چگونه به یک دختر پیشنهاد ازدواج دهیم؟

0
6250
چگونه به یک دختر پیشنهاد ازدواج دهیم؟

اگر می خواهید از دختر مورد علاقه خود خواستگاری کنید، نیازی به تردید نیست. این کار را به تاخیر نیندازید و فورا انجامش دهید. اما سوالی که احتمالا با آن روبه رو هستید و ذهن تان را به خود مشغول کرده این است که چگونه به یک دختر پیشنهاد ازدواج دهیم؟ در ادامه این مقاله نکاتی درمورد نحوه درخواست ازدواج از یک دختر را خواهید آموخت.

 

انداختن حلقه ازدواج

بهترین نحوه درخواست ازدواج از یک دختر

آیا کسی را دوست دارید و برایتان دشوار است که به او بگویید؟ یا نمی دانید چطور این کار را انجام دهید؟ نگران نباشید. شما تنها نیستید چون اکثر پسرها همین احساس نگرانی را دارند. باید به یاد داشته باشید که دخترها با شما فرق دارند و حتی از همدیگر هم متفاوت اند. در عین حال همه آنها خیلی حساس و شکننده هستند.

بنابراین اولین چیزی که باید بدانید این است که مطابق خلق و خو و طبع دختر مورد علاقه تان باید از او خواستگاری کنید. در این کار نباید مدل خواستگاری کردن کسی را کپی برداری کنید یا از دوستان و آشنایان پیشنهاد بخواهید. یادتان باشد دوستان تان هم، سن وسال شما را دارند و مثل خودتان در برخورد با دخترها و در چنین موضوع حساسی، بی تجربه هستند. پس نکاتی که در ادامه ذکر کرده ایم را بررسی کرده و از آنها ایده بگیرید تا یک تجربه جذاب و متفاوت داشته باشید.

 

خودتان باشید

اولین نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که خودتان باشید و هرگز در هیچ چیز غلو نکنید. می توانید حتی با یک خواستگاری ساده هم مراسمی خاص و دوست داشتنی برگزار کنید. اگر مثل خودتان باشید خواهید دید همه چیز راحت و روان پیش خواهد رفت.

 

شناختی که از او دارید را مدنظر قرار دهید

با توجه به شناختی که از دختر مورد علاقه تان دارید از او خواستگاری کنید. بعضی دخترها هستند که دوست دارند به شیوه سنتی از آن ها خواستگاری شود. اگر دوست دختر شما هم از این دسته دخترهاست، بهتر است زانو بزنید و آن چهار کلمه معروف که دوست دارد از شما بشنود (با من ازدواج می کنی؟) را به زبان بیاورید تا او را تحت تاثیر قرار دهید.

 

برنامه ویژه ای داشته باشید

یک شام رمانتیک برنامه ریزی کنید و سعی کنید نشان دهید که او تا چه مقدار برایتان اهمیت دارد. غذای مورد علاقه اش را سفارش دهید و قبل از شام یا حین صرف دسر از او خواستگاری کنید. حتی می توانید موسیقی مورد علاقه اش را هم برایش بگذارید. می توانید او را به همان جایی ببرید که اولین بار همدیگر را در آنجا دیدید و دوباره همان جو و حال و هوا را ایجاد کنید. این کار باعث می شود وقتی از او خواستگاری می کنید همه چیز را به یاد بیاورد و قطعا احساساتی شود و فورا جواب بله را بدهد.

 

خواستگاری کردن

لحظات رمانتیکی به وجود آورید

با ماشین به کنار ساحل، دریاچه، پارک جنگلی یا هرجای رمانتیک دیگری که در اطراف تان وجود دارد بروید و هنگام غروب آفتاب، از او خواستگاری کنید. دخترها از لحظات رمانتیک و موقعیت های خاص خوش شان می آید. می توانید در هنگام رانندگی موسیقی ملایمی بگذارید و به او بفهمانید اتفاق خاصی در آن روز برایش خواهد افتاد و یک سورپرایز در راه است.

 

او را به جایی که دوست دارد ببرید

می توانید به جایی بروید که یا او، یا هردوی شما خیلی علاقه دارید. در چنین جایی از او خواستگاری کنید تا علاقه اش به این مکان بیشتر و بیشتر شود.

 

یک کادوی خاص برایش بخرید

یک انگشتر یا دستبند زیبا برایش بخرید و موقعی که آن را به او هدیه می دهید از وی خواستگاری کنید. دادن حلقه به او کمک می کند پیغام تان را به راحتی منتقل کنید. با یک دسته گل رز سرخ نزدیکش شوید یا او را بیرون از جایی که هستید ببرید و بعد از او خواستگاری کنید. اگر نمی دانید چه کادویی برای او بخرید، راهنمای خرید کادو برای خانم ها را در ریموژ بخوانید.

 

خواستگاری به روشی خاص

اگر می توانید با پدر و مادرش صحبت کنید و در حضور آن ها از او خواستگاری کنید. شاید هم برای خواستگاری روش خاص و منحصر به فرد خودتان را داشته باشید که باید برای آن برنامه ریزی کنید و آمادگی داشته باشید.

 

خواستگاری رمانتیک با دسته گل و حلقه

سخن آخر

این نکات قطعا به شما کمک می کنند تا به شیوه ای خاص و ویژه از دختر مورد علاقه تان خواستگاری کنید و بدون شک قلبش را فتح کنید. اما باید مطمئن باشید دختر مد نظرتان هم شما را دوست دارد. پس در خواستگاری از او عجله نکنید و قبل از آن به خوبی رابطه تان را تجزیه و تحلیل کنید تا از احساس او به خودتان اطمینان یابید. بعد از اینکه مطمئن شدید او هم شما را دوست دارد، تاریخی را برای خواستگاری مشخص کنید و در آن روز به او بگویید که چقدر دوستش دارید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید