نکاتی برای پوشیدن کت طرح دار مردانه در موقعیت های مختلف

0
1029
روش های ست کردن کت طرح دار مردانه

انتخاب کت های ساده که مناسب تمام استایل ها بوده و بتوان آن ها را با انواع رنگ ها ترکیب کرد، ایده مناسبی به نظر می رسد. البته این موضوع تا زمانی صدق می کند که نخواهید در یک مهمانی خاص، اطرافیان تان را تحت تأثیر خود قرار دهید. بسیاری از آقایان، برای انتخاب کت با چالش روبرو هستند و قصد ریسک کردن ندارند. بعضی از این افراد مسیر را اشتباه می روند و فکر می کنند پوشیدن یک پیراهن یا کت طرح دار به همراه اکسسوری های مختلف و شلوغ، باعث به یاد ماندنی شدن استایل آن ها می شود. البته به یادماندنی هم می شوند؛ اما قطعا نه به شکلی که دلشان می خواهد!

یکی از طراحان لباس مشهور دنیای مد، معتقد است برای جذاب تر شدن استایل باید یک سری نکات را بدانیم و طبق همان ها هم عمل کنیم. می توانیم نکات کلی را بدانیم و استایل و ظاهر خودمان را مطابق با آنها بسازیم. بهترین راه برای این کار، اضافه کردن طرح ها به چند مورد از آیتم های استایل مان است و چه آیتمی بهتر از کت؟ برای داشتن استایلی جذاب و متفاوت می توانید یک کت طرح دار زیبا بپوشید و با انتخاب طرح ساده و یا خنثی برای بقیه آیتم ها، استایل منحصر به خودتان را ایجاد کنید.

 

کت مردانه اسپرتامروزه با کت های طرح دار می توان خیلی کارها انجام داد. اما قبل از اینکه یک کت رنگین کمانی بپوشید و بیرون بروید، بهتر است بدانید که زیاده روی همیشه بدترین انتخاب است. به همین دلیل است که کت های ساده، هیچگاه از مد نمی افتند. در هنگام خرید کت طرح دار ، آن را چندین بار بررسی کنید. کت های راه راه و خال خالی نیز گزینه های مناسبی هستند؛ البته به همان اندازه که جذاب اند، می توانند باعث بد شدن استایل نیز شوند. کت های گلدار و ابر و بادی هم اگر درست ست نشوند، می توانند استایل تان را کاملا خراب کنند.

همین قانون برای کت های رنگ روشن نیز صدق می کند. این نکته را درنظر داشته باشید که کت های رنگ روشن طرح دار، راحت تر از رنگ های تیره ست می شوند؛ چون مجبور نیستید هم به فکر هماهنگی طرح ها باشید و هم هماهنگی رنگ ها! بهترین رنگ برای انتخاب کت، رنگ های خنثی مثل بژ، طوسی و آبی کاربنی هستند که می توانید آن ها را با رنگ های زیادی ترکیب کنید.

اگر بتوانید این رنگ ها را در بقیه اجزای استایل تان نیز قرار دهید، بهتر هم می شود؛ چون در این صورت استایل تان هماهنگی پیدا می کند.

 

کت با طرح چهارخانه قهوه ای و قرمز

میزان طرح کت

طرح های بزرگتر نگاه های کمتری را به سوی شما جلب می کنند؛ چون این طرح ها به اندازه کافی بزرگ هستند و به چشم می آیند و نیاز به دقت کردن ندارند. اما طرح های ریز از دور خیلی واضح به نظر نمی رسند و فرد هرچه بیشتر نزدیک آن می شود، بیشتر به طرح ها جذب می شود. به همین خاطر است که پیشنهاد می کنیم دنبال پارچه های خیلی ساده نباشید؛ چون پوشیدن کت های بدون طرح، هیچ جذابیتی ندارد. اگر از پارچه های پشمی استفاده می کنید، نیاز به انتخاب مدل های طرح دار نیست؛ چون بافت خود پارچه کافی است.

 

پیراهن مردانه با کت بلیزر طرح دار

پیراهن مناسب کت طرح دار

مهم ترین نکته در انتخاب کت، نوع پارچه و یا بافت آن است. پوشیدن پیراهن مردانه ای که بافت ریزی از خود داشته باشد در زیر کت، هم جنس کت و هم جنس پیراهن را جذاب تر نشان می دهد؛ با پوشیدن چنین پیراهنی، می توانید در مهمانی کت تان را در بیاورید و همچنان استایل جذاب خود را حفظ کنید. ترکیب رنگ کت و پیراهن را فراموش نکنید. ترکیب رنگ کت و پیراهن مهم ترین عاملی است که می تواند یک استایل را جذاب و فوق العاده نشان دهد.

 

کت و شلوار طوسی

کت طرح دار برای موقعیت های مختلف

در ادامه ۳ موقعیت که بهتر است در آنها کت طرح دار بپوشید را بیان می کنیم.


کت طرح دار برای محل کار

کت طرح دار برای محل کارمعمولا در محل کار، همه از یک فرم لباس خاص تبعیت می کنند؛ مثلا پیراهن مردانه چهارخانه و یک شلوار پارچه ای معمولی! در این شرایط که همه همکاران شما استایل ساده و معمولی دارند، پوشیدن یک کت طرح دار با یک پیراهن جذاب زیر آن، می تواند توجه همه را به شما جلب کند و آن ها را تحت تأثیر قرار دهد. با این استایل، مطمئنا متفاوت خواهید بود. فقط باید این نکته را در نظر داشته باشید که طرح کتی که انتخاب می کنید بیش از حد رسمی و مجلسی نباشد.


کت طرح دار برای قرار ملاقت

کت طرح دار برای قرار ملاقاتدر قرارهای ملاقات، خصوصا در قرار اول، نشان دادن شخصیت اهمیت بسیار زیادی دارد. با نوع لباس پوشیدن خود، تا حد زیادی می توانید شخصیت تان را نشان دهید. پوشیدن کت طرح دار باعث نشان دادن شخصیت بالای شما می شود؛ بدون اینکه مضحک به نظر برسید. اگر خیلی جوان هستید کت، شما را بالغ تر و اگر مسن هستید، شما را جوان تر نشان می دهد.


کت طرح دار برای آخر هفته

کت طرح دار طوسی برای مهمانی آخر هفتهکت طرح دار برای دورهمی های آخر هفته کاملا مناسب است؛ البته این نکته به لباس هایی که با آن ست می کنید نیز بستگی دارد. با ساخت ترکیب جذابی از رنگ ها، می توان برای هر مهمانی استایل مناسبی داشت. می توانید همراه با این کت، از کروات و پیراهن مردانه هم استفاده کنید و برای تکمیل کردن استایل تان یک پوشت در جیب کت تان قرار دهید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید