۱۳ ایده برای پوشیدن هودی دخترانه مانند مدل های استریت استایل

1
14921
روش های مختلف برای ست کردن هودی دخترانه

یک هودی دخترانه بدون شک به شما کمک می کند تا ظاهری راحت و جذاب داشته باشید؛ تا زمانی که برندهای مشهور، الگوهای تکراری را شکسته و به طراحی هودی ها جزئیات جذابی اضافه کرده و آنها را به روز می کنند، این آیتم از نظر مد هم تایید شده است. دیگر دوران پوشیدن سوئیشرت های تکراری و ساده همراه با لباس های معمولی به پایان رسیده است. اکنون می بایست هودی دخترانه خود را با چند آیتم جذاب ست کرده و استایلی شبیه به استریت استایل ها برای خود خلق  کنید.

اگر نمی دانید چگونه هودی دخترانه خود را به بهترین شکل ممکن بپوشید، زمانش رسیده تا به استریت استایل ها نگاهی بیاندازید. در ادامه این مقاله با چند ایده جذاب برای پوشیدن هودی دخترانه آشنا خواهید شد که همگی برگرفته از استایل های خیابانی یا استریت استایل های روز دنیا می باشند.


هودی اورسایز + شلوار جین

هودی آدیداس مشکی با شلوار جین

برای حفظ تعادل استایل تان، هودی دخترانه نسبتا گشاد و اورسایز خود را با یک شلوار جین جذاب ست کنید.


هودی گوچی + شلوار راسته

هودی گوچی قرمزهمانطور که احتمالا می دانید، لباس های گوچی با این فرم چاپی که در عکس مشاهده می کنید یکی از اصلی ترین ترندهای امسال بودند. این مدل چاپ لباس های گوچی، از تابستان در فرم تی شرت پا به دنیای مد گذاشتند و اکنون در میان لباس های پاییزی و زمستانی، هودی های آن را نیز بر تن بسیاری از افراد معمولی و همچنین استریت استایل ها مشاهده می کنیم. این هودی ها را می توان با شلوارهای راسته ست کرد.


هودی ورزشی + کتونی

هودی سبز ورزشیداشتن استایل سر تا پا ورزشی دیگر ایده بد و از مد افتاده ای نیست. هودی دخترانه خود را با شلوار گرمکن و یک جفت کتونی ورزشی همراه کنید تا به آن استایلی خیابانی تر بدهید.


هودی دخترانه + کت و دامن

هودی قرمز با کت چرم و دامن راه راهبا همراه کردن هودی تان با یک دامن راه راه و کت چرم زنانه رنگی، یک ظاهر جذاب و متفاوت با آن خلق کنید.


هودی دخترانه + دامن توری

هودی با دامن توریهشدار: این ظاهر برای کسانی که قلب ضعیفی دارند مناسب نیست! خلاقیت به خرج دهید. هودی دخترانه خود را با دامن توری که بر روی یک شلوار جین پوشیده شده است همراه کنید تا واقعا شبیه به یک استریت استایل به نظر برسید.


هودی ساده + شلوار مخمل

هودی سفید با شلوار مخملبرای داشتن استایلی جذاب و مد روز اما در عین حال راحت، یک هودی ساده را به همراه شلوار مخملی بپوشید تا به ظاهر خود بُعد دهید.


هودی روشن + کت

هودی صورتی کمرنگ و کت سبز با شلوار جینیک هودی رنگ روشن انتخاب کرده و برروی آن کتی به رنگ های جسورانه بپوشید. در انتخاب کفش نیز می توانید از نیم بوت های زنانه جذاب و خاص استفاده کنید.


هودی گشاد + شلوار جین مام استایل

هودی صورتی دخترانه با شلوار جین مام استایلبا پوشیدن یک هودی دخترانه کمی گشادتر از سایز واقعی تان و گذاشتن آن داخل شلوار جین مام استایل، ظاهری شبیه به دهه ۹۰ میلادی را برای خود خلق کنید.


هودی + شلوار گرمکن

هودی و شلوار گرمکن قرمزبا پوشیدن هودی و شلوار گرمکن قرمز، ظاهری شبیه به شخصیت های فیلمThe Royal Tenebaums پیدا کنید.


هودی + شلوار دمپا گشاد

هودی با شلوار دمپا گشادشما می توانید برای داشتن ظاهری ساده، یک شلوار مشکی دمپا گشاد را با هودی دخترانه تان همراه کنید.


هودی + شلوار راسته

هودی مشکی با شلوار راستهیکی دیگر از ترندهای جذاب امسال، پوشیدن هودی های ساده با طرح های خاص در جلوی آنهاست. می توانید این هودی ها را با شلوارهای راسته کوتاه و کفش های لوفر پشت باز ست کنید تا ظاهری شیک و مشابه بسیاری از استریت استایل ها برای خود خلق کنید.


هودی + شلوار پاره

هودی نارنجی با شلوار جینمی توانید با همراه کردن یک هودی دخترانه نارنجی با یک کت سبز ارتشی و شلوار جین پاره، استایل کاملا متفاوت و جذابی بسازید.


هودی ساده + کت بلند

هودی ساده مشکی و کت بلندهودی ساده خود را با یک شلوار جین رنگ روشن ست کنید. برروی آن از کت های بلند استفاده کنید تا از هوای سرد در امان بمانید.

تبلیغات

1 نظر

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید