وقتی نوبت به سورپرایز کردن آقایان در روز ولنتاین می رسد خانم ها کاملا خالی از هر ایده ای می شوند. مطمئنا درباره ی مسائل عاشقانه ایده های بسیار خوبی دارند اما زمانی که نوبت به ولنتاین و سورپرایز آقایان می افتد، ایده ای ندارند! چیزی که برای شما بامزه و دوست داشتنی است لزوما برای شریک شما هم بامزه نخواهد بود. از همه مهم تر باید او را خوب بشناسید و بر اساس شناخت خود پیش بروید. سلیقه، طرز فکر و شخصیت او نکات مهمی هستند که اگر به دنبال سورپرایز کردن همسر خود به بهترین شکل هستید، باید روی آن ها تمرکز داشته باشید.

روش های سورپرایز کردن همسر در ولنتاین

لباس های فانتزی بپوشید

اجازه دهید پیش از هر چیز روراست باشیم و بگوییم دلیل عمده ای که آقایان منتظر روز ولنتاین می مانند این است که امید دارند یک هدیه ی وسوسه انگیز دریافت کنند. اگر از او بپرسید که دوست دارد چه چیزی برای ولنتاین برای او بخرید، قطعا یک لیست به شما تحویل نمی دهد. پس به جای اینکه بیشتر به فکر این باشید که چیزی برای او بخرید، حرارت ولنتاین خود را بیشتر کنید و لباس های فانتزی بخرید. تعداد زیادی ایده ی کلاسیک وجود دارد که می تواند چشم هر مردی را به شما خیره کند. اما با کمی تلاش می توانید چیزی تهیه کنید که سلیقه اوست. حتی اگر پیدا کردنش آنقدرها آسان نباشد با گشتن در اینترنت مطمئنا می توانید چیزی را که دنبالش هستید پیدا کنید. مثلا اینکه در چه مکانی با لباس های نیمه پوشیده منتظرش باشید انتخاب خود شماست فقط سعی کنید همسایه ها فضولی نکنند.

از وسایل قلبی شکل استفاده نکنید

اگر می دانید عشق شما خیلی طرفدار این روز نیست اما باز می خواهید از آن لذت ببرد یک چیز مفید برایش بخرید. ابزار و وسایل برایش جالب تر از آن هستند که به نظر شما می رسد. شاید قلب شما با دیدن یک کیسه بوکس جدید تند تند نزند اما او این طور است. برای سورپرایز کردن همسر تان با یک ساعت هوشمند جدید که تازگی ها درباره اش زیاد مطلب خوانده، منتظرش باشید و مطمئن باشید که خوشحال خواهد شد.

یک خانم در حال هدیه دادن به همسر خودسفر

دو بلیط به مقصدی که هر دوی شما دوست دارید رزرو کنید و از کار خسته کننده ی خود فاصله بگیرید. مردها هم درست مثل خانم ها از تعطیلات خوششان می آید و هیچ چیز مثل یافتن فرصتی برای ریلکس کردن و فاصله گرفتن از کار و شلوغی شهر نیست. سفر همچنین فرصتی در اختیار شما قرار می دهد تا فعالیت هایی را با هم انجام دهید که در خانه امکان آن را ندارید. خواه غواصی باشد، یا اسکی یا صرف یک شام رمانتیک در ساحل، مطمئنا از لحظات به یادماندنی خود لذت خواهید برد.

ماساژ

استرس و برنامه ی کاری فشرده می تواند به راحتی روحیه ی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. اگر به دنبال ریلکس کردن هستید اما توان مالی مناسب برای رفتن به تعطیلات را ندارید می توانید با هم به یک جلسه ماساژ بروید. ماساژ راهی عالی برای رهایی از امور روزمره ای است که آزاردهنده شده و همچنین موجب کاهش استرس شده و روحیه ی شما را بهتر می کند. وقتی دیگر دلمشغولی به امور دنیا نداشته باشید فکر کردن به عشق و عاشقی آسان تر می شود و می توانید در فعالیت های خود خلاقیت بیشتری داشته باشید.

بعد رمانتیک خود را نشان دهید

مردها نیز می توانند به اندازه ی زن ها رمانتیک باشند و اگر شریک شما کمی هم به شعر و شاعری گرایش داشته باشد می توانید او را به روش های مختلف سورپرایز کنید. چه کسی گفته فقط خانم ها هستند که باید شام های مزین به نور شمع و پیغام های عاشقانه دریافت کنند؟  مطمئن باشید که برای سورپرایز کردن همسرتان می توانید از همین ترفندها استفاده کنید؛ مثلا نواری از یادداشت های عاشقانه ی دنباله دار در جای جای خانه درست کنید. پیغام های شما باید دلگرم کننده و عاشقانه باشد یا دلایلی را که عاشق او شدید در هر یادداشت ذکر کنید. همچنین می توانید عکس های دونفره ی خود را در یک آلبوم جمع آوی کنید و قبل از اینکه به سر کار برود در کیفش قرار دهید. سعی کنید عکس هایی انتخاب کنید که برای هردوی شما پرمعنا باشد. با این کار وقتی آن ها را در محل کارش ببیند خیلی سورپرایز خواهد شد. وقتی هنوز سر کار است پاکتی برایش بفرستید و او را به شوی مورد علاقه اش و شیرینی های خانگی دعوت کنید. هزاران ایده در این رابطه وجود دارد، یکی قشنگ تر از دیگری.

اگر همه این ایده ها را امتحان کرده اید و باز هم هیچ فکری برای سورپرایز کردن همسر خود ندارید یک کار ساده و مناسب با سلیقه ی هر مرد انتخاب کنید. تمام کارهای کوچکی را که دوست دارد و از انجام آن ها لذت می برد در تعدادی کارت بنویسید. تمام کار هایی را که دوست دارید در حقش انجام دهید و می تواند در اوقات فراغتش در طول روز یا حتی در تمام طول سال از آن بهره مند شود در این کارت ها ذکر کنید