معرفی چند مدل کوله پشتی دخترانه برای مدرسه

0
8137
بهترین مدل کوله پشتی دخترانه جذاب و زیبا برای مدرسه

با نزدیک شدن به ماه مهر و خرید مدرسه، پدر و مادرها به دنبال انتخاب کوله پشتی و خرید لوازم مدرسه برای فرزندان خود هستند. کوله پشتی مهم ترین وسیله مدرسه برای کودکان محسوب می شود، زیرا آن ها هر روز کوله را با خود حمل می کنند. دخترها نسبت به پسرها بیشتر به مدل، طرح و رنگ کوله پشتی خود اهمیت می دهند. کوله پشتی دخترانه علاوه بر زیبایی و مد روز بودن باید کاربردی و محکم نیز باشد. در ادامه این مقاله به معرفی چند مدل کوله پشتی دخترانه برای مدرسه می پردازیم.


ساختار کوله پشتی دخترانه

ساختار کوله پشتی دخترانه با راحتی و نحوه حمل آن ارتباط مستقیم داشته و ویژگی ها و امکانات آن را تعیین می کند

 

نوع بند

مدل بند کوله پشتی

بندهای کوله پشتی، وزن کیف و وسایل داخل آن را بر روی شانه ها نگه می دارند. کوله پشتی دارای دوبند وزن را به طور مساوی بین دو شانه توزیع کرده و از انواع تک بند مناسب تر است. اگر دختر شما کتاب و وسایل سنگین تری دارد، کوله پشتی با بند کمری برای او بخرید تا کمی از وزن وسایل روی کمر او قرار بگیرد.

 

نحوه حمل

کوله پشتی چرخ دارعلاوه بر کوله پشتی های تک بند و یا دارای دو بند که بر روی دوش حمل می شوند، انواع چرخدار که روی زمین کشیده می شوند هم وجود دارند. مدل چرخ دار فشار زیادی به کمر و گردن وارد نمی کند و برای حمل کتاب و وسایل سنگین مناسب است. فراموش نکنید که کوله پشتی چرخ دار به دلیل وجود چرخ، میله ها و دسته وزن بیشتری دارد و ممکن است حمل آن برای کودکان نحیف تر مشکل باشد.

 

نحوه بسته شدن

کوله پشتی چرم دخترانهبیشتر کوله پشتی های دخترانه دارای زیپ های بزرگ، رنگی و زیبا هستند که به فرزند شما این امکان را می دهند تا به راحتی وسایل خود را داخل آن قرار داده و یا خارج کند. علاوه بر کوله پشتی زیپ دار انواع در دار هم وجود دارد که زبانه روی کوله را پوشانده و آن را می بندد. این مدل فضای بیشتری را برای کودک شما فراهم کرده و ممکن است بر روی در خود جیب اضافه یا طراحی های خاص داشته باشد.

 

کاربرد

کیف مدرسهبا توجه به سن و سال تحصیلی دخترتان برای کوله پشتی او تصمیم بگیرید. کودکان کتاب، دفتر، ظرف غذا، خوراکی و گاها اسباب بازی هایشان را با خود به مدرسه می برند. کوله پشتی باید جایی مناسب برای کتاب، دفتر و ظرف غذا داشته و جیب های بیرونی آن مناسب وسایل کوچک تر مثل جامدادی و لوازم تحریر باشد.

  • در برخی مدارس و مقاطع بالاتر، دانش آموزان برای آموزش های اضافه نیاز به حمل لپ تاپ یا تبلت دارند؛ در این صورت برای فرزندتان کوله پشتی که فضای مخصوص تبلت یا لپ تاپ دارد تهیه کنید.

 

اندازه و وزن

کیف مدرسه صورتی کوچکحتما شما کودکان کلاس اول دبستان را دیده اید که با کوله ای بزرگ به مدرسه می روند. سایز کوله باید متناسب با سن، قد و وسایل کودک باشد. اگر دختر شما در سال های اول دبستان بوده و وسایل زیادی ندارد، یک کوله پشتی کوچک تر و ترجیحا بدون چرخ برای او بخرید. در صورتی که او در سال های آخر دبستان تحصیل می کنند، می توانید کوله های بزرگ تر و چرخدار برای او تهیه کنید تا حمل کتاب های بیشتر و وسایل سنگین برای او راحت تر باشد.

 

امکانات دیگر

کوله پشتی صورتیبرای راحت تر شدن کار، امکانات دیگری مثل جای قمقمه، سوراخ رد شدن سیم هدفون، کاور ضد باران و جیب مخصوص قرار دادن موبایل به کوله پشتی ها اضافه شده است. اگر دختر شما نیاز به این امکانات دارد، کوله پشتی مناسب و با امکانات کافی برای او بخرید.


طراحی کوله پشتی دخترانه

طراحی کوله پشتی شامل ظاهر، طرح، مدل و جنس پارچه آن می شود که معمولا برای دخترها تنوع بیشتری دارد.

 

جنس پارچه

کیف قرمز برای مدرسهبیشتر مدل های کوله پشتی دخترانه برای مدرسه به دلیل چاپ و طرح هایی که دارند از جنس الیاف مصنوعی ساخته می شوند. پارچه های مصنوعی دوام بیشتری دارند و در طرح ها و رنگ های متنوعی ساخته می شوند اما ممکن است به دلیل ترکیبات پلاستیکی و نایلونی که دارند، امکان رد و بدل کردن هوا را نداشته باشند. پارچه های طبیعی دوست دار محیط زیست هستند اما تنوع چندانی در رنگ و مدل ندارند.

رنگ

کیف مناسب مدرسه دخترانهکوله پشتی دخترانه برای مدرسه معمولا رنگ های جیغ، شاد و روشن دارد. محبوب ترین رنگ کوله پشتی برای دخترها صورتی است. اجازه دهید فرزندتان با سلیقه شخصی خودش رنگ کوله پشتی را انتخاب کند. رنگ هایی مثل سبز، قرمز و بنفش برای دخترها مناسب بوده و نسبت به رنگ های روشن مثل زرد، صورتی، یاسی و آبی دیرتر کثیف شده و نیاز به مراقبت کمتری دارد.

  • رنگ کوله پشتی باید با یونیفرم مدرسه و کفش مناسب مدرسه تناسب داشته باشد.
  • برخی از مدارس برای رنگ کوله پشتی قوانینی دارند، ابتدا از قوانین مدرسه آگاه شوید سپس رنگ کوله پشتی را انتخاب کنید.

 

طرح

کوله پشتی مدل گلکسیکوله پشتی های دخترانه طرح های بسیار متنوع و جذابی دارند. طرح شخصیت های کارتونی، مدل های اکلیلی یا پولکی، طرح های چاپی و تکه دوزی شده و طرح های جدید مثل هولوگرامی یا شفاف، همگی گزینه های انتخاب شما هستند. مهم ترین نکته این است که اجازه دهید دخترتان طرح مورد علاقه اش را انتخاب کند، این طرح ممکن است شخصیت کارتونی مورد علاقه او و یا طرح چاپی خاصی باشد.

  • طرح شخصیت های کارتونی معمولا برای دختران مقطع ابتدایی مناسب است، هر چند برخی از مدارس برای این طرح ها محدودیت هایی دارند.
  • برای سال های آخر ابتدایی طرح های تک رنگ، چند رنگ، چاپی و زیگ زاگ، انتخاب های خوبی هستند. در انتخاب طرح های مدرن مثل هولوگرامی دقت کنید تا با قوانین مدرسه تداخل نداشته باشد.

۷ مدل کوله پشتی دخترانه برای مدرسه

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید