چگونه بند عینک مورد علاقه خود را بسازیم؟ آموزش ساخت بند عینک فانتزی

0
3297
آموزش ساخت بند عینک فانتزی خاص و جذاب برای خانم ها

وقتی دائما عینک مخصوص مطالعه ی خود را به چشم می زنید و آن را در می آورید خیلی راحت ممکن است آن را جایی بگذارید و یادتان برود. این موضوع در مورد عینک های آفتابی هم صدق می کند. اگر عینک های آفتابی بسیاری را گم کرده اید، می توانید از بند عینک استفاده کنید. شما به راحتی می توانید این بند ضروری را در خانه با هر مدلی که به سبک و سلیقه ی شما بخورد درست کنید. برای این کار آموزش آسان ما را دنبال کنید.

آموزش ساخت بند عینک فانتزی

مواد و ابزاری که برای ساخت بند عینک فانتزی مهره دار نیاز دارید؛

سیم یا بند

مهره های دلخواه

۲ مهره سرامیکی یا استاپر

۲ قلاب مخصوص بند عینک

قیچی

انبر دم باریک

دستورالعمل

مرحله ی اول

مراحل ساخت بند عینک فانتزیسیم، نخ، بند یا ریسمان را به اندازه مناسب ببرید. سعی کنید به اندازه ای این کار را بکنید که وقتی عینک روی صورت و دور گردن شما قرار می گیرد راحت باشید. برای اکثر افراد ۶۰ سانتی متر اندازه ی مناسبی است.

مرحله ی دوم

مراحل ساخت بند عینک فانتزیابتدا یک سر بند را با مهره ی سرامیکی و قلاب ببندید و بعد انتهای آن را گره بزنید تا شبیه حلقه شود. سیم را بکشید تا مهره و قلاب در کنار هم سفت شوند و بعد انتهای مهره ی سرامیکی را با انبر ببندید.

مرحله ی سوم

مراحل ساخت بند عینک فانتزیدر این مرحله ابتدا تصمیم بگیرید می خواهید مهره ها را با چه طرحی در کنار هم بچینید و بعد این کار را انجام دهید. در انتهای سیم برای مهره ی سرامیکی دوم و قلاب جای کافی قرار دهید.

مطلب مرتبط:  8 روش حرفه ای برای ست کردن پیراهن زنانه با لباس های زمستانی

مرحله ی چهارم

مراحل ساخت بند عینک فانتزیمهره ی سرامیکی دوم و قلاب را داخل سیم بیندازید و آن ها را با انبر سفت کنید، همانطور که درمورد مهره ی سرامیکی و قلاب اول این کار را انجام دادید. اگر سیم نایلونی اضافه آمده آن را داخل مهره ها کنید.

مرحله ی پنجم

مراحل ساخت بند عینک فانتزیقلاب های زنجیر را به دسته ی عینک خود وصل کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید