها به این خاطر که در فصول سرد سال قرار است زیر برف و باران باشید، نباید استایل جذاب تان را فراموش کنید. این فصول یک فرصت عالی برای به کاربردن رنگ های پاییز و زمستان مانند قرمز، نارنجی سوخته و خردلی در استایل روزمره تان است. به همین منظور یک پیراهن قرمز چهارخانه، گزینه ای عالی برای همراه شدن با شلوار کتان خردلی و چکمه های تیمبرلند یا بوت های بیابانی است. بر روی همه آنها نیز می توانید یک کت جین جذاب بپوشید و به این ترتیب برای یک بیرون رفتن دوستانه بسیار جذاب و خوشتیپ خواهید بود.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید