چگونه با توجه به اندام خود، بهترین تی شرت مردانه را انتخاب کنیم؟

0
3479
استایل دو آقا با تی شرت مردانه مناسب

برای مدت زمانی طولانی در طول تاریخ، تی شرت ها بخشی اصلی از لباس های آقایان بوده اند. به هر شکلی که می خواهید آنها را بپوشید، رنگ آن ها را تغییر دهید، آستین هایشان را جدا کنید…. به هر شکلی که از تی شرت مردانه استفاده کنید، آن ها لباس هایی هستند که در کمد آقایان باقی خواهند ماند. آنها زیبا ترین لباس ساده ای هستند که یک مرد می تواند در کمد خود داشته باشد و دلیل آن این است که تی شرت ها برای هر موقعیتی مناسب هستند.

برای خیلی از آقایان، خرید تی شرت، نسبتا آسان است. به همان نسبت ممکن است در پوشیدن آن هم به راحتی به اشتباه بیافتند. بنابراین قبل از آن که نگران رنگ، طراحی، جنس یا استایل آن باشید، باید به فکر مناسب بودن آن باشید.

نکات انتخاب تی شرت مردانه مناسب

برش تی شرت

تی شرت مردانه باید به حدی باریک باشد که دارای تکه پارچه های اضافی ای نباشد که در باد تکان بخورند. معمولا تی شرت ها، بدن هایی با فیزیک باریک و ورزشی را بهتر نشان می دهند اما آقایان با هر سایز و اندازه ای می توانند از آنها استفاده کنند. تی شرتی بپوشید که به اندازه ای که می خواهید باریک باشد اما تی شرت شما نباید به اندازه ای باریک و چسبان باشد که مانند پوست دوم تان بنظر برسد.

آستین تی شرت

قد آستین های تی شرت مردانه باید کمی بالاتر از بازوهای شما باشند. این اندازه به این دلیل نیست که بازوهایتان را با آن نشان دهید. بنابراین اگر بازوهای عضله ای ندارید، لزومی ندارد که حتما به دنبال عضله سازی باشید! نگران چیزی نباشید. این یک مورد مهم در مورد مناسب بودن یک تی شرت می باشد. اگر اندازه ی آستین ها درست بر رو یا بالای بازوهاست، در نتیجه باقی قسمت های تی شرت هم مناسب است.

مطلب مرتبط:  نحوه ست کردن کت بلیزر مشکی با لباس های مختلف برای آقایان شیک پوش

درز میان حلقه آستین و سرشانه باید جایی باشد که شانه های شما تمام می شود. اگر این درز به گردن شما نزدیک تر است، تی شرت شما کوچک می باشد و بالعکس اگر بیرون تر از شانه ی شما قرار گرفته، تی شرت شما زیادی بزرگ است.

استایل یک آقا با تی شرت مردانه سفید و شلوار مشکیفرم تی شرت

حتی اگر اندام زیبایی ندارید یک تی شرت مناسب، می تواند به نفع شما عمل کند. بنابراین سعی کنید از آن دسته تی شرت هایی که فرم مربعی تر دارند و به بدن شما شکل خاصی نمی دهند، دوری کنید و تی شرت هایی را انتخاب کنید که مانند تی شرت های پولو ، جنس مرغوبی داشته و به اصطلاح، در اندام شما بخوابند.

قد تی شرت

اگرچه تمام نکات قبلی در خرید تی شرت مردانه مناسب مهم هستند، اما شاید قد تی شرت از همه ی آنها مهم تر باشد. قد تی شرت، یکی از آن عواملی است که به سرعت مشخص می کند که تی شرت تان برای شما مناسب است یا خیر. به خاطر برتری و محبوبیت استایل روزمره و تی شرت های بلند، ممکن است تشخیص بلندی مناسب تی شرت، کمی سخت باشد. برای اشخاصی با استایل معمولی و ساده، لبه ی پایینی تی شرت، نباید خیلی بالاتر از ران ها باشد. اگر اینطور باشد، هربار که خم شده یا دست های خود را بالا می برید، بالا تنه ی شما مشخص خواهد شد. لبه ی پایینی تی شرت، باید چند سانتی متر پایین تر از کمر شلوارتان باشد. اگر بلند تر از آن باشد طوری به نظر می رسد که گویی تی شرت شما برای شما زیادی بزرگ است. یک نوع تشخیص قد مناسب برای تی شرت، این است که لبه ی پایینی آن بین بالا و وسط جیب های پشتی شلوارتان باشد.

مطلب مرتبط:  چگونه با هزینه ی کم خوشتیپ باشیم؟ 10 نکته برای داشتن استایل شیک و ارزان

در ظاهر، تی شرت ها ساده ترین لباس هایی هستند که آقایان می توانند داشته باشند. اما در واقعیت، اینکه تی شرت شما باید به چه شکل و اندازه ای باشد، می تواند به بهتر شدن ظاهرتان کمک کند. از اشتباهات ساده ای مانند پوشیدن تی شرت های بسیار تنگ یا زیادی بلند، دوری کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید