چگونه با یک پسر چت کنیم؟ راهنمای نحوه پیام دادن به پسرها

28
41546
روش هایی برای پیام دادن به پسرها و چگونه با یک پسر چت کنیم؟

امروزه شرایط و روابط موجود در دنیا با همیشه متفاوت است. در گذشته، دخترها و پسرها برای برقرار کردن ارتباط با یکدیگر، نامه می نوشتند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، می توانند به هر طریقی که می خواهند به هم پیام دهند و در کثری از ثانیه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. اما این ارتباط نیز پیچ و خم های مربوط به خود را دارد. بسیاری از دخترها در هنگام پیام دادن به پسرها شخصیتی متفاوت تر دارند. برخی در برخوردهای حضوری خجالتی بوده و در پیام دادن یا به اصطلاح چت کردن، برخورد صمیمانه تری دارند. گاها این پیام دادن های عجیب و اشتباه، موجب بهم خوردن روابط نیز می شود. اما چگونه با یک پسر چت کنیم؟

برای اینکه یک پسر را مشتاق و علاقمند نگه دارید، می بایست مهارت پیام دادن خود را افزایش دهید. مثلا باید بتوانید در عین شوخ طبعی، اعتماد به نفس و جذابیت خود را حفظ کنید. در غیر اینصورت، او از پیام دادن به شما صرف نظر کرده و به قول معروف، حوصله اش سر می رود!  همانطور که می دانید، در هنگام پیام دادن به پسرها، استرس و اضطراب زیادی گریبان گیر دختران می شود. اما این را بدانید که در هنگام پیام دادن، کارهای متفاوتی می توان انجام داد؛ حتی می توان کاری کرد که مرد رویاهایتان پیشنهاد یک قرار ملاقات عاشقانه را به شما دهد. اما می بایست بدانید چگونه پیام دهید. در ادامه با ۱۰ نکته اساسی مربوط به پیام دادن به پسرها آشنا شوید.

 

یک خانم در حال پیام دادن با تلفن همراه

با اعتماد به نفس باشید

همیشه به دختر ها یاد داده اند که اولین حرکت، نباید از جانب آنها باشد. “توی کافه پیش اون پسره نرو، توی اینستاگرام اول پیام نده، و در کل اول پیام نده! بذار اون اولین قدم رو برداره” اما می دانید پسرها از چه چیزی خوششان می آید؟ اعتماد به نفس. در هنگام پیام دادن به پسرها می بایست هر از چند گاهی، قدرت را به دست بگیرید. یعنی ابتدا شما پیام داده و مکامه را هدایت کنید و حتی برخی اوقات شیطانی کنید. واقعا نیازی نیست که تمام مدت خجالتی باشید. اگر واقعا می خواهید به او پیام دهید و نمی توانید منتظر او شوید تا با شما تماس بگیرد، خودتان حرکت را شروع کنید. بگذارید بداند که درباره او فکر می کنید. بگذارید بداند که شما چه می خواهید.

 

یک خانم با استایل رسمی در حال چت کردن

پاسخ های یک کلمه ای ندهید

برای یک پسر هیچ چیزی بدتر از این نیست که دختر مورد علاقه اش در هنگام چت کردن از پاسخ های یک کلمه ای یا از سر باز کنی استفاده کند. کلماتی مثل “شاید، اوکی، باشه و خوبه” این گونه پاسخ ها، مکالمه را کشته و از بین می برد. حتی اگر در مرتبه اول این اتفاق رخ نداد، در نهایت مکالمه از بین خواهد رفت و او تمایلی برای ادامه دادن بحث نخواهد داشت. در هنگام پیام دادن به پسرها می بایست جذاب باشید، به اندازه کافی صحبت کرده و بلد باشید بحث را باز کنید. توقع نداشته باشید که او تمام مسئولیت ها را به عهده بگیرد.

 

یک خانم با موهای صورتی در حال پیام دادن

خونسرد برخورد کنید

یکی از بزرگترین قوانین در هنگام پیام دادن به پسرها این است که خودتان را مستاصل و نیازمند به محبت نشان ندهید. احتمالا کمی برایتان سخت خواهد بود، اما نباید آنقدرها هم خودتان را مشتاق نشان دهید؛ خصوصا اگر برای مدتی به شما پیام نداده است. از دادن پیام هایی مانند “سلام کجایی؟” خودداری کنید. شما می بایست راحت و خونسرد برخورد کرده و خودتان را خیلی مشتاق نشان ندهید. هنگامی که این کار را انجام دادید، او برنده شده است!

ممکن است طرف مقابل تان علاقه ای نداشته باشد که با فردی نیازمند و مستاصل رابطه داشته باشد؛ چراکه این ویژگی به هیچ عنوان جذابیت ندارد. در نتیجه آرام باشید و خونسردی خود را حفظ کنید تا هنگامی که جواب پیام تان را دهد. عجله نکنید و او را نیز به عجله نیندازید. بگذارید هنگامی که آماده پیام دادن شد پیام دهد. اگر او را به عجله اندازید، احتمالا جواب تان را خواهد داد. اما مطمئنا خوشحال و راضی نخواهد بود. بدتر از آن اینکه ممکن است تمامی علاقه و ذوق او را از بین ببرید. اینکه کمی صبر کنید و جواب پیام پسرها را بدهید، آنها را مشتاق تر نیز خواهد کرد. این کار نشان می دهد که شما درگیر زندگی تان بوده، مشغله های خود را دارید و صرفا برای او و طبق خواسته های او زندگی نمی کنید! از این رو اگر بخواهد به شما زنگ هم بزند کمی با استرس اینکه “چگونه پشت تلفن صحبت کنم” روبه رو خواهد بود.

 

یک خانم خوشحال در حال چت کردن

خودتان باشید

یکی از رایج ترین اشتباهات در هنگام چت کردن با یک پسر این است که خودتان نیستید و سعی می کنید کس دیگری باشید. تنها کافی است تا خود واقعی تان باشید. چراکه دیر و زود او شخصیت شما را شناخته و به دروغی که گفته اید پی می برد. در آن زمان علاوه بر اینکه احساس می کند با یک فرد دیگر مواجه شده است، ممکن است فکر کند که شما کلا آدم راستگویی نیستید و نظرش به طور کلی در مورد شما عوض شود.

 

یک خانم در حال خوردن کافی و چت کردن

برای او یک رمان نفرستید

فرستادن پاسخ های طولانی و پر جزئیاتی که خواندنش بیشتر از یک دقیقه طول بکشد، او را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. وقت او برایش با ارزش است و احتمالا چیزی که او به دنبالش است، کمی ریلکس کردن و صحبت با شماست. پس او را با متن های طولانی که دقیقا توضیح می دهد در طول روز چکار کرده اید اذیت نکنید. حرف های اضافی را کنار بگذارید و به اندازه صحبت کنید. اگر متنی خیلی طولانی بنظر می رسد، احتمالا واقعا هم طولانی است! مشخص صحبت کرده و خودتان باشید، بامزه باشید و متن هایتان را حداکثر در حدود دو یا سه جمله بیان کنید.

 

یک خانم در حال پیام دادن با خنده

بامزه باشید

لازم نیست یک کمدین باشید و یا لطیفه تعریف کنید. اما حداقل به او نشان دهید که حس شوخ طبعی دارید. با او شوخی کنید، به او کنایه بزنید و به شوخی اذیتش کنید.

 

پیام دادن با خنده و خوشحالی

مثبت اندیش باشید

هیچ پسری نمی خواهد بعد از بیدار شدن از خواب، یک پیامی مثل “من امروز خیلی افسرده ام” ببیند. اگر می خواهید رابطه خودتان و کسی که از او خوشتان می آید بهتر شود، باید تا حد ممکن مثبت اندیش باشید. حتی ممکن است همین حالا اتفاقات واقعا جدی و ناراحت کننده ای در زندگی تان پیش آمده باشد؛ اما لازم نیست همه چیز را به او بگویید.

خودمانی، مثبت اندیش و بامزه باشید. به او نشان دهید که از خندیدن خوشتان می آید و با این کار به او دلیلی دهید تا به شما پیام دهد. کاری کنید که او چنین فکری با خودش داشته باشد “من واقعا دلم می خواد امروز به اون دختره پیام بدم؛ چون حرف زدن و بودن با اون خیلی برام لذت بخشه!”

 

یک خانم با موهای فر در حال پیام دادن

درباره خودش از او سوال بپرسید

اینکه در بین مکالمه سکوت برقرار شود، واقعا آزار دهنده است. اما عیبی ندارد، در هر صورت این اتفاق می افتد. بهترین راه برای دوری از این سکوت، سوال پرسیدن است (ترجیحا در مورد او). پسرها عاشق این هستند که درباره خودشان حرف بزنند. این احتمالا محبوب ترین موضوع مورد بحث شان، بعد از فوتبال است. پس به او شانسی دهید تا خودش را نشان دهد و مکالمه تان ادامه پیدا کند. از او سوالات جالب و با جواب باز (سوالاتی که جوابشان بله یا خیر نباشد) بپرسید که او را به جواب دادن، علاقه مند نگه دارید.

 

یک خانم ناراحت در حال پیام دادن با گوشی

در زمان مناسب از پیام دادن به او خودداری کنید

این نکته را در نظر داشته باشید که برخی اوقات ممکن است مکالمه تان پایان یابد. این را بدانید که مکالمه تان برای همیشه تمام نشده است؛ بلکه تنها برای ساعت مشخصی از روز پایان یافته است. اگر دیدید مکالمه به پایان خودش نزدیک می شود، سعی در احیاء آن نکنید. تنها کافی است به او بگویید کاری برای انجام دادن دارید و بعدا با او صحبت می کنید.

سعی در احیاء یک مکالمه در حال پایان یافتن، می تواند همه چیز را بدتر کند. چه می خواهید بگویید؟ آیا می خواهید هرچیزی بگویید تنها برای اینکه مکالمه ادامه پیدا کند؟ این ایده بدی است زیرا ممکن است چیز بدی بگویید که بنظر او عجیب برسد و نظرش درباره شما برگردد. باید بدانید در چه زمانی یک مکالمه را که در حال پایان یافتن است، قطع کرده و به زندگی تان برسید، و بعدا زمانی که دوباره چیزی برای صحبت در موردش دارید، پیش او برگردید.

 

یک خانم شاد در حال پیام دادن

از او نپرسید که حالش خوب است یا نه

“حالت خوبه؟ یه مدته به من پیام ندادی. به خاطر حرفی که زدم ناراحت شدی؟” هیچوقت این یا هیچ چیزی مشابه اش را نگویید. این به معنی پایان پیام دادن بین شما دو نفر می باشد. اگر مدتی است که پاسخ نداده، احتمالا دلیل قانع کننده ای دارد. اما زمانی که از او بپرسید که آیا از دست شما ناراحت است یا خیر، بر روی شیب رو به پایینی در رابطه تان قرار می گیرید که احتمال کمی دارد بتوانید از آن نجات پیدا کنید. مسائل را بیش از حد تحلیل نکنید. قبول کنید که مردم، برای اینکه مدتی پیام نمی دهند، دلایل خودشان را دارند. مطمئن باشید که اگر طرف مقابل تان فرد قابل اطمینانی باشد، بالاخره جوابتان را خواهد داد.

تبلیغات

28 نظر

 1. خیلی عالی بود ممنون به خصوص در خصوص بند آخر ه بارها و بارها موجب قطع رابطه و حوصله سر بر شدن اون رابطه شده. اون قسمت هم که نوشتی بزارید از خودش تعریف کنه خیلی عالی بود

 2. سلام
  خیلی عالی بود،
  دوست پسر من از اول صبح تا شب پیگیر من بود با اینکه سرش شلوغ بود ولی اینکارش من را اذیت میکرد ،بعد دید من بهش زیاد محل نمیذارم ،رویه اش را عوض کرد و خیلی کم پیام میداد و کمتر زنگ میزد،
  اینم بگم دوست پسرم خارجی بود،
  خودش میگفت بدجور وابسته شده ،من خوشم نمیومد از زیادی ابراز علاقه اش😜😬

 3. سلا،ببخشید من به یه پسر توی اینستا علاقه مند شدم پسره یکم معروفه اما ایمیلشو توی اینستا قرار داده و می خوام بش ایمیل بزنم اول چه جوری شروع کنم که جوابمو بده خواهش میکنم(راستی پسره خارجیه) خواهش میکنم راهنماییم کنین ممنون میشم.😍😍😍

 4. سلام ببخشید من میخواستم به یه پسر تقریبا معروف که تو اینستا دیدمش ایمیل بزنم چی براش بنویسم که جوابمو بده ؟؟؟خواهش میکنم راهنماییم کنین😘

 5. سلام ،خسته نباشید،میخواستم بدونم که برای اینکه یک پسری رو که مغرور،سرد،جدی،تحصیل کرده،وکسی که نمی‌خواد وارد یک رابطه احساسی بشه چون کاردرستی هست و معمولا رابطه عاطفی با جنس مخالف بدترین حال هست هم از لحاظ وابستگی و همه از لحاظ بی فایده بودن وهدردادن وقت وفرصت اما وقتی می‌خواهیم یک پسر و که شوخ طبع هایش جدی هست و گاهی حتی اشتباهم گرفته میشد و آدم نمیدونه جدی گفت یا شوخی یا آدم درست و بافرهنکی هست چجوری میشه بدون رابطه عاطفی از راه درست وارد یک رابطه شد که بد فکرنکنه و شخصیت و احترام حفظ بشه ؟؟؟راهنماییم کنیدکلی خوشحال میشم.

 6. من از پسری خوشم اومده وبهش گفتم اما اون نسبت به همه دخترا دید خوبی نداره و فک میکنه همه مثل هم هستن و من الان یکساله که نمیتونم بهش فک نکنم لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم

 7. سلام من میخوام با یه پسری که اصلامنو نمیشناسه برای اولین بار صحبت کنم تو اینستا ولی نمیدونم چجوری کنم تاحالا صحبت نکردیم اصلا منو ندیده او نمیشناسه من نمخوام طوری حرف بزنم که بگه بهش علاقه دارم فقط میخوام باهاش یکم به عنوان فرد های معمولی حرف بزنیم اولین پیام بهش چی بدم؟

 8. پسرا از دخترایی که زیاد از حد سبک و بدون اعتماد به نفس هستن بدشون میاد.سعی کنید با وجود اینکه به کسی علاقمند هستید زیادی به اون ابراز علاقه نکنید چون براحتی شمارو کنار میزاره و فکر میکنه با این کار شخصیت خودشو بالا برده و این شما هستید که شکست میخورید.
  موفق باشید😂😂😂😂😂

 9. من پسرم پسر ها از تیپ خوششون میاد و در اصل کار چهره اگه چهره خوبی ندارید به پسر مورد نظر نزدیک نشین چون اون از شما بدش میاد سعی کنید با نگاهتون عشقش رو به دست بیارین و یا به یکی از دوستاتون بگین بره بهش بگه

 10. شما دخترا تا سلام میکنیم در جا بلاک نمیدونسم سایتی برا مخ زدن پسرا تو ایرام حس دس خوش ولی شما تا برین پی وی راحت رل میزنین ولی ما تا میایم پی وی جرمون میدین و درجا بلاک
  اینا تو دلا ما پسراس 😒😒😒

 11. از یه ادم خارجی خوشم امده جواب کامنتامو میده ولی خصوصی جواب نمیده خیلی کامنت زیر پستاشه
  و دخترای زیادی دوسش دارن چیکار کنم بتونم مخشو بزنم

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید