چند ترفند ساده برای داشتن یک استایل جدید بهاری با لباس های قدیمی تان

0
2712
چند ترفند برای داشتن استایل جدید و بهاری برای سال نو

اغلب ما هنگام گرم شدن هوا برای خلاص شدن از کت های پشمی و چکمه های بلند و پوشیدن لباس های خنک و بدون زحمت بهاری آماده ایم. در یک دنیای ایده آل، دلمان می خواهد با آمدن بهار کمد خود را از شلوار جین های کوتاه، بلوزها و کفش های راحت پر کنیم؛ اما همه ی ما بودجه ی انجام این کار را نداریم. بنابراین باید بتوانیم درمورد موجودی ای که هم اکنون داریم خلاق باشیم و به صورت استراتژیک، اجزایی از مد روز را که لازم هستند به کمد خود اضافه کنیم و یک استایل جدید برای خودمان خلق کنیم.

حقه های ساده ای که ما به شما می گوییم را بدزدید تا موجودی لباس های کمد خود را بدون برچسب های گران قیمت برای بهار شارژ کنید و تازگی ای را به آن ببخشید و در سال نو استایل جدید خود را داشته باشید.

ترفندهای داشتن استایل جدید

بلوز خود را در قسمت جلو گره بزنید

استایل یک خانم که لباسش را در قسمت جلو گره زده است
این مد همیشه یک ترکیب عالی از جذابیت و غیررسمی بودن خواهد بود؛ چه زمانی که یک مدل از قبل گره خورده می خرید و چه وقتی خودتان قسمت پایینی لباس را گره می زنید. می توان این مد را خلاصه ای از سادگی بی دردسری تعبیر کرد که با انجام آن از استایل خودتان راضی خواهید بود. به علاوه همیشه یک دکمه ی سفید در قسمت پایین لباس جزئی از آن محسوب می شود که هیچگاه از مد نمی افتد.


یک دستمال گردن ابریشمی اضافه کنید

استایل یک خانم با دستمال گردن ابریشمی
دستمال گردن هایی که اخیراً همه جا پرشده اند بسیار وسوسه انگیزند. آنها در ابتدا حس دوران مدرسه و تازگی را تداعی می کنند و تلنگر خوبی به کمد شما برای تجدید حیات موجودی آن می زنند. بنابراین برای کسانی که کمدی مملو از رنگ های خنثی دارند، رنگ های متفاوتی از این دستمال گردن ها می تواند استایل آن ها را جالب و جذاب نگه دارد و میزان مناسبی از رنگ و نقش را به آن ها اضافه کند.

مطلب مرتبط:  10 روش جذاب برای استفاده از نیم بوت زنانه در استایل روزمره

 قسمت پایین شلوار خود را ریش ریش کنید

استایل یک خانم با شلوار جین
لبه های کوتاه و ریش ریش، مد بزرگی در شلوار جین ها به منظور داشتن استایل جدید هستند؛ یک پیروزی بزرگ برای افرادی مثل ما که تقریبا هر روز شلوار جین می پوشند و همچنان آن را تازه نگه می دارند. مدل های ریش ریش و نخ نما شده ی زیادی وجود دارد؛ اما نیازی نیست پول خرج کنید وقتی که می توانید یک جفت شلوار جین کهنه گیر بیاورید و خودتان آن را ببرید.


لباس های خود را تزئین کنید

یک کت جین با چندین عدد پین
حتما همه ی شما تکه دوزی های زانویی شلوار جین ها با سنگ شورهای سفید را به خاطر دارید. تمام این مدهای قدیمی مجدداً زنده شده اند و می توانید بسیاری از آن ها را در استریت استایل ها ببینید. همچنین به راحتی می توانید همین تکه دوزی ها را خودتان انجام دهید. سنجاق زدن، تکه دوزی های گلدوزی شده و یا قلاب دوزی، هرچه که باشد خودتان می توانید آن ها را انجام دهید. می توانید برای این کار از گلدوزی ها و پچ های جذابی مانند شخصیت های معروف استفاده کنید. وقتی نتیجه ی آن را ببینید قطعا ذوق زده خواهید شد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید