چگونه توجه یک پسر را جلب کنیم؟ ۱۰ روش برای جلب توجه پسر مورد علاقه تان

0
5333
ترفندهایی برای جلب توجه پسر مورد علاقه تان و معرفی روش هایی برای اینکه چگونه توجه پسری را جلب کنیم؟

اگر مدتی برای جلب توجه یک پسر تلاش کرده، اما موفقیتی کسب نکرده اید، تسلیم نشوید! زمانی که از تمام ترفندهایی که می شناختید استفاده کرده اید و او هنوز به شما توجه نمی کند، می بایست از ترفندهای ما کمک بگیرید. اما چگونه توجه یک پسر را جلب کنیم؟ در ادامه این مقاله با نکاتی برای جلب توجه پسر مورد علاقه تان آشنا خواهید شد. با رعایت این نکات، در عین حال که او شیفته شما خواهد شد، به هیچ عنوان شخصیت تان زیر سوال نرفته و درمانده به نظر نخواهید رسید.

 

انتخاب لباس

روی استایل تان کار کنید

پیشنهاد ویژه ما برای جلب توجه پسر مورد علاقه تان این است که کاری کنید تا با شکوه و سطح بالا به نظر برسید. بهترین دسته از مردان، قدرت زنانگی را می شناسند؛ اما نه به اندازه شما. سعی کنید برای جلب توجه او از لباس های بدن نما و باز استفاده نکنید؛ بلکه لباس هایی بپوشید که شما و اندام تان را به جذاب ترین شکل ممکن نشان داده و او را محو تماشایتان کند. مثلا ایجاد تغییراتی در استایل و لباس هایتان ممکن است توجه او را به سمت شما جلب کند؛ تا جایی که ممکن است تعریفی هم از او بشنوید.

 

خندیدن و خوش گذرانی با دوستان

آیا لبخند می زنید؟

برخی روز های زندگی سخت هستند و ممکن است روحیه لبخند زدن را نداشته باشید؛ اما هیچکس به سمت دختری که صورت غمگینی دارد، نمی رود. کاری نکنید که به نظر برسد همیشه در موود بدی هستید و نسبت به دیگران گارد دارید؛ بلکه در زمانی که او در نزدیکی شماست لبخند بزنید و نشان دهید می توانید چقدر باحال و شاد باشید.

 

صحبت کردن یک زوج

از او تعریف کنید

ساده ترین راه برای جلب توجه و نظر یک پسر این است که از او تعریف و تمجید کنید. پسرها یا به طور کلی آقایان، عاشق این هستند که از آنها تعریف شود و به این خاطر که متوجه چیزی در مورد او شده اید، به شدت ذوق می کند. پس جلو بروید و روزش را بسازید! او این کارتان را به خاطر می سپارد.

 

برقرار کردن ارتباط چشمی

ارتباط چشمی برقرار کنید

ارتباط چشمی به او نشان می دهد که شما به او علاقه مند هستید و توجه اش را جلب می کنید. البته بهتر است کمی خجالتی به نظر برسید و مستقیما به او زل نزنید. تنها کافی است تا از آن طرف اتاق نگاه تان را به او بیاندازید و سپس به سمتی دیگر نگاه کنید. به این شکل، او حتی اگر بخواهد هم نمی تواند به شما توجه نکند.

 

سلفی گرفتن با دوستان

در اطراف او باشید

آیا از دور او را تحسین می کنید و به او علاقه دارید؟ اگر اینطور است پس باید کمی نزدیک تر شوید؛ زیرا اگر او نتواند شما را در اطراف خود پیدا کند و بیش از اندازه دور از چشمانش باشید، هیچگاه متوجه شما نخواهد شد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که نباید بیش از اندازه به او توجه کنید و به طرز واضحی همه جا در کنارش ظاهر شوید. تنها می بایست زمانی که او در اطراف شما است، شما هم در نزدیکی او باشید تا بالاخره کنجکاوی بر او غلبه کرده و مشتاق شود که بیشتر درباره شما بداند.

 

جک تعریف کردن و خندیدن در جمع دوستانه

چند جوک و لطیفه بگویید

حس شوخ طبعی هوشمندانه، همیشه توجه مردان را به خود جلب می کند. پس بگذارید زمانی که او در نزدیکی شما است، حس شوخ طبعی تان بدرخشد! کمی شوخ طبعی، فضای میان تان را تا حد زیادی سبک تر می کند. همچنین معرفی کردن خودتان به او، و حرف زدن او با شما را راحت تر می کند. همچنین همه دوست دارند در اطراف شخصی باشند که بامزه است و با او ساعات خوشی را سپری می کنند.

 

صحبت کردن جدی یک زوج

از او کمک بخواهید

آقایان عاشق آن هستند که نقش شخصی محافظت کننده و تامین کننده را بازی کنند و همیشه دوست دارند به دختری که مشکلی دارد، کمک کنند. از او بخواهید در رابطه با مشکلی که در سرکار دارید به شما کمک کند یا می توانید تنها از او بخواهید در بطری نوشابه تان را باز کند؛ در واقع برای جلب توجه پسر مورد علاقه تان می بایست هر چیزی که به ذهن تان می رسد تا او بتواند به شما نشان دهد چقدر مرد است را انجام دهید. این باعث می شود توجه او، حسابی به شما جلب شده و او خود را قهرمان شما بداند!

 

بازی کردن با موها

با موهایتان بازی کنید

تقریبا اکثر آقایان عاشق موهای بلند و زیبا هستند؛ بنابراین می توانید زمانی که با او صحبت می کنید، با موهایتان بازی کرده و انگشتان خود را در موهایتان فرو کنید تا با زبان بدن خود، توجه او را جلب کنید. برای جلب توجه پسر مورد علاقه خود با موهایتان، می توانید به دو روش عمل کنید. تکنیک اول، بازی با نوک موها به خاطر خجالتی بودن شماست؛ تکنیک دوم کمی جسورانه تر است و برای انجام آن باید موهایتان را از کنار گوش تان کنار بزنید. در هر صورت او عاشق این کار شما شده و این دقیقا همان تاثیراتی که می خواهید را به همراه خواهد داشت.

 

داشتن اعتماد به نفس در جشن ها و مهمانی ها

به خودتان اعتماد داشته باشید

به شکلی پنهانی اعتماد به نفس بالایی باشید؛ اما بیش از اندازه بلند و پر سروصدا نباشید تا اعتماد به نفس راز آلودتان، توجه او را جلب کند. شما خودتان می دانید که تا چه حد دوست دارید او را بیشتر بشناسید؛ اما نباید به سرعت این حقیقت را لو دهید. هرچه شد، تکنیک “من سخت بدست میام” را ادامه دهید (اما زیاده روی نکنید) تا توجه او را به شدت به خودتان جلب کنید.

 

صحبت کردن با پسر مورد علاقه

با او به اندازه صحبت کنید

یکی از بهترین روش ها برای ایجاد جرقه و خواسته شدن از سوی مردان، صحبت کردن به میزان لازم است. سعی کنید طوری با او صحبت کنید که حس کنجکاوی اش تحریک شده و به دنبال فرصتی بگردد تا ادامه بحث را در پیش بگیرد. این نکته هم در هنگام صحبت حضوری و هم در هنگام چت کردن با او به کارتان خواهد آمد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید