چند مدل کیف مناسب زنانه که باید در کمد هر خانمی باشد

0
150
کیف زنانه

برخی از خانم ها کیف را فقط به عنوان یک وسیله کاربردی روزانه میبینند تا وسایل مورد نیاز خود را با آن حمل کنند. اما باید بدانیم که کیف بخشی از استایل ما را شکل می دهد و به عبارتی آن را تکمیل می کند. در دنیای مد بیش از صد ها مدل کیف مناسب زنانه وجود دارد، اما در این میان چند کیف با اهمیت و کاربرد بالا هستند که در موقعیت های مختلف و با استایل های متفاوت ست می شوند.

۵ مدل کیف مناسب زنانه که هر خانمی باید داشته باشد

کیف زنانه بزرگ

کیف های سایز بزرگ از اوایل قرن بیستم وارد استایل های روزمره شدند و به دلیل تطبیق پذیری بالا و کاربردی بودنشان، توانستند در دنیای مد به سرعت رشد کنند . این کیف ها به دلیل کاربردی بودنشان باید در کمد هر خانمی وجود داشته باشد. چرا که، گاهی وقت ها ضروری است وسایل زیادی را با خود حمل کنید. این شرایط بیشتر برای مادرانی است که کودک خردسال دارند و باید در کیفشان تعدادی زیادی اسباب بازی و یا عروسک جای دهند ویا خانم های متاهلی که در راه برگشت از سر کار به خانه، باید کمی خرید کنند به راحتی می توانند از این کیف مناسب و سایز بزرگ استفاده کنند.

کیف مناسب و سایز متوسط

اگر شما جز خانم هایی هستید که به کیف های بزرگ علاقه نشان نمی دهید و وسایل روزمره شما نمی تواند آن را پر کند، شما به یک کیف با سایز متوسط نیاز دارید، این کیف ها مدل های متفاوتی دارند و تقریبا همه ی سلیقه هارا در بر می گیرد. این کیف ها برای محیط کار و دانشگاه بسیار مناسب هستند ، چرا که شما نیاز دارید در طول تایم طولانی که  بیرون از خانه هستید وسایل مختلفی را با خود حمل کنید از جمله لوازم شخصی، اداری و حتی خوراکی. پس کیف شما باید به اندازه کافی جادار باشد.

کیف دستی یا کیف کتابی

چند سالی است که کیف های دستی دوباره محبوبیت زیادی پیدا کردند، این کیف ها در دهه ی ۹۰ میلادی هم بسیار پر طرفدار بودند و سلبریتی های زیادی این نوع کیف ها را به دست می گرفتند. این کیف ها در دهه ۹۰ میلادی فقط به عنوان کیف مجلسی کاربرد داشت وتنها در مهمانی ها مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه کاربرد آن کمی تغیر کرده است و شما می توانید از کیف کتابی در استایل روزمرتان استفاده کنید.

کیف دوشی

چند سالی است طراحی متفاوت برندهای مشهور را برای نشان دادن خلاقیت طراحان خود بر روی کیف های کوچک می بینیم، این کیف ها که به مینی بگ معروف هستند در بین خانم هایی با رنج سنی ۱۸ تا ۳۰ سال بسیار طرفدار دارد. همچنین این کیف ها می توانند استایل شما را به شدت خاص و جذاب کنند اما علاوه بر شیک پوشی کاربردی هم هستند به خصوص زمانی که شما برای بیرون رفتن تنها به یک کیف پول و گوشی موبایل نیاز دارید، این کیف مناسب شماست.

کوله پوشتی کیف مناسب و ضروری

برخی خانم ها مخصوصا خانم های ۳۵ سال به بالا در استفاده از کوله پشتی کمی احتیاط می کنند و ترجیحا آن را برای سفرهای چند روزه و استایل های ورزشی استفاده می کنند. اما پیشنهاد ما به شما این است که کوله پشتی را وارد استایل روزمره خود کنید و به عنوان یک کیف کاربردی از آن استفاده کنید. به خصوص زمان هایی که تایم طولانی را بیرون از منزل هستید و نیاز دارید با خود، تبلت یا لپ تاپ حمل کنید.

سخن آخر

پیشنهاد ما به همه ی خانم ها داشتن این ۵ نوع کیف است چرا که با داشتن این کیف ها مخصوصا با رنگ های خنثی می توانید تا مدت ها از خرید کیف معاف شوید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید