چند راهکار جذاب برای پوشیدن لباس بافتنی مردانه در محل کار

0
2516
روش های ست کردن لباس بافتنی مردانه برای محل کار

با شروع فصل سرما، نیاز به لباس های گرم، کم کم خودنمایی می کند. شلوار و تی شرت همیشگی محل کار دیگر برای سرمای صبح زود مسیر برگشت بعد از کار مناسب نیست و احتمالا هوا در محل کار هم خنک تر از همیشه است. تغییرات دمای بیرون تنها بیانگر یک موضوع است و آن هم این است که زمان استفاده از لباس بافتنی مردانه فرا رسیده است. از بافت پولو گرفته تا یقه اسکی، همه چیز را در مورد استفاده از لباس بافتنی مردانه برای محل کار در این مقاله خواهید دید.

استایل اسپرت-رسمی

اگر برای محیط کار به دنبال یک پلیور می گردید، از بافت های ساده و سبک استفاده کنید. پلیور های ایرلندی، دانه درشت و طرح دار برای محیط های غیر اداری بهتر از پشت میز کاربرد دارند.

بهتر است از گزینه ی های کم ضخامت و نرم تر استفاده کنید. به این معنا که بتوانید به راحتی آن را روی پیراهن بپوشید یا با کت و شلوارهای رسمی ترکیب کنید.

استایل یک آقا با پلیور زمستانی مردانه و کتلباس بافتنی مردانه برای محل کار

همیشه می توانید از پلیور یقه هفت و کراوات در محیط کار استفاده کنید، اما روش های دیگری هم برای استفاده از پلیور وجود دارد.

پلیور یقه گرد

به عنوان مثال پلیور یقه گرد قسمت کمتری از کراوات را نمایش می دهد و پلیور یقه هفت با گره کراوات درشت قابل قبول تر است. یقه ی گرد پلیور، کاربرد زیادی برای استفاده از آن به وجود آورده است. می توانید پیراهن خود را زیر یا روی آن بپوشید. یا به تنهایی از آن استفاده کنید. همچنین می توانید به عنوان یک لایه ی اضافی میان پیراهن و کت از آن استفاده کنید.

مطلب مرتبط:  لباس هایی که می توانید با شلوار جین مشکی ست کنید

پلیور یقه هفت

بهتر است آن را با پیراهن و کت و شلوار ترکیب کنید. این پلیور به شما امکان می دهد قسمت بیشتری از پیراهن و کروات خود را به نمایش بگذارید. می توانید از آن به جای کت نیز استفاده کنید.

یقه اسکی

این استایل بی دردسر و مینیمال می تواند به اندازه ی پیراهن و کروات، رسمی به نظر برسد؛ فقط کافی ست بافت مناسبی را انتخاب کنید. همچنین این گزینه، استایل مناسبی برای مراسم های بعد از ساعت کاری نیز محسوب می شود. برای استایلی زیباتر، آن را با کت و شلوار و کفش رسمی بپوشید.

بافت پولو

اگر می توانید کمی غیر رسمی تر لباس بپوشید، از یک بلوز بافت پولو به همراه شلوار رسمی استفاده کنید. همچنین می توانید زیر کت خود به جای پیراهن، بافت پولو بپوشید. اگر بخواهید یک ظاهر نیمه رسمی زیبا داشته باشید، روی این استایل کلاسیک اما کاربردی سرمایه گذاری کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید