شاید خانم ها رایان گاسلینگ را به خاطر ظاهر جذابش دوست داشته باشند؛ اما آقایان او را به دلیل شیک پوشی و خوش تیپی مورد تحسین قرار می دهند. گاسلینگ که یک کت و شلوار را به راحتی یک شلوار جین و تیشرت به تن می کند، استایلی دارد که مناسب هر مراسم و موقعیتی است. این ستاره هالیووردی، چه در خیابان قدم بزند یا روی فرش قرمز، همیشه خوش پوش و شیک است و منبع الهامی است برای آن دسته از آقایانی که می خواهند ظاهرشان را بهبود ببخشند. اگر شما هم از این دست افراد هستید مطلب ذیل را دنبال کنید تا با نحوه داشتن استایل به سبک رایان گاسلینگ آشنا شوید.

استایل رایان گاسلینگ

استایل رایان گاسلینگبعد از اینکه گاسلینگ در سال 2004 و با فیلم “نوت بوک” (Notebook) به شهرت جهانی رسید در استایل خود تغییراتی را به وجود آورد. او امروزه بدون اینکه در هیچ چیزی زیاده روی کند، ظاهری جذاب و مناسب دارد. این سلبریتی جذاب با ترکیب آیتم های ساده و کلاسیک با کمی آیتم های مردانه و خشن، استایلی خلق کرده که می تواند الگویی برای بسیاری از آقایان باشد.

پیراهن به سبک رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ با پیراهن مردانه و شلوارزمانی که صحبت از پیراهن می شود، رایان پیراهن سفید را به پیراهن های رنگی ترجیح می دهد. فرقی نمی کند که او پیراهن اش را با چه لباس دیگری به تن کند، می خواهد شلوار جین باشد یا حتی کت و شلواری رسمی، در هر شرایطی پیراهن سفید انتخاب اوست. در واقع او با انتخاب پیراهن سفید، جا را برای پوشیدن لباس های رنگی دیگر باز می گذارد. او معمولاً از طرح های ساده و تناژهای ملایم استفاده می کند. اگر پیراهنش دکمه دار باشد، سعی می کند قواره آن تنگ و رنگش روشن باشد و آستین پیراهن را بالا می زند. در مورد تیشرت هم از تیشرت های یقه باز یا آستین بلند استفاده می کند.

کت و شلوار به سبک رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ با کت و شلوار کنار ماشین
برای مناسبت های رسمی مانند فرش قرمز یا میهمانی های مجلل، رایان کت و شلوار را به لباس های دیگر ترجیح می دهد. البته سعی می کند در این سبک لباس پوشیدن نیز از دیگران متفاوت باشد و به پوشیدن کت و شلوار مشکی و سرمه ای اکتفا نکند. او کاری با استانداردهای معمول ندارد و سبک خاص خود را دنبال می کند مثلاً کت و شلوار تنگ سبز یا آبی می پوشد و همراه آن پیراهنی به رنگ سفید را می پسندد.

بوت به سبک رایان گاسلینگ

بوت های رایان گاسلینگاگر رایان گاسلینگ از چیزی خوشش بیاید، آن را به هیچ وجه کنار نمی گذارد؛ لباس هم از این قانون مستثنی نیست. به عنوان مثال او عاشق بوت است که معمولاً آن را با استایل غیر رسمی می پوشد. بوت های مشکی و قهوه ای چرمی بنددار ساده در انتخاب او اولویت دارند.

عینک به سبک رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ با عینکیکی از اکسسوری هایی که رایان گاسلینگ علاقه زیادی به آن دارد، عینک است که معمولا از برند Barton Perreira خریداری می کند. اگر چه او عینک های متنوع و زیادی را به چشم می زند، اما مدل مورد علاقه او عینکی ساده با فریم D  شکل و گربه ای است.

کت چرم به سبک رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ با کت چرمراین گاسلینگ همیشه ریلکس و باحال به نظر می آید. یکی از لباس هایی که در تن او جلب توجه می کند، کت چرم است. او کت چرم مشکی را هم برای مراسم رسمی و هم دوستانه و غیر رسمی به تن می کند. در واقع او اعتقاد دارد که کت چرم را می توان هم به همراه شلوار جین و هم با شلوارهای رسمی تر ست کرد.

مد رایان گاسلینگ

رایان در فیلم های زیادی حضور داشته، اگر چه او مجبور است که خود واقعی اش را کنار گذاشته و نقش بازی کند اما همیشه لباس هایی می پوشد که با سلیقه اش جور در آید و به تنش بنشیند. در ادامه چند نمونه از جذاب ترین استایل های او را در فیلم هایی که بازی کرده برایتان آورده ایم.

فیلم های رایان گاسلینگ

گاسلینگ در فیلم “نوت بوک”

رایان گاسلینگ در فیلم نوت بوکفیلم “نوت بوک” فیلمی ا‌ست که رایان گاسلینگ با آن به شهرت جهانی رسید. رایان در این فیلم در نقش یک آسیابان ظاهر می شود و حوادث داستان در دهه 1940 روی می دهد. استایل او در این فیلم راحت و کمی شلخته است و از یک تیشرت سفید یقه گرد، شلوار پارچه ای و یک کلاه کپ تخت استفاده کرده است.

گاسلینگ در  فیلم “لا لا لند”

رایان گاسلینگ در فیلم لالالندلا لا لند، فیلمی رمانتیک و موزیکال، محصول سال ۲۰۱۶ است که با بازی رایان گاسلینگ و اما استون روی پرده سینما آمد. رایان در این فیلم نقش یک پیانیست را دارد که سعی کرده ظاهری مطابق با طبع هنری اش داشته باشد. در طول این فیلم، او به دلیل استایل مدرن خود، معمولاً کت و شلوار و کت اسپرت به تن دارد که آن را با کراوات و کفش های دو رنگش ست می کند.

گاسلینگ در فیلم “بلید رانر 2049”

رایان گاسلینگ در فیلم بلیدر رانر“بلید رانر ۲۰۴۹” یکی از کارهای اخیر گاسلینگ است که سال 2017 اکران شد. در این فیلم، رایان نقش یک افسر اداره پلیس لس آنجلس را بازی می کند. او پالتوی یقه پشمی، پلیوری بافتنی، شلواری تیره و بوت به تن کرده است.

گاسلینگ در فیلم “بیگ شورت”

رایان گاسلینگ در فیلم بیگ شورتدر فیلم “بیگ شورت” رایان یک دست کت و شلوار کلاسیک به همراه پیراهن راه راه آبی به تن داشت. اگر می خواهید استایلی مشابه با آن داشته باشید و در روز کاری یا جلسه اداری بعد خود از آن استفاده کنید، یک کت و شلوار خاکستری چهارخانه، پیراهن آبی راه راه و کراوات طرح دار کلاسیک بپوشید.

گاسلینگ در فیلم “سانگ تو سانگ”

رایان گاسلینگ در فیلم سانگ تو سانگاستایل رایان گاسلینگ در فیلم “سانگ تو سانگ” یا “ترانه به ترانه” غیررسمی و باحال است. اگر می خواهید استایلی مانند او داشته باشید تیشرتی آستین بلند، شلوار جین تیره و کاپشنی آبی رنگ بپوشید.

گاسلینگ در فیلم “گانگستر اسکواد”

رایان گاسلینگ در فیلم گانگستر اسکوادبا اینکه حوادث فیلم در سال 1949 اتفاق می افتد اما استایل رایان منبع الهام خوبی محسوب می شود. اگر استایل کلاسیک می پسندید می توانید پیراهن کلاسیک و شلوار پارچه ای گشاد او را امتحان کنید. کلاه پشمی فدورا را هم فراموش نکنید.

گاسلینگ در فیلم “درایو”

رایان گاسلینگ در فیلم درایوداستان فیلم “درایو” داستان یک راننده بدلکار است که برای خلافکارها کار می‌کند. اگر چه این فیلم در زمان حال می باشد، اما لباس هایی که رایان به تن می کند، متعلق به مد و ترندهای سال های گذشته است. استایل او در این فیلم شامل کاپشن ساتن سفیدی است که عکس عقربی پشت آن حک شده است. اگر می خواهید از این کاپشن استفاده کنید سعی کنید رنگ متالیک آن را انتخاب کنید تا شیک تر باشد.

گاسلینگ در فیلم “کریزی استیوپید لاو”

رایان گاسلینگ در فیلم کریزی استیوپید لاواین فیلم مطمئناً یکی از پرطرفدارترین کمدی های عاشقانه ای است که رایان گاسلینگ در آن به ایفای نقش پرداخته است. ظاهر جذاب گاسلینگ در این فیلم، منبع الهامی برای بسیاری از مردان در لباس پوشیدن شده است. لباس های ساده اش که مثل شخصیت خود اوست نکات چندی درباره نحوه لباس پوشیدن به شما می آموزد.