پلیور یقه هفت مردانه را چگونه بپوشیم – راهکارهای ست کردن پلیور یقه هفت

1
8928
پلیور یقه هفت مردانه را چگونه بپوشیم - راهکارهای ست کردن پلیور یقه هفت

پلیور یقه هفت جزء لباس های اصلی و کلاسیکی است که هر مردی باید آن را در کمد خود داشته باشد. این لباس به عنوان یک آیتم ضروری، از سال ۱۳۰۰ شمسی ( ۱۹۲۰ میلادی ) یعنی زمانی که رنگ های روشن و طرح های شلوغ رواج داشت، مورد استفاده بوده است. اولین طرح های پلیور یقه هفت مردانه ، رنگ های بسیار روشن و جیغی داشتند؛ اما خوشبختانه زمانه عوض شده است و این سبک ها و استایل ها، از مد افتاده است.

هنوز هم می توانید پلیور یقه هفت را در طرح های بسیار گوناگون، رنگ ها و جنس های متنوع بپوشید؛ اما به شکلی متفاوت تر و پر شباهت به مدل های استریت استایل . ترکیب های بسیار زیادی برای امتحان کردن وجود دارد و شما مجبور نیستید به یک ظاهر عادی اکتفا کنید. فکر نکنید با پوشیدن پلیور یقه هفت ، شبیه بچه مدرسه ای ها خواهید شد! از طرفی هم ما به شما می گوییم که چطور پلیور بپوشید تاخیلی هم بیشتر از سن خودتان نشان ندهید.

استایل های مختلف پلیور یقه هفت مردانه :

مناسبت های روزمره

پلیور یقه هفت روزمره با پیراهن اگرچه در اغلب موارد، آقایان پلیور یقه هفت را روی پیراهن مردانه می پوشند، اما این به این معنا نیست که نمی توانید از پلیور برای استایل روزمره استفاده کنید. همه چیز مربوط به هنر لباس پوشیدن است.

پیراهن

یک مرد با پلیور یقه هفت و پیراهن و عینک آفتابی اگر طرفدار پوشیدن پیراهن هستید، رنگی متضاد با پلیور یقه هفت مردانه تان را امتحان کنید و دو یا سه دکمه ی بالا را باز بگذارید. حقیقت این است که باز گذاشتن دکمه ها، واقعا ظاهر شما را متفاوت می کند. بنابراین علاوه بر اینکه دکمه ها و یقه ی بسته شما را اذیت نخواهند کرد، بلکه در عین حال، ظاهر شما را رسمی تر هم می کنند.

مطلب مرتبط:  چند مدل مو برای پیشانی بلند مردانه

 

اگر به دنبال ظاهر چشمگیرتری هستید یک پلیور طرح دار به همراه یک پیراهن کم رنگ بپوشید، یا برعکس، پلیور یقه هفت مردانه تان را ساده انتخاب کرده و آن را با یک پیراهن طرح دار امتحان کنید. اما لباس هایی را انتخاب کنید که خیلی هم رنگ های خاص و عجیبی نداشته باشد و شما را شبیه دلقک نکند! می توانید طرح های تیره یا روشن را انتخاب کنید. همه چیز به شما و مناسبتی که برای آن آماده می شوید بستگی دارد.

تی شرت

یک مرد با کت چرمی و پلیور یقه هفت و تی شرت و ساک مشکی در کنار یک موتوراگر می خواهید استایل روزمره تر داشته باشید، یک تی شرت یقه گرد زیر پلیور خود بپوشید؛ با این کار نه تنها به پلیور خود جلوه ی بهتری می بخشید، بلکه خطوط گردن خود را نیز نمایان تر می کنید. از آن جا که این نوع ترکیب بندی، مناسب یک استایل روزمره است، انتخاب رنگ آن با خود شما است. فقط چیزی را انتخاب نکنید که بیش از اندازه با پلیورتان در تضاد باشد.

 

رسمی

یک مرد با پلیور یقه هفت مشکی و پیراهن مردانه سفید و کراواتاگرچه از پلیور یقه هفت برای مناسبت ها و استایل روزمره استفاده می کنیم، اما نمی شود ظاهر زیبای آن را برای مناسبات رسمی، انکار کرد. ترکیب یک پیراهن یقه بسته و کراوات با پلیور، یک استایل بسیار کلاسیک به وجود می آورد. اما هنوز باید به نکاتی توجه کنید تا شبیه پسربچه های مدرسه ای به نظر نرسید.

اگر می خواهید یک پلیور یقه هفت مشکی بپوشید، آن را با پیراهن سفید یا حداقل پیراهن مدل آکسفورد ترکیب نکنید (این کار شما را شبیه به بچه مدرسه ای ها می کند). به جای آن از رنگ خاکستری یا آبی استفاده کنید، تا ظاهرتان کمتر شبیه یک یونیفرم رسمی به نظر برسد. استفاده از پیراهن های طرح دار هم می تواند گزینه ی هوشمندانه ای باشد. اما در عین حال، سادگی را حفظ کنید و اگر می خواهید از کروات استفاده کنید، کرواتی ساده به کار ببرید.

مطلب مرتبط:  مذاکره با همسر به روش تیم مذاکره با گروگان گیران پلیس آمریکا !

به عنوان نکته ی نهایی، از پلیور های جذب و در کل لباس مناسب فرم بدن تان استفاده کنید تا اندام شما را به بهترین حالت ممکن نشان دهد. پلیور ضخیم و گشاد انتخاب هوشمندانه ای نیست. در آخر باید به این نکته اشاره کرد که، از یک کت می توانید برای تکمیل ظاهرتان استفاده کنید

تبلیغات

1 نظر

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید