نیکول کیدمن در ۵۰ سالگی توانست جای خالی امی را پر کند

0
2510
نیکول کیدمن

نیکول کیدمن دیروز (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۷) در مراسم جوایز امی، اولین جایزه ی خود را از این مراسم دریافت کرد و هنگام دریافت جایزه ی خود سخنرانی تکان دهنده ای ارائه داد. او این جایزه را برای بازی در مینی سریال دروغهای بزرگ کوچک در بخش بهترین بازیگر گرفت.
نیکول کیدمن برنده جایزه امی در سال 2017وقتی نیکول کیدمن برای گرفتن جایزه روی سن آمد، از ریز وایتراسپون همبازی اش در این سریال تشکر کرد؛ او نیز نامزد دریافت این جایزه بود. ریز بازیگری است که بیشتر در سریال ها نقش آفرینی کرده است. کیدمن در سخنرانیش به ریز گفت من این جایزه را به تو تقدیم می کنم که بدون تو الان اینجا نبودم.
او همچنین از همسر و دخترانش تشکر کرد و به عنوان کسانی از آن ها اسم برد که بیش از همه قربانی دنبال کردن هدف او در بازیگری بوده اند. او گفت می خواهم دخترانم این جایزه را برای خودشان روی طاقچه بگذارند و به آن نگاه کنند و بگویند: «هربار که مامان منو نبرد تو تخت بخوابونه به خاطر این بود، من اینو دارم.»
نیکول کیدمن بازیگر دورگه ی آمریکایی استرالیایی در ۱۹۶۷ در هونولوی هاوایی به دنیا آمد که در ۱۹۸۹ برای بازی در فیلم سکوت قبرستانی به شهرت رسید. او بازی در فیلمهای بسیار خوب هالیوود را در کارنامه ی بازیگری خود دارد و این کارنامه را در دهه ی۹۰ میلادی با بازی در فیلم چشمان کاملا بسته در کنار تام کروز ارتقاء بخشید و بعد از این فیلم با او ازدواج کرد.
او در سال ۲۰۰۲ برای بازی در فیلم ساعت ها که داستان زندگی ویرجینیا وولف نویسنده ی بریتانیایی بود، جوایز اسکار، گلدن گلوب و بفتا را به دست آورد.
زندگی نیکول کیدمن و تام کروز تا سال ۲۰۰۱ ادامه داشت. پس از آن نیکول از وی جدا شده و در سال ۲۰۰۶ با کیث اربن خواننده ی کانتری استرالیایی ازدواج کرد؛ حاصل این ازدواج دو دختر به نام های ساندی و فیث است.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید