چند روش برای پاکسازی انرژی منفی در خانه

0
210
پاکسازی انرژی منفی

آیا مایلید که انرژی های منفی و استرس را از خود دور کنید ؟ اول از همه باید از خانه خود شروع کنید. در این قسمت از ریموژ راه هایی را به شما معرفی می کنیم تا از طریق آن بتوانید به پاکسازی انرژی منفی در خانه بپردازید.

پاکسازی انرژی منفی در خانه


خانه ها نشان دهنده درون ما هستند  یا کمی بهتر یا کمی بدتر . یک خانه زیبا می تواند لذت را برای شما به ارمغان بیاورد اما اگر خانه تان پر از امواج منفی باشد ، باید کم کم دست بکار شوید و انرژی های منفی را به دام بیاندازید اما قبل از هر چیز باید نشانه های وجود انرژی منفی را در خانه شناسایی کنید.

علائم وجود انرژی منفی در بدن چیست ؟

انرژی در اطراف ماست و هرچقدر که بیشتر به انرژی اطراف خود فکر کنیم، تاثیر بیشتر و محسوس تری را از آن می گیریم .انرژی منفی می تواند هم در بدن ما و هم در خانه ما تاثیر خود را بگذارد .در این بخش مواردی را معرفی می کنیم که به شما نشان می دهد انرژی های منفی درون بدن تان وجود دارند :
سردرد مداوم
خستگی
بی قراری
بی خوابی
شکم درد
تحت فشار بودن
نفس تنگی
تیرگی ذهن

چگونه باید انرژی منفی را آزاد کنیم و از درون خود خارج ؟

راه های زیادی برای آزاد کردن انرژی منفی وجود دارد اما یکی از تاثیرگزارترین روش ها این است که یک نفس عمیق بکشیم و آگاهی و تفکر خود را ارتقا دهیم .

آگاهی داشتن یک ابزار قدرتمند برای آزاد کردن انرژی های حبس شده است چرا؟ چون آگاهی باعث می شود که ذهن ما به زمان حال فکر کند .
با آگاهی از زمان حال می توانیم مسدودیت های ذهنی و جسمی خود را از بین ببریم و می توانیم از انرژی درون نگری خود استفاده کنیم و ببینیم که چه چیزی مانع جریان انرژی در درون ما شده است .
چنانچه بارها در بخش های مختلف ریموژ گفته شده است مدیتیشن می تواند برای از بین بردن این انرژی ها معجزه آفرین باشد که آن ها باعث ترکیب قدرت آگاهی و دستکاری انرژی می شوند و راه های مسدود را پاک سازی می کنند و تعادل انرژی فرد را بازسازی می کنند .

مطلب مرتبط:  چگونه با یک دختر پشت تلفن صحبت کنیم؟

 راه های از بین بردن انرژی منفی بدن

از گیاهان شفابخش استفاده کنید.
با آب نمک استحمام کنید .
مدیتیشن کنید.
اطراف خود را با افراد مثبت نگر پر کنید .
یک دوش جنگلی بگیرید.
راه های از بین بردن انرژی منفی از خانه

بهم ریختگی ها را در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرید.

بله به همین دلیل است که بعد از مرتب کردن اطراف خود حس بسیار خوبی می گیرید . انرژی درون اجسام مخصوصا در اجسام قدیمی باقی می ماند و حال بسته به نوع انرژی، ممکن است که به صورت فیزیکی ، ذهنی ، روحی و معنوی مانع حرکت ما به سمت جلو بشوند و زمانی که دور و بر خود را با اجسام به درد نخور پر کنید، هیچ فرصتی برای وارد شدن چیزهای جدید به زندگی شما ایجاد نمی شود . پس حتما باید مطمئن باشید که از هر چیزی که اطراف شماست، لذت می برید و اگر اینگونه نیست پس آن را دور بریزید .

بخور خشک بگیرید.

بوی این بخور می تواند از لحاظ روحی و معنوی فضای خانه را لطیف کند و همچنین باعث می شود که فرد احساس آرامش پیدا کند و فضا را آرام کند ، فضای منزل نیز برای مدیتیشن مناسب می شود .

اجازده دهید که باد بوزد.

اولین اقدام برای از بین بردن انرژی های منفی این است که خانه را با طبیعت درگیر کنید . به این گونه که تمام پنجره های خانه یا یکی از مهم ترین آن ها را باز کنید تا باد به داخل منزل بوزد . هوای کثیف و انرژی منفی خانه جای خود را به هوای تازه و مطبوع خواهند داد .

مطلب مرتبط:  با چه مردی ازدواج نکنیم؟ ویژگی های یک همسر خوب

لوازم شکسته را دور بیاندازید یا آن ها را تعمیر کنید.

نگهداشتن اجسام شکسته از لحاظ فنگ شویی تاثیر بدی دارد و سطح پذیرش و تحمل شما را در زندگی تنظیم می کند . این اجسام درون خود انرژی منفی دارند و اگر جسم شکسته مرمت پذیر نیست، باید آن را دور بیاندازید و به جای آن می توانید از یک جسم تمیز و نو از همان نوع استفاده کنید .

روشن کردن شمعدان در کل خانه

یکی از تکنیک های معروف در بسیاری از کشورها این است که برای از بین بردن انرژی های منفی شمعدانی ها را در خانه روشن می کنند و در نتیجه بوی سوختن شمع ها باعث می شود که انرژی های منفی و آلودگی ها از بین برود .

در منزل خود کریستال نگه دارید.

کریستال های متنوع انرژی های مختلف را درون خود نگه می دارند اما کریستال های مشخصی وجود دارند که می توانند انرژی منفی را دور کنند . کریستال کهربای اصل مشکی یکی از آن هایی است که توانایی از بین بردن انرژی های منفی را از خانه دارد که می توانید با نگه داشتن تعدادی از آن ها در منزل تمام انرژی های منفی را از بین ببرید .

روغن نارنج را به سراسر خانه اسپری کنید.

این مرکب تازه می تواند محیط خانه شما را مطبوع کند و احساسات و انرژی های منفی را نابود کند . می توانید چند قطره از این روغن را در آب بریزید و آن را در خانه خود اسپری کنید .

لوازم منزل را جابجا کنید.

تغییر کردن می تواند کمی سخت باشد اما نباید از آن بترسید. یکی از راه ها برای تازه کردن محیط خانه این است که لوازم را در منزل خود جابجا کنید و دکوراسیون را تغییر دهید که با این کار ناخوداگاه حس شادی و سرزندگی به شما منتقل می شود که هزینه ای هم برای شما نخواهد داشت .

مطلب مرتبط:  چگونه استرس را کاهش دهیم؟ معرفی 10 روش برای مقابله با استرس

در اتاق خود یک زنگ بگذارید.

صدا های مختلف از یک زنگ در چهار گوشه اتاق می تواند فضای فیزیکی شما را احیا کند . می توایند از این صدای زنگ استفاده کنید و بر روی خلاصی انرژی تمرکز کنید و به جای آن حس فراوانی را به خود جذب کنید .

سبز باشید.

گیاهان یکی از زیباترین فیلترهای طبیعی هستند پس در هر قسمت از خانه حداقل از یک گیاه نگهداری کنید . افراد عقیده دارند زمانی که همراه با یک گلدان کوچک می خوابند، احساس بسیار بهتری نسبت به بقیه اوقات دارند .

از فضای خانه مراقبت کنید.

زمانی که دیگران با وسیله هایشان فضای خانه شما را شلوغ می کنند، از آن ها بخواهید تا لوازم خود را بردارند و خانه خود را تنها با وسایل شخصی و انرژی مثبت لوازم خود پر کنید .

به موسیقی با فرکانس بالا گوش دهید.

نواختن موسیقی با ویبراسیون بالا می تواند تفاوت مشهودی را در خانه ایجاد کند و همه ما به این موضوع واقف هستیم که موسیقی های مختلف چه تاثیراتی را روی زندگی مان می گذارند .

کندر بسوزانید.

سوزاندن کندر و پخش شدن بوی آن در منزل می تواند انرژی های منفی را از بین ببرد ، در صورتی که این ماده را در دسترس نداشتید، می توانید بوی زغال سوخته را در منزل تجربه کنید .

آیا واقعا نمک انرژی منفی را از بین می برد ؟

کریستال های نمک توانایی زیادی در جذب انرژی منفی دارند و به همین دلیل است که افراد بعد از شنا در دریا احساس خوبی دارند . برای استفاده از تاثیر نمک می توانید لامپ نمکی هیمالیا را در منزل خود قرار دهید .

منبع: نمناک

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید