هفته مد نیویورک و معرفی ۷ ترند جذاب برای استایل روزمره

0
2548
هفته مد نیویورک و استفاده از آن در استایل روزمره

راهروهای مد را فراموش کنید. ما برای یافتن بزرگ ترین ایده های فشن به خیابان ها آمده ایم. و زنگ آماده باش: امسال همه چیز درباره رنگ است (و همچنین استایل های ماکسیکال). به جز رنگ، شش الگوی اصلی دیگر را با توجه به هفته مد نیویورک ۲۰۱۷، به شما معرفی می کنیم که از امروز می توانید به سادگی در استایل روزمره تان از آن ها استفاده کنید.

ترند های جذاب هفته مد نیویورک :

رنگ های اصلی و پررنگ

خانم ها! طرح های مینیمالیستی هنری سال ۲۰۱۶ دیگر قدیمی شده اند. برای امسال رنگ های روشن و نوعی حس سرزندگی و نشاط در طرح ها وجود دارد. با توجه به استایل های هفته مد نیویورک ، می توانید به سادگی با یک پلیور جلب توجه کننده روی شلوار جین این مدل را امتحان کنید.

کت و شلوار

حدس می زنید این استایل خانم رئیس ها از کجا پیدایش شده است؟ در این هفته مد نیویورک ، به هر سمت که نگاه می کنیم، به تن مدل های استریت استایل ، کت و شلوار می بینیم. برای این استایل هم دنبال رنگ های چشم گیر و طرح های نامتعارف باشید. بعد هم آن را با یک تیشرت یا یقه اسکی ست کنید.

تیشرت های لوگودار

یکی دیگر از نشانه های تمایل به طرح های ماکسیمالیست ، همین بازگشت تی شرت های لوگو دار است. آسان ترین راه برای نشان دادن وفاداری به یک برند پوشیدن یک تیشرت با لوگوی آن برند است. و امتیاز ویژه هم به تیشرت های وینتیج تعلق می گیرد.

مطلب مرتبط:  چگونه پلیور مردانه مناسب با اندام خود را انتخاب کنیم؟ نکاتی برای خرید پلیور مردانه

طرح های گلدار

لباس های گلدار برای بهار؟ خیلی نوآورانه است. اما با توجه به استریت استایل های امسال، طرح های گلدار، بزرگ تر و پررنگ تر شده اند و اغلب فقط یک گل را نشان می دهند. روی هر چیزی از پلیور گرفته تا کیف دستی می توانید آنها را ببینید.

تکه دوزی

قبلا هم راجع به این مدل به شما گفته بودیم. این مد همچنان وجود دارد و نشانه ای از کنار رفتن آن نیست. طرح های مورد علاقه خود را جمع کنید و آماده دوختن آن ها شوید.

چکمه های تخت

خدا را شکر! کفش های پاشنه بلند دیگر جزو اصلی یک استایل شیک نیستند. روز به روز خانم های بیشتری را می بینیم که دامن های قشنگشان را با چکمه های راحت ست می کنند. ما هم به شما پیشنهاد می کنیم با راحت پوشان همراه شوید.

کیف های جمع و جور

درباره ی کیف های خیلی کوچک زیاد صحبت کرده ایم و این کیف ها از بازیگران اصلی در هفته مد نیویورک سال ۲۰۱۷ هستند. اما زمانی که نیاز دارید لوازمی به همراه خود داشته باشید، کیف جمع و جور گزینه مناسبی است. کیفی که کوچک و محکم است اما میکروسکوپی هم نیست.

 

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید