چگونه شخصیت یک دختر را بشناسیم؟ معرفی ۷ نشانه رفتاری مهم

3
4107
چگونه شخصیت یک دختر را بشناسیم؟

اگر قصد دارید با یک دختر وارد رابطه ای خوب و دوست داشتنی شوید، باید بتوانید در همان ابتدا شخصیت او را شناخته و آن را ارزیابی نمایید. اما چگونه شخصیت یک دختر را بشناسیم؟ برای شناخت سریع شخصیت یک دختر، باید در همان ارتباطات اولیه، به دنبال نشانه های مهمی در رفتار او بوده و آن نشانه ها را به درستی تفسیر نمایید. در ادامه با ۷ نشانه مهم آشنا خواهید شد.

 

یک دختر با رفتار منفی در قرار ملاقات

بدگویی در مورد افراد دیگر

توجه کنید که آیا دختر مورد نظر شما در مورد افراد دیگر، و مخصوصا پسرهایی که قبلا با آن ها رابطه عاطفی داشته، بدگویی می کند یا خیر؟ اگر در مورد افراد دیگر فقط حرف های منفی می زند، این احتمال وجود دارد که پس از مدتی، حتی در مورد شما هم دیدگاه مثبتی نداشته باشد. از طرف دیگر، اگر در مورد اطرافیان خود دیدگاه مثبتی داشته باشد، به احتمال زیاد برای شما نیز دوست یا همسر خوب و مثبتی خواهد بود.

 

رفتار بد یک دختر با گارسون رستوران

نحوه رفتار با دیگران

به رفتار او با دیگران توجه کنید. مثلا وقتی با هم به رستوران یا کافه می روید، رفتار او با کارکنان یا گارسون آن جا چگونه است؟ آیا به آن ها احترام می گذارد یا به صورت دستوری با آن ها صحبت می کند؟ محبت کردن هزینه ای ندارد، پس دلیلی وجود ندارد که آن را به دیگران عرضه نکند.

 

دختر علاقه مند به ماشین

ارزش های حاکم بر زندگی

در مورد ارزش های زندگی او سوال کرده و از او بخواهید با جزئیات کامل توضیح دهد. اگر بر ارزش های سطحی مانند پول و شهرت تاکید بسیار زیادی داشت، احتمالا نمی تواند در سختی ها و پستی و بلندی های زندگی به خوبی در کنار شما بماند. از طرف دیگر، اگر مواردی مانند وفاداری، صداقت، اعتماد و سلامتی را ارزش می دانست، احتمالا در تمام شرایط، در کنار مردی که با او به درستی رفتار کند خواهد ماند.

 

صحبت کردن دوستانه با یک دختر

نحوه رفتار در موقعیت ها و شرایط عادی

با او به صورت راحت و عادی رفتار کنید تا شخصیت اصلی خود را بروز دهد. اگر می خواهید شخصیت یک دختر را بشناسید، نباید او را در شرایطی قرار دهید که فکر کند اگر خود واقعی اش باشد، مورد قضاوت قرار خواهد گرفت. پس در هنگام تعامل با او، راحت و عادی باشید. مثلا باید طوری در مورد ارزش های زندگی او سوال کنید که احساس نکند برای سوال شما، جواب درست و غلطی وجود دارد. در هنگام پرسیدن این گونه سوالات، فضای گفتگو را خیلی جدی نکنید. در غیر این صورت، او برای شما نقش بازی کرده و به جای نشان دادن خود حقیقی اش، ورژن اصلاح شده شخصیت خود را به نمایش خواهد گذاشت.

 

یک دختر مغرور

توانایی معذرت خواهی بابت اشتباهات

بررسی کنید که آیا می تواند مسئولیت اشتباهات خود را بر عهده گرفته و بابت آن ها معذرت خواهی کند؟ اگر این توانایی را نداشته باشد، رابطه شما با او بسیار دشوار و نامطلوب خواهد بود، زیرا شخصیت او به نحوی است که از زیر بار اشتباهات شانه خالی کرده و از آن ها چیزی نخواهد آموخت.

 

یک دختر عصبی و تحت فشار

نحوه رفتار تحت فشار

به رفتار او در هنگامی که تحت فشار و استرس است توجه کنید. اگر رفتار او مانند همیشه مهربان و صادقانه باشد، شخصیتی فوق العاده دارد. اما اگر کینه توزانه، متنفرانه و یا پرخاشگرانه رفتار کرد، بدانید که رفتار او در آینده نیز به همین نحو خواهد بود. قطعا در زندگی شرایطی پیش خواهد آمد که او تحت فشار قرار گرفته و استرس زیادی را تجربه کند، پس باید شخصیت او به نحوی باشد که در این شرایط، رفتار بدی از او سر نزند.

 

صحبت کردن یک دختر با پسر

شخصیت نهفته در سخنان

وقتی با شما صحبت می کند، به دقت به سخنان او گوش دهید. افراد در هنگام صحبت کردن، بدون اینکه حتی متوجه شوند، شخصیت خود را بروز می دهند. علت این موضوع آن است که اغلب افراد به صورت خودآگاه بد رفتاری نمی کنند، بنابراین و به مرور زمان، حتی در هنگام بد رفتاری و یا بروز شخصیت خود در سخنان شان هم متوجه این موضوع نمی شوند.


نکات

  • یکی از نشانه های شخصیت یک دختر این است که آیا برای فهمیدن و درک کردن شما تلاش می کند یا خیر؟ اگر همیشه شما را به خوبی درک کرده و مورد احترام قرار دهد، نشانه خوبی برای ادامه رابطه با او است.
  • سعی کنید به صورت مداوم از او سوال نکنید، بلکه در مورد خودتان هم صحبت کنید.
  • اگر به دنبال یک رابطه دوست داشتنی و بلند مدت هستید، به جای برقراری ارتباطات سطحی با دخترهای مختلف، سعی کنید تمرکز خود را بر شناخت بهتر یک نفر معطوف کنید.
تبلیغات

3 نظر

  1. سلام
    ممنون نکات خیلی خوبی بود استفاده کردم.
    نکته ی آخرتون هم بسیار دقیق و درست بود منم فکر میکنم وقت گذاشتن برای یک نفر خیلی بهتر از اینه که چندین نفر رو به مدت کوتاه بخوایم بشناسیم.

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید